MENU

Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Kontaktní čočky » Srovnání cen CooperVision Biomedics 55 Evolution (6 čoček)

Kontaktní čočky

CooperVision Biomedics 55 Evolution (6 čoček)

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Kontaktní čočky Biomedics 55 Evelotions je nová generace dobře známých a testovaných čoček Biomedics 55 (jiný název je i Mediflex 55). Výrobce těchto čoček je Cooper Vision. Mimořádné pohodlí je způsobeno díky mnohem tenšímu a kulatějšímu zakončení okrajů čočky než u přecházejícího typu. Unikátní systém korekce ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.95161
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen CooperVision Biomedics 55 Evolution (6 čoček)

Specifikace CooperVision Biomedics 55 Evolution (6 čoček)

Kategorie Kontaktní čočky
Výrobce COOPER VISION
Nejnižší cena 229 Kč

Kontaktní čočky Biomedics 55 Evolution nejsou běžně v ČR prodávána. Jedná se o kontaktní čočky s asférickou konstrukcí, díky které jsou opticky aktivní po celém svém povrchu. Tyto vlastnosti Biomedics 55 Evolution pomáhají nositelům, kteří nevidí dobře při čtení, jízdě na kole nebo za šera. Biomedics 55 Evolution jsou ekonomicky výhodné, mají UV filtr a manipulační zabarvení. Balení kontaktních čoček Biomedics 55 Evolution obsahuje 6 kusů čoček. Kontaktní čočky Biomedics 55 Evolution vyrábí společnost Cooper » ... a dál?

Produkt CooperVision Biomedics 55 Evolution (6 čoček)

CooperVision Biomedics 55 Evolution (6 čoček) - parametry

Název produktu: CooperVision Biomedics 55 Evolution (6 čoček)
Výrobce: COOPER VISION
Minimální cena: 229 Kč
Maximální cena: 499 Kč
Ušetríte až: 270 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Kontaktní čočky Biomedics 55 Evelotions je nová generace dobře známých a testovaných čoček Biomedics 55 (jiný název je i Mediflex 55). Výrobce těchto čoček je Cooper Vision. Mimořádné pohodlí je způsobeno díky mnohem tenšímu a kulatějšímu zakončení okrajů čočky než u přecházejícího typu. Unikátní systém korekce aberace(ANS) výrazně snižuje sférickou vadu při použití těchto čoček. Balení kontaktních čoček Biomedics 55 Evelotions je ve srovnání s jeho starším protějškem mnohem pohodlnější - balení je menší a má jednodušší otvírání. Čočky mají vysokou hydrataci (55% vody), zajišťující komfort při nošení a zabarvení čočky umožňuje snadnější manipulaci s nimi. Kontaktní čočky mají UV filtr pro ochranu očí před škodlivými účinky záření. Jsou k dispozici v širokém rozsahu dioptrií od + 8,00 do -10,00 . Tyto čočky jsou také prodávány pod názvy:Medisoft 55, Rythmic Premium 55, Mediflex 55, Cadence 55, Ons Merk 55, Promolens UV, Consan Kontaktní čočky Biomedics 55 Evelotions představují novou generaci dobře známých a osvědčených kontaktních čoček Biomedics 55 (u nás známých také jako Mediflex 55) vyráběných firmou Cooper Vision. Neobyčejný komfort zajišťují precizně provedené hrany, které jsou mnohem tenčí a zaoblenější než u dřívějších modelů. Jedinečný korekční systém ANS dokonale redukuje sférickou aberaci čočky i oka.Balení kontaktních čoček Biomedics 55 Evolutions je ve srovnání se starší verzí mnohem pohodlnější, je menší a snadněji se otevírá. Vysoký obsah vody (55 %) zajišťuje pohodlí při nošení a odpovídající zabarvení usnadňuje nasazování kontaktních čoček.Kontaktní čočky jsou opatřeny UV filtrem, který chrání oči před nebezpečným zářením. K dostání jsou v širokém dioptrickém rozsahu optické mohutnosti +8,00 D až -10,00 D. Biomedics 55 Evolution jsou kontaktní čočky ze staršího hydrogelového materiálu, vynikající mezi ostatními hydrogelovými čočkami svými přídavnými vlastnostmi. Jednou z nich je asférická plocha čoček Biomedics 55 Evolution, která zvyšuje ostrost vidění a zlepšuje hlavně periferní část zorného pole. Díky tomu uvidíte dobře i za zhoršených světelných podmínek.

S Biomedics 55 Evolution UV filtrem ochráníte své oči před slunečním zářením. Vysoký obsah vody, měsíční výměna a jemné modré zabarvení zajišťují pohodlné nošení. Kontaktní čočky Biomedics 55 Evolution nejsou běžně v ČR prodávána. Jedná se o kontaktní čočky s asférickou konstrukcí, díky které jsou opticky aktivní po celém svém povrchu. Tyto vlastnosti Biomedics 55 Evolution pomáhají nositelům, kteří nevidí dobře při čtení, jízdě na kole nebo za šera. Biomedics 55 Evolution jsou ekonomicky výhodné, mají UV filtr a manipulační zabarvení. Balení kontaktních čoček Biomedics 55 Evolution obsahuje 6 kusů čoček. Kontaktní čočky Biomedics 55 Evolution vyrábí společnost Cooper Vision. Biomedics 55 Evolution patří mezi velmi kvalitní čočky s měsíční výměnou za skvělou cenu. Obsahují 45 % polymeru Ocufilcon D a 55% vody. Biomedics 55 Evolution obsahuje 6 kusů čoček. 

 

Biomedics 55


Přidat recenzi pro CooperVision Biomedics 55 Evolution (6 čoček)

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.