COLEMAN Bering 4
COLEMAN Bering 4

COLEMAN Bering 4

100%
od 7 739 Kč
Použité technologie Fire retardant Pro zvýšenou bezpečnost mají všechny stany Colemana samohasivou úpravu (s výjimkou silikonizovaných tkanin). Tato úprava potlačí hoření tkaniny po odstranění zdroje plamene. Easy set up system Aby se stavba stanu nestala noční můrou jsou stany Coleman navržené tak, aby stavbu co nejvíce usnadnily. Tyče a příslušné tunýlky na tropiku jsou označeny stejnou barvou. Ihned tedy vidíte, kam která tyčka patří. Tyčky…
Procamping.cz
Doprava zdarma Skladem
7 739 Kč Do eshopu

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: COLEMAN Bering 4
Výrobce: COLEMAN
Minimální cena: 7 739 Kč
Maximální cena: 7 739 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 5,00 bodů z 5
Hodnocení:
5

Popis produktu

Použité technologie Fire retardant Pro zvýšenou bezpečnost mají všechny stany Colemana samohasivou úpravu (s výjimkou silikonizovaných tkanin). Tato úprava potlačí hoření tkaniny po odstranění zdroje plamene. Easy set up system Aby se stavba stanu nestala noční můrou jsou stany Coleman navržené tak, aby stavbu co nejvíce usnadnily. Tyče a příslušné tunýlky na tropiku jsou označeny stejnou barvou. Ihned tedy vidíte, kam která tyčka patří. Tyčky se snadno nasunou do oček nebo čepů na podlážce a celý stan se následně vypne pomocí vypínacích popruhů. Weathertec+ system Komplexní soubor technologií, které mají za úkol poskytnout uživatelům stanů dokonalou ochranu i ve velmi nepříznivých klimatických podmínkách a zajistí jim maximální možný komfort. Klíčovými prvky systému jsou:

 • Polyuretanový zátěr tropika, přelepené švy, vodovzdorné zipy a nenasákavé nitě
 • Krycí léga zipu nebo inverzní zipy proti pronikání deště dveřmi stanu
 • Svařované podlážky a rohy pro dokonalou nepronikavost, odolnost a elasticitu
 • Tyčky Durawrap s polyesterovou fólií pro vyšší pevnost a životnost
 • Inovovaný design tyček pro lepší ukotvení stanů

Rozměrný rodinný stan vhodný pro letní kempování. Dvě oddělené ložnice spojené prostornou halou, kterou lze využít k posezení i vaření poskytnou dostatek prostoru čtyřem lidem.

Centrální předsíň je možné vybavit odpojitelnou podlážkou, která zabrání nanášení bahna do ložnic. Naopak při odpojení podlážky je vhodná například pro uskladnění kol. Stanová konstrukce se sestává z předtvarovaných tyčí pro větší stabilitu a snadnou stavbu.

Parametry
 • Vnější stan: polyester Taffeta 75D, UV GUARD™, PU zátěr, 3000 mm, podlepené švy
 • Vnitřní stan: prodyšný polyester a jemná síťovina
 • Podlážka: polyethylen, vyvýšená
 • Konstrukce: laminátová
 • Rozměry sbaleného stanu: 59×24×26 cm
 • Hmotnost: 12,2 kg
Stan pro rodinu Coleman Bering 4 – ideální na letní kemping pro 4 členou rodinu. Součástí je předsíň s odepínatelnou podlážkou. Lze v ní uložit na kempovací nábytek, za deštivého počasí vařit. Konstrukce je tunelovitá. Má 2 oddělené ložnice o rozměrech 140×230 cm pro 4 spáče. Každý prut podle barvy víte kam máte zastrčit. Barva cílového prostoru i tyčky je shodná. Charakteristika Coleman Bering 4: 2 oddělené ložnice integrovaná podlážka Váha: 12,2 kg Počet osob: 4 Konstrukce: laminátové tyčky Tropiko stanu: 100% polyester 3000 mm H2O, Vnitřní stan: prodyšný WR polyester Podlážka: vrstvený polyethylen, Rozměr stanu: 460×230×205 Rozměr po sbalení: 59×24×26 cm Celková plocha: 10,5 m2 AKTUÁLNĚ a VÝHODNĚ - kupte tento stan nyní na GIVE.CZ a získáte čelovku Sencor v hodnotě 299 Kč ZDARMA! Rodinný stan pro 4 osoby COLEMAN BERING 4 Velký kempový stan s dvěma oddělenými ložnicemi a halou. Rodinný stan pro 4 osoby COLEMAN BERING 4 má odpojitelnou vyvýšenou podlážku, která v hale zajistí sucho i při obrovském lijáku a po odpojení podlážky je hala vhodná pro umístění kol,

Recenze

Celkové hodnocení

100
100%
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.

Vaše recenze