COMPASS Kompresor 12V BOX digitální 3in1
COMPASS Kompresor 12V BOX digitální 3in1

TOP 24
COMPASS Kompresor 12V BOX digitální 3in1

od 891 Kč
Digitální vzduchový kompresor Compass BOX v kompaktním přenosném provedení se stane vaším oblíbeným pomocníkem do auta. K napájení kompresoru slouží 280 cm dlouhý kabel zakončený 12V zástrčkou do autozapalovače. Díky funkci Auto stop nahustí pneumatiku na předem nastavený tlak a následně automaticky kompresor vypne. Vestavěná svítilna s devíti LED diodami osvítí pracovní prostor, takže vás nezaskočí ani zhoršené světelné podmínky a obě ruce…
Eoshop.cz
Za dopravu 149 Kč Skladem
891 Kč Do eshopu

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: COMPASS Kompresor 12V BOX digitální 3in1
Výrobce: Compass
Minimální cena: 891 Kč
Maximální cena: 1 109 Kč
Ušetříte až: 218 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Popis produktu

Digitální vzduchový kompresor Compass BOX v kompaktním přenosném provedení se stane vaším oblíbeným pomocníkem do auta. K napájení kompresoru slouží 280 cm dlouhý kabel zakončený 12V zástrčkou do autozapalovače. Díky funkci Auto stop nahustí pneumatiku na předem nastavený tlak a následně automaticky kompresor vypne.

Vestavěná svítilna s devíti LED diodami osvítí pracovní prostor, takže vás nezaskočí ani zhoršené světelné podmínky a obě ruce zůstanou volné. Vestavěný odnímatelný pneuměřič, zobrazuje naměřený tlak v několika různých jednotkách. Součástí balení jsou také adaptéry pro huštění míčů, matrací nebo bazénů, takže Compass BOX skvěle poslouží nejen na cestách.

Před použitím důkladně pročtěte přiložený návod.

Specifikace
  • Napájení: DC 12 V
  • Příkon: max. 8 Amp
  • Max. tlak: 7,5 kg/cm2 (BAR); 110 PSI
  • Výtlak: 40 l / min
  • Max. doba běhu: 20 min
  • Svítilna: 9x LED
  • Délka hadice: cca 40 cm
  • Délka napájecího kabelu: 280 cm
  • Rozměry výrobku: 22,5 x 21,5 x 9 cm
  • Hmotnost: 1,4 kg
Kompresor Compass 3in1

Dříve jsme museli pro dohuštění pneumatik svého vozu zastavit u čerpací stanice. Že ale již doba pokročila dál, dokazuje digitální vzduchový kompresor Compass 3in1. Pracuje při napětí 12 V a ke zprovoznění jej stačí pomocí napájecího kabelu se zástrčkou zapojit do autozapalovače. Nic víc není potřeba. Vybaven je odnímatelným pneuměřičem, který zobrazuje tlak v několika různých jednotkách a je schopen vyvinout tlak až 7,5 kg/cm2 při výtlaku 40 litrů za minutu. A přitom se těší kompaktním rozměrům.

Moderní hustilka pro dům i na cesty

Neomezujte kompresor pouze na pneumatiky. Dodáván je spolu s adaptéry pro huštění míčů, matrací a bazénů, což z něj dělá užitečnou součást zahradního vybavení. Případného přehuštění se obávat nemusíte. S ventilkem Auto Stop, jehož součástí jsou čtyři náhradní čepičky, se pneumatika nahustí na předem stanovený tlak a poté se kompresor vypne. Překážkou není ani nedostatečně osvětlení. Se svítilnou s devíti LED diodami se neztratíte. Maximální doba činnosti kompresoru je 20 minut.

Kompresor bezolejový, průtok 40 l/m, max. tlak 7,54 bar, napětí 12V, hmotnost 1,4 kg . Napumpujte si kola, míče, bazény či matračky na optimální tlak rychle, snadno, kdekoli a automaticky pomocí tohoto digitálního kompresoru. Je napájen z 12V autozásuvky, disponuje digitálním displejem a díky funkci auto stop je schopen nahustit pneumatiku na předem nastavenou hodnotu a po jejím dosažení se automaticky vypnout. Koupí tohoto praktického kufříkového kompresoru získáte navíc ještě integrovaný odjímatelný tlakoměr, který je schopen indikovat tlak v několika jednotkách, a svítilnu vestavěnou do samotného kufříku pro osvětlení pracovní plochy. Klíčové vlastnosti kompresoru Compass 12 V Box 3v1Napájení z 12V autozásuvkyFunkce automatického nahuštění autostopIntegrovaný odjímatelný tlakoměrVestavěná LED svítilnaKompak

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.