MENU

Srovnání cen » Koníčky a outdoor » Společenské hry » Deskové hry » Srovnání cen Clementoni Lidské tělo

Deskové hry

Clementoni Lidské tělo

Hodnocení: 3x
  • 3.66667
EAN: 8005125927852

Rozvíjejte u svého dítěte kreativitu s dokonale propracovanou kreativní sadou Clementoni Lidské tělo a užijte si s ním spoustu zábavy. Sada je určena pro děti ve věku od 9 let. Vedle kreativity rozvíjí také fantazii a zároveň s tím podporuje jemnou motoriku dítěte. Díky této sadě se může dítko ponořit do světa anatomie člověka a medicíny. Můžou si sestavit kostru a umístit do ní jednotlivé orgány, případně i 3D model DNA. Dokonce mohou pomocí reálného teleskopu poslouchat srdeční tep. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 4.52252
skladem

Filtrovat: i

Srovnání cen Clementoni Lidské tělo

Specifikace Clementoni Lidské tělo

Kategorie Deskové hry
Výrobce CLEMENTONI
Nejnižší cena 771 Kč
Věk od 8 - 11 let

Díky této úžasné sadě se děti jednoduše a snadno dozví zajímavé informace o lidské anatomii. Učení začíná při sestavování realistického modelu lidského těla – kostry a orgánů. DNA dvojitá spirála a skutečný stetoskop, kterým můžete slyšet tlukot srdce, jsou součástí sady. Další zajímavosti o lidském těle se mohou děti dozvědět pomocí webové aplikace, která je ke stažení na webu Clementoni. Aplikace obsahuje mnoho 3D obrazů a animací. Sada pomáhá rozvíjet manuální dovednosti a kreativitu Vhodné pro děti od 8 » ... a dál?

Produkt Clementoni Lidské tělo

Clementoni Lidské tělo - parametry

Název produktu: Clementoni Lidské tělo
Výrobce: CLEMENTONI
Minimální cena: 771 Kč
Maximální cena: 771 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.67 bodů z 5
Počet hodnocení: 3 x
Hodnocení:
  • 3.66667
Věk od 8 - 11 let
Podrobný popis:

Kreativní sada pro holky, doporučený věk od 9 let. S kreativní sadou Clementoni Lidské tělo si děti užijí spoustu zábavy. Kromě toho rozvíjí jejich kreativitu, fantazii a podporuje jemnou motoriku. Sada Lidské tělo děti zavede do fascinujícího světa anatomie člověka a medicíny. Umožní jim sestavit kostru i orgány lidského těla či postavit 3D model DNA. S použitím reálného teleskopu mohou také poslouchat srdeční tep. Díky sadě Clementoni děti blíže tělo poznají, a skvěle se navíc pobaví. Klíčové vlastnosti kreativní sady Clementoni Lidské tělo Kreativní sada určena pro děti od 9 letRozvíjí kreativitu, fantazii a podporuje jemnou motorikuDěti zavede do fascinujícího světa anatomie člověka a medicínyUmožní jim lépe poznat lidské těloSe sadou Clementoni si děti užijí spoustu zábavy

Díky této úžasné sadě CLEMENTONI Dětská laboratoř – lidské tělo se děti jednoduše a snadno dozví zajímavé informace o lidské anatomii. Učení začíná při sestavování realistického modelu lidského těla – kostry a orgánů. DNA dvojitá spirála a skutečný stetoskop, kterým můžete slyšet tlukot srdce, jsou součástí sady. Další zajímavosti o lidském těle se mohou děti dozvědět pomocí webové aplikace, která je ke stažení na webu Clementoni. Aplikace obsahuje mnoho 3D obrazů a animací. Sada pomáhá rozvíjet manuální dovednosti a kreativitu. Rozměr balení: 39,6 x 27,8 x 6 cm. Váha: 0,96 kg. Věk: 9+

Tato vědecká souprava tě zavede do fascinujícího světa lidské anotomie a medicíny. Sestav kostru s orgány lidského těla. Poslouchej srdeční tep opravdovým stetoskopem. Postav 3D model DNA. 9+


