Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Cornelia Topf: Emoční inteligence pro ženy - Jak ji rozvíjet a využívat

Knihy naučná literatura

Cornelia Topf: Emoční inteligence pro ženy - Jak ji rozvíjet a využívat

Hodnocení: 1x
  • 4

Po přečtení této knihy již nebudete obětí svých pocitů, ale jejich partnerkou. Dokážete se zbavit emočních strašáků, které se vám někdy uhnízdí v hlavě. Dokážete zachovat klid ve stresových situacích. Budete zažívat méně zlosti, zklamání a zoufalství a namísto toho získáte sebevědomí a duševní sílu. Budete ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Cornelia Topf: Emoční inteligence pro ženy - Jak ji rozvíjet a využívat koupíte i tady

Specifikace Cornelia Topf: Emoční inteligence pro ženy - Jak ji rozvíjet a využívat

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 183 Kč

Po přečtení této knihy již nebudete obětí svých pocitů, ale jejich partnerkou. Dokážete se zbavit emočních strašáků, které se vám někdy uhnízdí v hlavě. Dokážete zachovat klid ve stresových situacích. ... a dál?

Produkt Cornelia Topf: Emoční inteligence pro ženy - Jak ji rozvíjet a využívat

Cornelia Topf: Emoční inteligence pro ženy - Jak ji rozvíjet a využívat - parametry

Název produktu: Cornelia Topf: Emoční inteligence pro ženy - Jak ji rozvíjet a využívat
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 183 Kč
Maximální cena: 269 Kč
Ušetríte až: 86 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Po přečtení této knihy již nebudete obětí svých pocitů, ale jejich partnerkou. Dokážete se zbavit emočních strašáků, které se vám někdy uhnízdí v hlavě. Dokážete zachovat klid ve stresových situacích. Budete zažívat méně zlosti, zklamání a zoufalství a namísto toho získáte sebevědomí a duševní sílu. Budete spokojenější samy se sebou, i se světem kolem vás.  Proč by tato kniha měla pomoci právě vám? Upřímně, nemáte někdy chuť odpovědět na otázku „Jak se cítíte?“ nějak takto? „Ráda bych se prosadila, ale nechci při tom nikomu ublížit.“ „Vím přesně, co bych měla dělat, jenže mi k tomu většinou chybí odvaha.“ „Jsem tak vyčerpaná – už toho mám po krk!“ „Je náročné být ženou v mužském světě.“ „Jak se mám zbavit té své pitomé ostýchavosti?“ „Nemám zkrátka potřebnou sebedůvěru.“ Naučily jsme se, jak se má žena v dnešní době oblékat, chovat a komunikovat, ale žádná metoda na světě nedokáže vyřešit jeden problém: naši emoční zátěž. Všude se mluví o nejrůznějších metodách a návodech. Koho ale zajímají emoce, které všechny ty úžasné záměry, myšlenky, cíle a techniky dennodenně maří? Přeci vás, ženy! A právě pro vás je tu tato kniha, která vás zavede na expediční výpravu do vnitřního světa emocí.   O autorovi Cornelia Topf je již od roku 1988 samostatnou školitelkou, trenérkou a koučkou, úspěšnou autorkou několika bestsellerů a také jednatelkou společnosti metatalk v německém Augsburgu, zabývající se poradenstvím v podnikání. Kontakt: metatalk Kommunikation + Training Dr. Cornelia Topf Weichselweg 1 86169 Augsburg Telefon: +49 08 21-70 48 82 e-mail: info@metatalk-training.de   Z obsahu Emoční inteligence pro ženy Obsah O autorce 9 Poznámka 10 Předmluva s citem 11 1. Ven z emoční pasti 14 Příliš měkké srdce 14 Ženy v emoční pasti 16 Pocity nejsou myšlenky! 16 Oblíbené emoční pasti 17 Restrukturujte 19 Proč ženy tak rády trpí 21 Konec hysterčení! 23 Cítit, nikoli ztotožnit se! 24 Disociujte 26 Dnes potlačíš, zítra ochoříš 27 Co nám chtějí pocity sdělit? 28 In medias res: Romana 29 Fitness centrum emoční inteligence 31 Shrnutí: Ven z emoční pasti 32 2. Cítit se skvěle! 33 Buď vůle tvá 33 Šťastná proti své vůli? 34 Kdo chce cítit, musí chtít 35 Zbavte se role oběti 36 Dělat, jako kdyby 38 Self-modelling 41 Technika mladší sestry 42 Můžeme změnit jen to, čemu rozumíme 43 Vnější a vnitřní postoj 44 Dýchejte 45 Pryč odtud! 46 Potlačujte 46 V náručí Morfeově 47 Prohlédněte své úmysly 48 Diskutujte se sebou 50 Když vás pronásleduje minulost 51 Jak změnit budoucnost 52 Shrnutí: Cítit, co chcete 53 3. Poslouchej svůj vnitřní hlas! 54 Martina je ve stresu 54 Typická ženská! 56 Co vás žene vpřed? 58 Rozhodujte samy 59 Buďte ve střehu - co se s vámi děje? 61 Dovoluji si to! 62 Jak jen můžeš! 63 Rychlá metoda 65 Důkladná metoda 66 Poslouchejte 67 Ženská intuice 68 Objevte cestu ke své intuici 69 Vypusťte svůj vnitřní hlas ven 71 Úplně jiný život 72 Shrnutí: Důvěřujte svému vnitřnímu hlasu 73 4. Jak si zachovat silné srdce 74 Pozor, hrozí nebezpečí nákazy! 74 Slavná ženská e


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.