Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Cornelsen Verlag First Choice B2 /dovoz/ UČ + CD

Knihy naučná literatura

Cornelsen Verlag First Choice B2 /dovoz/ UČ + CD

Hodnocení: 1x
  • 4

First Choice je moderní řada učebnic založená na komunikativním přístupu k osvojení cizího jazyka, určená dospělým studentům i  středoškolákům. Ve čtyřech úrovních se studenti postupně dostávají na úroveň B2 Společného evropského referenčního rámce pro jazyky (SERR), což odpovídá výstupním požadavkům MŠMT ČR na ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83757

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Cornelsen Verlag First Choice B2 /dovoz/ UČ + CD

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 467 Kč

Publikace: First Choice B2 /dovoz/ UČ + CD. Publikace: First Choice B2 /dovoz/ UČ + CD. ... a dál?

Produkt Cornelsen Verlag First Choice B2 /dovoz/ UČ + CD

Cornelsen Verlag First Choice B2 /dovoz/ UČ + CD - parametry

Název produktu: Cornelsen Verlag First Choice B2 /dovoz/ UČ + CD
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 467 Kč
Maximální cena: 569 Kč
Ušetríte až: 102 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

First Choice je moderní řada učebnic založená na komunikativním přístupu k osvojení cizího jazyka, určená dospělým studentům i  středoškolákům. Ve čtyřech úrovních se studenti postupně dostávají na úroveň B2 Společného evropského referenčního rámce pro jazyky (SERR), což odpovídá výstupním požadavkům MŠMT ČR na osvojení cizího jazyka při maturitní zkoušce. Pro studenty jazykových škol a  firemních kurzů jistě není bez zajímavosti fakt, že úroveň B2 odpovídá stupni ovládnutí angličtiny, který jim umožní úspěšně složit nejfrekventovanější mezinárodně uznanou zkoušku FCE (First Certificate in English). První dva díly byly přepracovány pro potřeby českého studenta. Úroveň B1 a B2 je k dispozici jen v originálním vydání. využívá metod úkolového učení rozvíjí všechny jazykové kompetence s důrazem na komunikaci poskytuje dostatek prostoru pro samostatnou práci má celkem čtyři díly, každý na 80-120 vyučovacích hodin webová podpora bude obohacovat každou úroveň o doplňková cvičení a testovací nástroje Publikace: First Choice B2 /dovoz/ UČ + CD. Publikace: First Choice B2 /dovoz/ UČ + CD.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.