Crussis e-City 1.13 2021, 17" elektrokolo
Crussis e-City 1.13 2021, 17" elektrokolo

Crussis e-City 1.13 2021, 17" elektrokolo

80% 1x
od 28 350 Kč

Hledáte elektrokolo na cestu do práce, nebo na cesty městem? Chcete sizajet na nákup, na oběd, nebo na pěkný nenáročný výlet s kamarády? Pakje e-kolo Crussis e-City 1.13 pro vás jako dělané.

Elektrokolo e-City 1.13 disponuje hliníkovým rámem s pohodlnougeometrií. Již žádné namáhavé nasedání na kolo! Hlavnírámová trubka je posazena velmi nízko a vy tak můžete na kolo nasednout bezsebemenších problémů. Rovněž sesednutí je díky geometrii…

Ramala.cz Spolehlivý eshop
Doprava zdarma Skladem
28 350 Kč Do eshopu

Parametry produktu

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Crussis e-City 1.13 2021, 17" elektrokolo
Výrobce: Crussis
Minimální cena: 28 350 Kč
Maximální cena: 28 350 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4,00 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
4

Popis produktu

Hledáte elektrokolo na cestu do práce, nebo na cesty městem? Chcete sizajet na nákup, na oběd, nebo na pěkný nenáročný výlet s kamarády? Pakje e-kolo Crussis e-City 1.13 pro vás jako dělané.

Elektrokolo e-City 1.13 disponuje hliníkovým rámem s pohodlnougeometrií. Již žádné namáhavé nasedání na kolo! Hlavnírámová trubka je posazena velmi nízko a vy tak můžete na kolo nasednout bezsebemenších problémů. Rovněž sesednutí je díky geometrii elektrokolarychlé a bezpečné. Elektrokolo je tak vhodné také pro ty, kterým můžeklasická geometrie elektrokola činit potíže třeba ze zdravotních důvodů.Ke skvělé stabilitě a ovladatelnosti přispívá rovněžbaterie s Li-ion články 13 Ah, která je plněintegrována do rámu e-kola. Praktické, funkční a k tomu okulahodící design. Co víc si přát?

Snad funkčnost a spolehlivost. O tu se stará elektromotor Bafangumístěný v náboji zadního kola. Spolehlivě vás doveze až dovzdálenosti 100 km – zde samozřejmě vždy záleží naprofilu trati a způsobu využití asistence, která je v případě tohotomodelu pětistupňová. A jak vlastně asistenci ovládáte? ProstřednictvímLED panelu umístěného na řídítkách. Ten zobrazuje stav baterie a zvolenýstupeň výpomoci elektromotoru.

E-kolo e-City 1.13 je vybaveno koly o průměru 26“, čímž se liší odřady kol e-Country. Pokud hledáte kolo postavené na „osmadvacítkách“,podívejte se tedy na zmiňovanou modelovou řadu. K dispozici je ve dvouvelikostech rámu 17“ a 19“, a je tedy vhodné jak pro muže, taki pro ženy.

Jízdní komfort vám zpříjemní odpružená vidlice apohodlné sedlo a bát se nemusíte ani deště. Součástí výbavy e-kola jsoutotiž kromě předního a zadního osvětlení, stojánku a nosiče rovněžblatníky.

Sečteno podtrženo, Crussis e-City 1.13 je elektrokolo pro použitív každodenním životě. Elektrokolo pro každého.

Pokud byste přesto zatoužili po modelu se silnější baterií, kouknětena e-kolo e-City 1.13-S nebo Vás zajímá jiná barevná varianta? Podívejtese na model e-City 1.14 / 1.14-S.

Recenze

Celkové hodnocení

0
0% 0x
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Přidejte svůj názor a pomozte tak ostatním s nakupováním

Přidat recenzi

Přidejte svůj názor

Ohodnoťte *
* Váš e-mail je potřeba pro ověření recenze