Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Figurky a zvířátka » Srovnání cen Collecta Kolouch lesní

Figurky a zvířátka

Collecta Kolouch lesní

Hodnocení: 1x
  • 4

Kolouch lesní - figurky Collecta Mládě od jelena lesního. Jelen lesní je velký sudokopytník. Jelen lesní je velmi oblíbenou lovnou zvěří. Samci dorůstají 175 – 230 cm a jejich hmotnost se pohybuje mezi 160 – 240 kg. Samice jsou oproti samcům značně menší, dorůstají 160 – 210 cm a dosahují hmotnosti mezi 120 – 170 kg. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Collecta Kolouch lesní koupíte i tady

Specifikace Collecta Kolouch lesní

Kategorie Figurky a zvířátka
Výrobce Collecta
Nejnižší cena 45 Kč

Figurka Kolouch lesní od firmy Collecta. Velikost je 7 x 6 cm. Věk: 3+ ... a dál?

Produkt Collecta Kolouch lesní

Collecta Kolouch lesní - parametry

Název produktu: Collecta Kolouch lesní
Výrobce: Collecta
Minimální cena: 45 Kč
Maximální cena: 69 Kč
Ušetríte až: 24 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kolouch lesní - figurky Collecta

Mládě od jelena lesního. Jelen lesní je velký sudokopytník. Jelen lesní je velmi oblíbenou lovnou zvěří. Samci dorůstají 175 – 230 cm a jejich hmotnost se pohybuje mezi 160 – 240 kg. Samice jsou oproti samcům značně menší, dorůstají 160 – 210 cm a dosahují hmotnosti mezi 120 – 170 kg. Nejtypičtějším znakem pro samce jsou parohy, které každý rok, obvykle na konci zimy, shazuje. Jelen lesní je výlučně býložravý přežvýkavec. Složení potravy se ale mění v závislosti na roční době. V kterémkoli období se jelení zvěř živí zejména velkým množstvím travin a bylin, které spásá na lesních mýtinách, podél cest a okolo lesa, zkrátka na všech místech, kde je díky slunečnímu světlu rostlin dostatek, pásá na polích obilí nebo kukuřici. V zimě stoupá v denní porci potravy zastoupení keřů a dřevin: jeleni se živí ostružiníkem, břečťanem nebo okusováním kůry mladých stromků. Mají také rádi kůru a větévky břízy, habru a borovice lesní. Dostatek energie dostává vysoká zvěř i z plodů – bukvic, kaštanů a žaludů. Chutnají jí ale též padaná jablka, krmná řepa a mrkev.

Věk: 3+

Materiál: tvrzená pryž

Rozměry: 6 x 7 cm Mac Toys M1188471 - Kolouch lesní Sběratelská figurka, není vhodné pro děti do 3 let.


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.