MENU

Srovnání cen » Hobby, koníčky » Společenské hry » Deskové hry » Srovnání cen Clementoni Velký experimentální set 6 v 1

Deskové hry

Clementoni Velký experimentální set 6 v 1

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 8005125604647

Objev svět vědy a staň se laureátem Nobelovy ceny. Velký experimentální set 6 v 1 Clementoni ti představí šestici vědních oborů. Pronikneš do tajů anatomie. Naučíš se poznávat kosti a orgány lidského těla. Zamíříš i ke hvězdám, kterým porozumíš při sestavování sluneční soustavy. Botanika tě doslova okouzlí, protože si vypěstuješ svou vlastní lichořeřišnici. Navíc zažiješ spoustu dobrodružství jako geolog, paleontolog a mineralog. Interaktivní sada podnítí zájem a fantazii dětí od 8 let. více podrobností

Filtrovat: i

Doporučujeme Clementoni Velký experimentální set 6 v 1

Nejlevnější nabídky

Specifikace Clementoni Velký experimentální set 6 v 1

Kategorie Deskové hry
Výrobce CLEMENTONI
Nejnižší cena 999 Kč
Věk od 8 - 11 let

Staň se profesionálním vědcem. S velkou sadou experimentů se můžeš stát anatomem, botanikem, mineralogem, geologem, paleontologem nebo astronomem. Nauč se poznávat jednotlivé kosti a orgány lidského těla, vypěstuj lichořeřišnici, vytvoř barevné krystaly, nasimuluj erupci sopky, vykopej kostru piraně a sestav Sluneční soustavu. A hlavně si užij spoustu zábavy při jednotlivých experimentech! Sada obsahuje: vzorek půdy, fosílii "pirani", kladívko, dlátko, plastové květináče, suchou rašelinu, » ... a dál?

Produkt Clementoni Velký experimentální set 6 v 1

Clementoni Velký experimentální set 6 v 1 - parametry

Název produktu: Clementoni Velký experimentální set 6 v 1
Výrobce: CLEMENTONI
Minimální cena: 999 Kč
Maximální cena: 1 399 Kč
Ušetríte až: 400 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Věk od 8 - 11 let
Podrobný popis:

Staň se profesionálním vědcem. S velkou sadou experimentů se můžeš stát anatomem, botanikem, mineralogem, geologem, paleontologem nebo astronomem. Nauč se poznávat jednotlivé kosti a orgány lidského těla, vypěstuj lichořeřišnici, vytvoř barevné krystaly, nasimuluj erupci sopky, vykopej kostru piraně a sestav Sluneční soustavu. A hlavně si užij spoustu zábavy při jednotlivých experimentech! Sada obsahuje: vzorek půdy, fosílii "pirani", kladívko, dlátko, plastové květináče, suchou rašelinu, pytlíček se semínky lichořeřišnice, lžičku, uzavíratelné testovací tubičky, stojan na kostru, kostru lidského těla, vnitřní orgány lidského těla, uzavíratelnou nádobku (100 ml), 5 obarvovacích tablet, latexové rukavice, pinzetu, klíč k testovací tubě, červeně zabrvená zrnka, špachtli, pipetu, malou kádinku, 3D model sopky, 5 pytlíků síranu hlinitodraselného, puzzle sluneční soustavy (s popisky v anglickém jazyce), fosforeskující modely Slunce a planet, nádobky s barvami, štětec, ilustorvaný návod Vhodné pro děti od 8 let.

Kreativní sada pro kohokoliv, doporučený věk od 8 let. S kreativní sadou Clementoni Velký experimentální set 6 v 1 si děti užijí spoustu zábavy. Kromě toho rozvíjí jejich kreativitu, fantazii a podporuje jemnou motoriku. Sada děti zavede do tvořivého a vědeckého světa, v němž se mohou stát anatomy, botaniky, mineralogy, geology, paleontology i astronomy. Naučí se rozpoznávat kosti v těle, mohou si vypěstovat lichořeřišnici, zkoumat barevné krystaly, nasimulovat erupci sopky, objevit kostru piraně či sestavit Sluneční soustavu. Sada Clementoni nabízí nepřeberné možnosti tvoření, u kterého se děti skvěle pobaví. Klíčové vlastnosti kreativní sady Clementoni Velký experimentální set 6 v 1Kreativní sada určena pro děti od 8 letRozvíjí kreativitu, fantazii a podporuje jemnou motorikuDěti zavede do tvořivého a vědeckého světaPoznají anatomii, botaniku, mineralogii, geologii, paleontologii i astronomiiSe sadou Clementoni si děti užijí spoustu zábavy

Vědecké obory zahrnující anatomii, botaniku, mineralogii, geologii, paleontologii a astronomii se staly námětem pro kreativní sadu, se kterou si mohou děti vyzkoušet experimenty, právě z těchto oborů. Mohou si vyzkoušet rozlišovat kosti a orgány v lidském těle, pěstovat lichořeřišnici, zkoumatj barevné krystaly, simulovat erupci sopky. Zajímavé může být také sestavení Sluneční soustavy. Přednosti: rozvíjí fantazii, podporuje zájem o vědu trénuje manuální zručnost

