MENU

Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Ostatní z kategorie léky » Srovnání cen Clotrimazol HBF 1% 50 g

Ostatní z kategorie léky

Clotrimazol HBF 1% 50 g

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 8594002959401

K léčení kožních infekcí způsobených plísněmi, kvasinkami a některými podmíněně patogenními houbami. - Charakteristika Clotrimazol HBF krém je širokospektré antimykotikum imidazolové řady určené pouze pro zevní použití. Tlumí růst a zastavuje množení nižších hub, kvasinek a některých bakterií. Složení Léčivá látka: ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.81977
skladem

Filtrovat: i

Srovnání cen Clotrimazol HBF 1% 50 g

Specifikace Clotrimazol HBF 1% 50 g

Kategorie Ostatní z kategorie léky
Výrobce HERBACOS
Nejnižší cena 129 Kč

ALPECIN Medicinal Šampon na mastné vlasy 200ml Je speciálně určen pro řešení nadměrného maštění vlasů. ... a dál?

Produkt Clotrimazol HBF 1% 50 g

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranouClotrimazol HBF 1% 50 g - parametry

Název produktu: Clotrimazol HBF 1% 50 g
Výrobce: HERBACOS
Minimální cena: 129 Kč
Maximální cena: 129 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

K léčení kožních infekcí způsobených plísněmi, kvasinkami a některými podmíněně patogenními houbami. - Charakteristika Clotrimazol HBF krém je širokospektré antimykotikum imidazolové řady určené pouze pro zevní použití. Tlumí růst a zastavuje množení nižších hub, kvasinek a některých bakterií. Složení Léčivá látka: Clotrimazolum 10 mg (1%) v 1 g krému. Pomocné látky: Propylenglykol, stearomakrogol 100, stearomakrogol 1050, cetylalkohol, lehký tekutý parafin, propylparaben, methylparaben, čištěná voda. Indikační skupina Antimykotikum, dermatologikum. Indikace Clotrimazol HBF krém je určen dospělým a dětem od věku 2 let k léčení kožních infekcí způsobených plísněmi, kvasinkami a některými podmíněně patogenními houbami (trichofycie, epidermofycie, mikrosporie, kandidóza), k léčení meziprstových plísňových onemocnění, zánětu nehtového lůžka (paronychie), zánětu sliznice žaludu (balantitis), zánětu ženských pohlavních orgánů (vulvitis), onemocnění vyvolaného plísní Malassezia furfur (pytiriasis versicolor), po chirurgickém snesení nehtu k léčení plísňových chorob nehtové ploténky (onychomycosis) nebo jako doplňková léčba při podávání griseofulvinu. Kontraindikace Přípravek se nesmí používat při přecitlivělosti na léčivou složku přípravku – clotrimazol nebo na některou jinou složku krémového základu. Přípravek se u kojících žen nesmí nanášet na bradavky. Přípravek není určen pro děti mladší 2 let. Nežádoucí účinky Přípravek je obvykle dobře snášen, zřídka se mohou vyskytnout místní reakce jako zarudnutí, pálení nebo svědění kůže a sliznice. O výskytu nežádoucích účinků nebo případných neobvyklých reakcích informujte svého ošetřujícího lékaře. Interakce Při léčbě Clotrimazolem HBF krémem se nedoporučuje současná léčba mastí typu polyenových antibiotik (nystatinu, natamycinu) z důvodů snižování jejich účinku. Informujte svého lékaře, že užíváte Clotrimazol HBF krém. O používání dalších volně prodejných léků se poraďte s Vaším ošetřujícím lékařem. Dávkování a způsob použití Pokud lékař neurčí jinak, krém se nanáší na postižená místa 2 – 3krát denně v tenké vrstvě (obvykle postačí asi 0,5 cm k ošetření plochy o velikosti dlaně). Po odeznění zjevných příznaků pokračujte v léčbě ještě alespoň 2 týdny. Přípravek je určen jen k zevnímu použití. Upozornění Pokud do 14 dnů od začátku léčby Clotrimazolem HBF nedojde ke zlepšení příznaků nebo naopak se příznaky zhoršují, či se vyskytnou nežádoucí účinky nebo neobvyklé reakce, poraďte se o dalším používání přípravku s lékařem. Bez porady s lékařem nepoužívejte přípravek déle než 4 týdny. O vhodnosti současného užívání přípravku Clotrimazol HBF s jinými léky se poraďte s lékařem. K zabránění reinfekcí je třeba současně léčit sexuální partnery, i když jsou bez zjevných obtíží. Při náhodném požití krému může dojít k nevolnosti a zvracení. Je vhodné zvracení vyvolat nebo podpořit a vyhledat lékaře. Uchovávání Při teplotě 10 – 25 ˚C v dobře uzavřeném obalu, aby byl přípravek chráněn před vzdušnou vlhkostí. Varování Příp


Přidat recenzi pro Clotrimazol HBF 1% 50 g

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější výrobci:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.