MENU

Srovnání cen » Koníčky a outdoor » Společenské hry » Deskové hry » Srovnání cen Clementoni Cyber talkie robot

Deskové hry

Clementoni Cyber talkie robot

Hodnocení: 1x
  • 5
EAN: 8005125506101

Kreativní sada pro kohokoliv, doporučený věk od 8 let. S kreativní sadou Clementoni Cyber talkie robot si děti užijí spoustu zábavy. Kromě toho rozvíjí jejich kreativitu, fantazii, myšlení a podporuje jemnou motoriku. Sada děti zavede do fascinujícího vědeckého světa, ve kterém se seznámí se skutečným robotem! ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85948
doprava zdarma
skladem

Filtrovat: i

Srovnání cen Clementoni Cyber talkie robot

Specifikace Clementoni Cyber talkie robot

Kategorie Deskové hry
Výrobce CLEMENTONI
Nejnižší cena 1 342 Kč

Robot - cyber Robot - cyber z kategorie Hry | Kreativní sady od EPline naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! ... a dál?

Produkt Clementoni Cyber talkie robot

Clementoni Cyber talkie robot - parametry

Název produktu: Clementoni Cyber talkie robot
Výrobce: CLEMENTONI
Minimální cena: 1 342 Kč
Maximální cena: 1 399 Kč
Ušetríte až: 57 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 5
Podrobný popis:

Kreativní sada pro kohokoliv, doporučený věk od 8 let. S kreativní sadou Clementoni Cyber talkie robot si děti užijí spoustu zábavy. Kromě toho rozvíjí jejich kreativitu, fantazii, myšlení a podporuje jemnou motoriku. Sada děti zavede do fascinujícího vědeckého světa, ve kterém se seznámí se skutečným robotem! Prostřednictvím bezplatné aplikace, kterou lze stáhnout do chytrého zařízení, děti robota mohou naprogramovat, a to pomocí blokového programování, zadávání podmínek, akcí, cyklů a postupů. Stáhněte si hlasové zprávy a změňte je s použitím různých efektů a zvukových filtrů. Poté je nahrajte do robota, který je vám kdykoli přehraje! Se sadou Clementoni děti získají vše pro sestavení a naprogramování robota a skvěle se u toho pobaví. Klíčové vlastnosti kreativní sady Clementoni Cyber talkie robotKreativní sada určena pro děti od 8 letRozvíjí kreativitu, fantazii, myšlení a podporuje jemnou motorikuDěti zavede do fascinujícího vědeckého světa Nabízí vše pro sestavení a naprogramován Užijte si hodiny a hodiny zábavy! Tato neuvěřitelná vědecká sada CLEMENTONI Robot CYBER mluvící se sedmi režimy je určena pro technicky zaměřené fanoušky. Stáhněte si bezplatnou aplikaci do chytrého telefonu nebo do tabletu a naprogramujte robota pomocí blokového programování, zadávání podmínek, akcí, cyklů a postupů. Nahrajte hlasové zprávy, změňte je s použitím mnoha různých efektů a zvukových filtrů a poté je nahrajte do robota. Robot vám hlasové zprávy přehraje, kdykoliv budete chtít. Robota Cyber můžete využít jako vysílačku a zapojit do hry i vaše přátele. Staňte se skutečným odborníkem na robotiku a elektroniku. Ilustrovaný manuál povede Vás nebo Vaše dítě krok za krokem, takže si může hrát naprosto bezpečně. Sada pomáhá rozvíjet manuální dovednost a kreativitu. Provoz na RC baterie (nejsou součástí balení). Vhodné pro děti od 8 let. Ideální pro technické nadšence je to neuvěřitelná vědecká souprava k sestavení robota se 7 herními režimy. Stáhněte si bezplatnou aplikaci do smartphonu nebo tabletu a naprogramujte robota- zadávání podmínek, akcí, cyklů a procedur. Zaznamenejte hlasové zprávy, upravte je pomocí mnoha efektů a zvukových filtrů a poté je pošlete robotu,ten vám je přehraje kdykoli budete chtít! S robotovým mikrofonem můžete mluvit se svými přáteli na dálku! S návodem můžete vytvořit mnoho příkazových sekvencí pomocí karet s QR kódy, které si aplikace díky rozšířené realitě může přečíst. Vědecká příručka poskytne spoustu informací o robotice a elektronice, aby jste objevili svět kódování snadným a zábavným způsobem! Robot - cyber Robot - cyber z kategorie Hry | Kreativní sady od EPline naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Přidat recenzi pro Clementoni Cyber talkie robot

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Clementoni Velký experimentální set 6 v 1