Kupte dětem sadu experimentů! Vhodné pro děti od 8 let

Materiál: plast

Hmotnost: 2,9 kg

Rozměr balení: 53 x 36 x 9 cm

AKCE KE DNI DĚTÍ: Získejte dodatečnou slevu 20 % z uvedené ceny produktu po zadání kódu DEND20 ve 2. kroku objednávky v košíku (platí od 25. 5. do 1. 6. 2020 nebo do vyprodání zásob)! S Clementoni Velkou sadou experimentů 6v1 se můžeš stát anatomem, botanikem, mineralogem, geologem, paleontologem nebo astronomem. Nauč se rozpoznávat kosti a orgány v lidském těle, vypěstuj s


Přidat recenzi pro Clementoni Velký experimentální set 6 v 1

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Clementoni Parfumérie

Clementoni Parfumérie

Kreativní sada pro holky, doporučený věk od 8 let. S kreativní sadou Clementoni Parfumérie si děti užijí spoustu zábavy. Kromě toho rozvíjí jejich kreativitu, fantazii a podporuje jemnou motoriku. Sada děti zavede do tvořivého světa vůní, ve kterém si »

od 489 Kč

v 5 obchodech

Clementoni Dětská laboratoř - Výroba slizu, velká sada

Clementoni Dětská laboratoř - Výroba slizu, velká sada

Kreativní sada pro kohokoliv, doporučený věk od 8 let. S kreativní sadou Clementoni Velká slizová laboratoř si děti užijí spoustu zábavy. Kromě toho rozvíjí jejich kreativitu, fantazii a podporuje jemnou motoriku. Sada děti zavede do fascinujícího světa »

od 651 Kč

ve 3 obchodech

Clementoni Mechanická laboratoř

Clementoni Mechanická laboratoř

Kreativní sada pro kluky, doporučený věk od 8 let. S kreativní sadou Clementoni Mechanická laboratoř si děti užijí spoustu zábavy. Kromě toho rozvíjí jejich kreativitu, fantazii a podporuje jemnou motoriku. Sada děti zavede do fascinujícího světa »

od 559 Kč

ve 4 obchodech

Clementoni Fantastické laboratórium

Clementoni Fantastické laboratórium

Kreativní sada pro kohokoliv, doporučený věk od 8 let. S kreativní sadou Clementoni Fantastické laboratórium si děti užijí spoustu zábavy. Kromě toho rozvíjí jejich kreativitu, fantazii a podporuje jemnou motoriku. Sada děti zavede do vědeckého světa »

od 279 Kč

ve 4 obchodech

Clementoni Dětská laboratoř - Výroba slizu - mini set

Clementoni Dětská laboratoř - Výroba slizu - mini set

Kreativní sada pro kohokoliv, doporučený věk od 8 let. S kreativní sadou Clementoni Malá slizová laboratoř si děti užijí spoustu zábavy. Kromě toho rozvíjí jejich kreativitu, fantazii a podporuje jemnou motoriku. Sada děti zavede do fascinujícího světa »

od 235 Kč

ve 4 obchodech

Clementoni Lidské tělo

Clementoni Lidské tělo

Kreativní sada pro holky, doporučený věk od 9 let. S kreativní sadou Clementoni Lidské tělo si děti užijí spoustu zábavy. Kromě toho rozvíjí jejich kreativitu, fantazii a podporuje jemnou motoriku. Sada Lidské tělo děti zavede do fascinujícího světa »

od 771 Kč

v 1 obchodě

Clementoni Mýdlová laboratoř

Clementoni Mýdlová laboratoř

Kreativní sada pro holky, doporučený věk od 8 let. S kreativní sadou Clementoni Mýdlová laboratoř si děti užijí spoustu zábavy. Kromě toho rozvíjí jejich kreativitu, fantazii a podporuje jemnou motoriku. Sada děti zavede do tvořivého světa mýdlové »

od 699 Kč

v 1 obchodě

Clementoni Dětská laboratoř - Výroba vodních krystalů

Clementoni Dětská laboratoř - Výroba vodních krystalů

Kreativní sada pro kohokoliv, doporučený věk od 8 let. S kreativní sadou Clementoni Vodní krystaly si děti užijí spoustu zábavy. Kromě toho rozvíjí jejich kreativitu, fantazii a podporuje jemnou motoriku. Sada děti zavede do fascinujícího světa magických »

od 579 Kč

v 1 obchodě

Clementoni Balzám na rty

Clementoni Balzám na rty

Kreativní sada pro holky, doporučený věk od 8 let. S kreativní sadou Clementoni Balzám na rty si děti užijí spoustu zábavy. Kromě toho rozvíjí jejich kreativitu, fantazii a podporuje jemnou motoriku. Sada děti zavede do tvořivého světa kosmetiky a »

od 536 Kč

v 1 obchodě

Clementoni Jurský svět 2 - Velociraptor

Clementoni Jurský svět 2 - Velociraptor

Vykopej kostru prehistorického Velociraptora z filmu Jurský svět a staň se mladým paleontologem! Použij kladivo s dlátkem a dostaň ze sádrového bloku jednotlivé kosti. Z vykopaných kostí posléze sestav kostru velociraptora. Sada obsahuje: sádrový blok s »

od 339 Kč

v 1 obchodě

Clementoni Mechanická laboratoř stavební stroje

Clementoni Mechanická laboratoř stavební stroje

Velká experimentální sada Mechanická laboratoř Stavební stroje obsahuje 450 stavebnicových dílků, z nichž lze sestavit 5 mechanických modelů velkých stavebních strojů: silniční válec, grader, 2 druhy bagrů a hydraulický nakladač. Díky těmto modelům mohou »

od 1 113 Kč

v 1 obchodě

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.