Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen CORSODYL gel 1 % 50 g

Léky

CORSODYL gel 1 % 50 g

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Přípravek Corsodyl 1% gel je určen k - potlačení tvorby zubního plaku - k prevenci a léčbě zánětu dásní - k udržování ústní hygieny po chirurgických výkonech v ústní dutině, u tělesně a duševně postižených pacientů, u pacientů v terminálních stavech závažných onemocnění a u pacientů ohrožených poklesem imunity ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? CORSODYL gel 1 % 50 g koupíte i tady

Specifikace CORSODYL gel 1 % 50 g

Kategorie Léky
Výrobce BCM
Nejnižší cena 75 Kč

Pro všechny jenž jsou citliví na fluor je k dostání Parodontax bez fluoru. Klinická studie potvrdila, že Parodontax pomáhá snižovat krvácivost dásní! Zubní pasta parodontax® má speciální složení s obsahem 70% speciálních účinných látek. Obsahuje minerální soli a rostlinné výtažky, které jí dodávají osobitou chuť. Po 14 dnech používání zubní pasty parodontax® si většina uživatelů zvláštní chuť oblíbí. Není určeno pro děti mladší 12 let. Používejte 2x denně, ne vícekrát než 3x denně, minimalizujte polykání i » ... a dál?

Produkt CORSODYL gel 1 % 50 g

CORSODYL gel 1 % 50 g - parametry

Název produktu: CORSODYL gel 1 % 50 g
Výrobce: BCM
Minimální cena: 75 Kč
Maximální cena: 189 Kč
Ušetríte až: 114 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Přípravek Corsodyl 1% gel je určen k - potlačení tvorby zubního plaku - k prevenci a léčbě zánětu dásní - k udržování ústní hygieny po chirurgických výkonech v ústní dutině, u tělesně a duševně postižených pacientů, u pacientů v terminálních stavech závažných onemocnění a u pacientů ohrožených poklesem imunity

PŘÍBALOVÁ INFORMACE:

řečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však CORSODYL 1% GEL musíte používat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. - Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. - Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. - Pokud se vaše příznaky zhorší nebo se nezlepší do 5 dnů, musíte se poradit s lékařem. - Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře, nebo pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci, prosím, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. V příbalové informaci naleznete: 1. Co je přípravek CORSODYL 1% GEL a k čemu se používá 2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete přípravek CORSODYL 1% GEL používat 3. Jak se přípravek CORSODYL 1% GEL používá 4. Možné nežádoucí účinky 5. Jak CORSODYL 1% GEL uchovávat 6. Další informace 1. CO JE CORSODYL 1% GEL A K ČEMU SE POUŽÍVÁ Přípravek Corsodyl 1% gel je určen k - potlačení tvorby zubního plaku - k prevenci a léčbě zánětu dásní - k udržování ústní hygieny po chirurgických výkonech v ústní dutině, u tělesně a duševně postižených pacientů, u pacientů v terminálních stavech závažných onemocnění a u pacientů ohrožených poklesem imunity - po chirurgických zákrocích na periodontu (ozubici) k podpoře hojení dásní - k ošetřování při protetické stomatitidě (krvácivost a záněty dásní způsobené drážděním zubní protézou) - jako doplněk fluoridových přípravků při prevenci zubního kazu u vysoce rizikových pacientů. Přípravek je určen pro dospělé, mladistvé a děti od 12 let. Děti do 12 let mohou užívat přípravek pouze na doporučení lékaře. 2. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE CORSODYL 1% GEL POUŽÍVAT 2/4 Nepoužívejte CORSODYL 1% GEL - jestliže jste alergický/á (přecitlivělý/á) na chlorhexidin nebo na kteroukoli pomocnou látku přípravku. Zvláštní opatrnosti při používání přípravku CORSODYL 1% GEL je zapotřebí - Corsodyl 1% gel nesmí být aplikován do očí, okolí očí a zvukovodu. Pokud se gel dostane neúmyslně do těchto míst, je nutné jej vypláchnout dostatečně velkým množstvím vody. - Pokud u Vás v průběhu používání přípravku dojde ke vzniku kožní vyrážky, otoku nebo dráždění rtů, jazyka, hrdla nebo obličeje nebo k rozvoji dýchacích obtíží, přestaňte přípravek používat a vyhledejte lékaře. Může se jednat o příznaky závažné alergické reakce. - Při používání přípravku velmi často dochází ke žlutohnědému zbarvení zubů a povrchu jazyka (viz bod 4). Tyto změny jsou vratné a samovolně vymizí po přerušení léčby. Rychleji je možné je odst


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.