Přidat recenzi pro Clementoni Lidské tělo

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Clementoni Velký experimentální set 6 v 1

Clementoni Velký experimentální set 6 v 1

Staň se profesionálním vědcem. S velkou sadou experimentů se můžeš stát anatomem, botanikem, mineralogem, geologem, paleontologem nebo astronomem. Nauč se poznávat jednotlivé kosti a orgány lidského těla, vypěstuj lichořeřišnici, vytvoř barevné krystaly, »

od 879 Kč

v 7 obchodech

Clementoni Parfumérie

Clementoni Parfumérie

Kreativní sada pro holky, doporučený věk od 8 let. S kreativní sadou Clementoni Parfumérie si děti užijí spoustu zábavy. Kromě toho rozvíjí jejich kreativitu, fantazii a podporuje jemnou motoriku. Sada děti zavede do tvořivého světa vůní, ve kterém si »

od 489 Kč

v 5 obchodech

Clementoni Cyber talkie robot

Clementoni Cyber talkie robot

Kreativní sada pro kohokoliv, doporučený věk od 8 let. S kreativní sadou Clementoni Cyber talkie robot si děti užijí spoustu zábavy. Kromě toho rozvíjí jejich kreativitu, fantazii, myšlení a podporuje jemnou motoriku. Sada děti zavede do fascinujícího »

od 1 342 Kč

ve 3 obchodech

Clementoni Mechanická laboratoř

Clementoni Mechanická laboratoř

Kreativní sada pro kluky, doporučený věk od 8 let. S kreativní sadou Clementoni Mechanická laboratoř si děti užijí spoustu zábavy. Kromě toho rozvíjí jejich kreativitu, fantazii a podporuje jemnou motoriku. Sada děti zavede do fascinujícího světa »

od 699 Kč

ve 2 obchodech

Clementoni Balzám na rty

Clementoni Balzám na rty

Kreativní sada pro holky, doporučený věk od 8 let. S kreativní sadou Clementoni Balzám na rty si děti užijí spoustu zábavy. Kromě toho rozvíjí jejich kreativitu, fantazii a podporuje jemnou motoriku. Sada děti zavede do tvořivého světa kosmetiky a »

od 427 Kč

ve 4 obchodech

Clementoni Fantastické laboratórium

Clementoni Fantastické laboratórium

Kreativní sada pro kohokoliv, doporučený věk od 8 let. S kreativní sadou Clementoni Fantastické laboratórium si děti užijí spoustu zábavy. Kromě toho rozvíjí jejich kreativitu, fantazii a podporuje jemnou motoriku. Sada děti zavede do vědeckého světa »

od 279 Kč

v 5 obchodech

Clementoni Experimentální set pro holky 6 v 1

Clementoni Experimentální set pro holky 6 v 1

Odhal krásu vědy! Se sadou na výrobu kosmetiky a krystalů se podíváš na zoubek nejrůznějším pokusům a experimentům. Prostřednictvím sady se blíže seznámíš s vědou. Na vlastní kůži si můžeš vyzkoušet spoustu zajímavých věcí a poučit se o zákonech fyziky či »

od 890 Kč

ve 3 obchodech

Clementoni Mýdlová laboratoř

Clementoni Mýdlová laboratoř

Kreativní sada pro holky, doporučený věk od 8 let. S kreativní sadou Clementoni Mýdlová laboratoř si děti užijí spoustu zábavy. Kromě toho rozvíjí jejich kreativitu, fantazii a podporuje jemnou motoriku. Sada děti zavede do tvořivého světa mýdlové »

od 699 Kč

ve 2 obchodech

Clementoni Rostoucí krystaly

Clementoni Rostoucí krystaly

Experimentální sada pro děti od 8 let navazující na úspěšné Krystaly deluxe. V experimentální sadě Svítící krystaly se děti dozví spoustu zajímavostí o původu a vzniku krystalů, ale hlavně si je mohou samy vyrobit a obarvovat dle své fantazie. Mohou »

od 715 Kč

v 1 obchodě

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.