Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen CVUT Praha Metodika sledování dopravních konfliktů - Josef Kocourek

Knihy

CVUT Praha Metodika sledování dopravních konfliktů - Josef Kocourek

Hodnocení: 1x
  • 4

Vedle sledování dopravních nehod, jakožto nejznámějšího ukazatele bezpečnosti provozu, jsou i jiné přístupy, které mohou odhalit problémy stavebního uspořádání na pozemních komunikacích. Jedním z takových přístupů je metoda dopravních konfliktů. Při aplikaci této metody je možné odhalit problémy dřív než se stane ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? CVUT Praha Metodika sledování dopravních konfliktů - Josef Kocourek koupíte i tady

Specifikace CVUT Praha Metodika sledování dopravních konfliktů - Josef Kocourek

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 114 Kč

Vedle sledování dopravních nehod, jakožto nejznámějšího ukazatele bezpečnosti provozu, jsou i jiné přístupy, které mohou odhalit problémy stavebního uspořádání na pozemních komunikacích. Jedním z tako ... a dál?

Produkt CVUT Praha Metodika sledování dopravních konfliktů - Josef Kocourek

CVUT Praha Metodika sledování dopravních konfliktů - Josef Kocourek - parametry

Název produktu: CVUT Praha Metodika sledování dopravních konfliktů - Josef Kocourek
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 114 Kč
Maximální cena: 159 Kč
Ušetríte až: 45 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Vedle sledování dopravních nehod, jakožto nejznámějšího ukazatele bezpečnosti provozu, jsou i jiné přístupy, které mohou odhalit problémy stavebního uspořádání na pozemních komunikacích. Jedním z takových přístupů je metoda dopravních konfliktů. Při aplikaci této metody je možné odhalit problémy dřív než se stane nehodový děj. Dílo se v první části zaměří na komplexní analýzu české a zahraniční literatury, resp. porovnání metodik zaměřených na sledování dopravních konfliktů v zahraničí. Velmi stručně shrne současné možnosti bezpečnostních analýz, které se provádějí v České republice. Hlavním předmětem publikace pak bude popis vlastního návrhu metodiky pro sledování dopravních konfliktů na pozemních komunikacích v podmínkách České republiky. Na základě provedených průzkumů uskutečněných autorem v rámci ověření navrhované metodiky budou v publikaci použity závěry ze sumarizovaných dat vybraných stavebních opatření. V metodice budou potenciálním pozorovatelům skoro nehod definovány závažnosti dopravních konfliktů, typy dopravních konfliktů a, způsoby provádění analýz. Velmi důležitá je prezentace výsledků naměřených dat. Navrhovaná publikace se bude věnovat především stručnému definování způsobu sledování dopravních konfliktů. Tato problematika je ale jen jedním článkem z větší analýzy bezpečnosti, resp. procesu stanovení rizikovosti dané lokality. Existuje celá řada možností výzkumu bezpečnosti provozu v závislosti na dostupných informacích. Pokud budou propojena např. nehodová data s daty o komunikacích a dopravními daty z terénu (dopravní konflikty, intenzity, atd.) v jakési centrální databázi bezpečnosti dopravy, může být prováděn snadný výstup aktuálního stavu bezpečnosti provozu (např. vyhledávání městských křižovatek s vysokým počtem dopravních nehod a silně konfliktních toků dopravy v dopravní špičce). Výhodná nabídka Metodika sledování dopravních konfliktů - Josef Kocourek + poukázka na další nákup v hodnotě 150,- Kč při nákupu nad 950 Kč od CVUT Praha v kategorii knihy > | za cenu 159,00 Kč!


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.