Clementoni Velký experimentální set 6 v 1

Staň se profesionálním vědcem. S velkou sadou experimentů se můžeš stát anatomem, botanikem, mineralogem, geologem, paleontologem nebo astronomem. Nauč se poznávat jednotlivé kosti a orgány lidského těla, vypěstuj lichořeřišnici, vytvoř barevné krystaly, »

od 989 Kč

v 6 obchodech

Clementoni Fantastické laboratórium

Clementoni Fantastické laboratórium

Kreativní sada pro kohokoliv, doporučený věk od 8 let. S kreativní sadou Clementoni Fantastické laboratórium si děti užijí spoustu zábavy. Kromě toho rozvíjí jejich kreativitu, fantazii a podporuje jemnou motoriku. Sada děti zavede do vědeckého světa »

od 279 Kč

v 5 obchodech

Clementoni Mechanická laboratoř

Clementoni Mechanická laboratoř

Kreativní sada pro kluky, doporučený věk od 8 let. S kreativní sadou Clementoni Mechanická laboratoř si děti užijí spoustu zábavy. Kromě toho rozvíjí jejich kreativitu, fantazii a podporuje jemnou motoriku. Sada děti zavede do fascinujícího světa »

od 699 Kč

ve 2 obchodech

Clementoni Dětská laboratoř - 100 vědeckých experimentů

Clementoni Dětská laboratoř - 100 vědeckých experimentů

Sada pro všechny malé vědátory, kteří rádi objevují a zkokumají zákonitosti živé i neživé přírody. Tato sada materiálu je povede k sestavování, vážení, odměřování surovin a k zajímavým experimentům. Například si mohou sestavit opravdickou váhu. »

od 999 Kč

ve 3 obchodech

Clementoni Experimentální set pro holky 6 v 1

Clementoni Experimentální set pro holky 6 v 1

Odhal krásu vědy! Se sadou na výrobu kosmetiky a krystalů se podíváš na zoubek nejrůznějším pokusům a experimentům. Prostřednictvím sady se blíže seznámíš s vědou. Na vlastní kůži si můžeš vyzkoušet spoustu zajímavých věcí a poučit se o zákonech fyziky či »

od 890 Kč

ve 3 obchodech

Clementoni Mýdlová laboratoř

Clementoni Mýdlová laboratoř

Kreativní sada pro holky, doporučený věk od 8 let. S kreativní sadou Clementoni Mýdlová laboratoř si děti užijí spoustu zábavy. Kromě toho rozvíjí jejich kreativitu, fantazii a podporuje jemnou motoriku. Sada děti zavede do tvořivého světa mýdlové »

od 589 Kč

ve 3 obchodech

Clementoni Dětská laboratoř - Výroba vodních krystalů

Clementoni Dětská laboratoř - Výroba vodních krystalů

Kreativní sada pro kohokoliv, doporučený věk od 8 let. S kreativní sadou Clementoni Vodní krystaly si děti užijí spoustu zábavy. Kromě toho rozvíjí jejich kreativitu, fantazii a podporuje jemnou motoriku. Sada děti zavede do fascinujícího světa magických »

od 489 Kč

ve 2 obchodech

Clementoni Dětská laboratoř - Výroba slizu, velká sada

Clementoni Dětská laboratoř - Výroba slizu, velká sada

Kreativní sada pro kohokoliv, doporučený věk od 8 let. S kreativní sadou Clementoni Velká slizová laboratoř si děti užijí spoustu zábavy. Kromě toho rozvíjí jejich kreativitu, fantazii a podporuje jemnou motoriku. Sada děti zavede do fascinujícího světa »

od 659 Kč

ve 3 obchodech

Clementoni Parfumérie

Clementoni Parfumérie

Kreativní sada pro holky, doporučený věk od 8 let. S kreativní sadou Clementoni Parfumérie si děti užijí spoustu zábavy. Kromě toho rozvíjí jejich kreativitu, fantazii a podporuje jemnou motoriku. Sada děti zavede do tvořivého světa vůní, ve kterém si »

od 523 Kč

ve 4 obchodech

Clementoni Balzám na rty

Clementoni Balzám na rty

Kreativní sada pro holky, doporučený věk od 8 let. S kreativní sadou Clementoni Balzám na rty si děti užijí spoustu zábavy. Kromě toho rozvíjí jejich kreativitu, fantazii a podporuje jemnou motoriku. Sada děti zavede do tvořivého světa kosmetiky a »

od 427 Kč

ve 4 obchodech

Clementoni Dětská laboratoř - Výroba slizu - mini set

Clementoni Dětská laboratoř - Výroba slizu - mini set

Kreativní sada pro kohokoliv, doporučený věk od 8 let. S kreativní sadou Clementoni Malá slizová laboratoř si děti užijí spoustu zábavy. Kromě toho rozvíjí jejich kreativitu, fantazii a podporuje jemnou motoriku. Sada děti zavede do fascinujícího světa »

od 269 Kč

ve 4 obchodech

Clementoni Lidské tělo

Clementoni Lidské tělo

Kreativní sada pro holky, doporučený věk od 9 let. S kreativní sadou Clementoni Lidské tělo si děti užijí spoustu zábavy. Kromě toho rozvíjí jejich kreativitu, fantazii a podporuje jemnou motoriku. Sada Lidské tělo děti zavede do fascinujícího světa »

od 771 Kč

v 1 obchodě

Clementoni Jurský svět 2 - Velociraptor

Clementoni Jurský svět 2 - Velociraptor

Vykopej kostru prehistorického Velociraptora z filmu Jurský svět a staň se mladým paleontologem! Použij kladivo s dlátkem a dostaň ze sádrového bloku jednotlivé kosti. Z vykopaných kostí posléze sestav kostru velociraptora. Sada obsahuje: sádrový blok s »

od 319 Kč

ve 2 obchodech

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.