COLEMAN Bering 6
COLEMAN Bering 6

COLEMAN Bering 6

Použité technologie Fire retardant Pro zvýšenou bezpečnost mají všechny stany Colemana samohasivou úpravu (s výjimkou silikonizovaných tkanin). Tato úprava potlačí hoření tkaniny po odstranění zdroje plamene. Easy set up system Aby se stavba stanu nestala noční můrou jsou stany Coleman navržené tak, aby stavbu co nejvíce usnadnily. Tyče a příslušné tunýlky na tropiku jsou označeny stejnou barvou. Ihned tedy vidíte, kam která tyčka patří. Tyčky…
Produkt již neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, ale máme pro vás podobné.

Mohlo by vás také zajímat

Nejlevnější stany

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: COLEMAN Bering 6
Výrobce: COLEMAN
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Popis produktu

Použité technologie Fire retardant Pro zvýšenou bezpečnost mají všechny stany Colemana samohasivou úpravu (s výjimkou silikonizovaných tkanin). Tato úprava potlačí hoření tkaniny po odstranění zdroje plamene. Easy set up system Aby se stavba stanu nestala noční můrou jsou stany Coleman navržené tak, aby stavbu co nejvíce usnadnily. Tyče a příslušné tunýlky na tropiku jsou označeny stejnou barvou. Ihned tedy vidíte, kam která tyčka patří. Tyčky se snadno nasunou do oček nebo čepů na podlážce a celý stan se následně vypne pomocí vypínacích popruhů. Weathertec+ system Komplexní soubor technologií, které mají za úkol poskytnout uživatelům stanů dokonalou ochranu i ve velmi nepříznivých klimatických podmínkách a zajistí jim maximální možný komfort. Klíčovými prvky systému jsou:

 • Polyuretanový zátěr tropika, přelepené švy, vodovzdorné zipy a nenasákavé nitě
 • Krycí léga zipu nebo inverzní zipy proti pronikání deště dveřmi stanu
 • Svařované podlážky a rohy pro dokonalou nepronikavost, odolnost a elasticitu
 • Tyčky Durawrap s polyesterovou fólií pro vyšší pevnost a životnost
 • Inovovaný design tyček pro lepší ukotvení stanů

Rozměrný rodinný stan vhodný pro letní kempování. Dvě oddělené ložnice spojené prostornou halou, kterou lze využít k posezení i vaření poskytnou dostatek prostoru šesti lidem.

Centrální předsíň je možné vybavit odpojitelnou podlážkou, která zabrání nanášení bahna do ložnic. Naopak při odpojení podlážky je vhodná například pro uskladnění kol. Stanová konstrukce se sestává z předtvarovaných tyčí pro větší stabilitu a snadnou stavbu.

Parametry
 • Vnější stan: polyester Taffeta 75D, UV GUARD™, PU zátěr, 3000 mm, podlepené švy
 • Vnitřní stan: prodyšný polyester a jemná síťovina
 • Podlážka: polyethylen, vyvýšená
 • Konstrukce: laminátová
 • Rozměry sbaleného stanu: 65×25×25 cm
 • Hmotnost: 13,6 kg
Stan pro kempování Coleman Bering 6 – je zajímavý pro letní dovolenou v kempu pro 6 členou rodinu. Součástí je rozměrná předsíň s odepínatelnou podlážkou. Lze do ní uskladnit na kempingový nábytek, případně za špatného počasí i vařit. Osvědčená tunelovitá konstrukce, 2 oddělené ložnice (každá pro 3 členy) o rozměrech 210×210 cm. Každý prut je barevně označen a podle barvy otvoru víte kam ho máte zastrčit. Barva cílového prostoru i tyčky je shodná. Charakteristika Coleman Bering 6: 2 oddělené ložnice integrovaná podlážka Váha: 13,6 kg Počet osob: 6 Konstrukce: laminátové tyčky Tropiko stanu: 100% polyester 3000 mm H2O, Vnitřní stan: prodyšný WR polyester Podlážka: vrstvený polyethylen, Rozměr stanu: 600×230×205 Rozměr po sbalení: 65×25×25 cm Celková plocha: 13,8 m2 Velký kempový stan se dvěmi ložnicemi oddělenými halou. Odpojitelná vyvýšená podlážka v hale zajistí sucho i při obrovském lijáku a po odpojení je hala vhodná pro umístění kol. Předtvarované tyče pro větší stabilitu a snadnou stavbu. Produkt Stan Coleman Bering 6 zařazený v: Stany, Objednací kód: VC-1

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.