Srovnání cen » Domácnost a kancelář » Kuchyňské náčiní » Filtrační konvice » Srovnání cen Cleansui GP001

Filtrační konvice

Cleansui GP001

Hodnocení: 1x
  • 4

Cleansui vodní filtr GP001 Filtr iontoměničové pryskyřice voda obsahuje aktivní uhlí k filtrování a vodní kámen, chlor a těžké kovy, jako je: měď a olovo, a snižuje tvrdost vody z vodovodu. Unikátní duté vlákno membránový filtr Cleansui je Odstraňuje malé částice, například 0,1 mikro metrů vody z vodovodu, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Cleansui GP001

Kategorie Filtrační konvice
Výrobce Cleansui
Nejnižší cena 1 131 Kč

... a dál?

Produkt Cleansui GP001

Cleansui GP001 - parametry

Název produktu: Cleansui GP001
Výrobce: Cleansui
Minimální cena: 1 131 Kč
Maximální cena: 1 131 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Cleansui vodní filtr GP001 Filtr iontoměničové pryskyřice voda obsahuje aktivní uhlí k filtrování a vodní kámen, chlor a těžké kovy, jako je: měď a olovo, a snižuje tvrdost vody z vodovodu. Unikátní duté vlákno membránový filtr Cleansui je Odstraňuje malé částice, například 0,1 mikro metrů vody z vodovodu, vyšetřovaných jako železa rez a bakterií. Aktivní částice a bakterie nelze zcela odstranit pouze použitím aktivovaných vodní filtry uhlíku. Vodní filtr používá samostatný způsob kazety výměna typu, ve kterém duté vlákno membrána dlouhou životnost kazety a média kazeta, která je vyrobena s aktivním uhlím a iontoměničové pryskyřice filtru. Cartridge provozní náklady mohou být nižší,,: protože filtry s různými náhradních dob lze vyměnit samostatně. Odstraní 99,9% bakterií Vejde se do dveří lednice Snižuje usazování vodního kamene - Zlepšuje životnost domácích spotřebičů Pro lepší degustace čaje a kávy Čisté a chutné filtrovaná voda Navržena italskou společností Guzzini Odstraňuje 99,99 % bakterií z kohoutkové vody Snižuje výskyt vodního kamene Její tenké provedení je vhodné pro umístění do dveří ledničky Utěsněné víko – lze použít při filtrování Kontrolka LED Funkce odstraňování/filtrování: Zásobník média Vodní kámen Chlór Měď Olovo Zásobník membrány z dutých vláken Zákal (plíseň) Volný zbytkový chlór Bakterie Číslo modelu: GP001 Kapacita: 1,2 litru filtrované vody; celkem 1,9 litru Velikost (mm) W x D x H: 265 x 105 x 260 Hmotnost (při naplnění vodou): 950g (2,280g) Počáteční průtok vody: 0,1 litru/min. Sada 3 náhradních zásobníků média: GPCAC3 Náhradní zásobník membrány z dutých vláken a zásobník média: GPCMA Funkce oznámení potřeby výměny zásobníku: Kontrolka LED Typ:

Typ: Filtr na vodu

Vlastnosti:

Celkový objem (l): 1,9

Kapacita filtrované vody (I): 1,2

všeobecný:

Barva: červená Cleansui Water Filter Jug Konvice GP001 Design by Guzzini Blue ( 54010 )


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.