MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hry » Knihy » Ostatní z kategorie knihy » Srovnání cen Christie Golden: Assassin's Creed

Ostatní z kategorie knihy

Christie Golden: Assassin's Creed

Hodnocení: 0x
  • 4
EAN: 9788073983802

Publikace: Assassin's Creed - filmová novelizace - Christie Golden. Díky revoluční technologii, která odemkne jeho genetické vzpomínky, prožije Callum Lynch dobrodružství svého předka, Aguilara, v 15. století ve Španělsku. Callum odhalí, že patří k tajemné tajné společnosti, k asasínům, a získá neuvěřitelné znalosti ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Jaké má kniha
Assassin's Creed
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Doporučujeme Christie Golden: Assassin's Creed

Nejlevnější nabídky

Specifikace Christie Golden: Assassin's Creed

Kategorie Ostatní z kategorie knihy
Nejnižší cena 139 Kč

Pracujeme ve tmě, abychom sloužili světlu. Jsme asasíni. ... a dál?

Produkt Christie Golden: Assassin's Creed

Christie Golden: Assassin's Creed - parametry

Název produktu: Christie Golden: Assassin's Creed
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 139 Kč
Maximální cena: 279 Kč
Ušetríte až: 140 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Assassin's Creed - filmová novelizace - Christie Golden. Díky revoluční technologii, která odemkne jeho genetické vzpomínky,

prožije Callum Lynch dobrodružství svého předka, Aguilara, v 15.

století ve Španělsku. Callum odhalí, že patří k tajemné tajné

společnosti, k asasínům, a získá neuvěřitelné znalosti a

dovednosti, aby se v současnosti mohl postavit mocné, tyranské

organizaci templářů. Publikace: Assassin's Creed - filmová novelizace - Christie Golden. Assassin´s Creed - Oficiální knižní adaptace filmu - Oliver Bowden Díky revoluční technologii, která odemkne jeho genetické vzpomínky, prožije Callum Lynch dobrodružství svého předka, Aguilara, v 15. století ve Španělsku. Callum odhalí, že patří k tajemné tajné společnosti, k asasínům, a získá neuvěřitelné znalosti z kategorie Knihy | Beletrie | Sci-fi, Fantasy a Komiksy | Fantasy | Světová fantasy od FANTOM Print naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Přidat recenzi pro Christie Golden: Assassin's Creed

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Paula Hawkins: Dívka ve vlaku

Paula Hawkins: Dívka ve vlaku

Mrazivý thriller Dívka ve vlaku je prvotinou britské autorky a novinářky Pauly Hawkins. Po svém vydání se román stal senzací nejen v Británii a je přirovnáván k dílům Alfreda Hitchcocka. Stejně jako u tohoto mistra hororu a temného psycha vám při četbě »

od 269 Kč

ve 3 obchodech

Magic Box Pat Garret a Billy Kid S.E. DVD

Magic Box Pat Garret a Billy Kid S.E. DVD

„Tahle země stárne a já chci zestárnout s ní,“ říká Pat Garrett bývalému kumpánovi a záhy nato soupeři z protější strany zákona Billymu Kidovi. Zdůvodňuje tak rozhodnutí, jež mu dopomohlo k šerifské hvězdě a zároveň ho přinutilo k nenáviděné misi - »

od 178 Kč

ve 3 obchodech

Zdeněk Pohlreich: Grilování - 140 moderních grilovacích receptů

Zdeněk Pohlreich: Grilování - 140 moderních grilovacích receptů

Grilování - 140 moderních grilovacích receptů - Pohlreich Zdeněk. Grilování, jaké jste ještě nezažili! V nové knize Zdeňka Pohlreicha najdete vedle stovky osvědčených receptů, doplněných a upravených, také čtyřicet úplně nových senzačních jídel. Možná »

od 536 Kč

ve 2 obchodech

Zdeněk Pohlreich: Kulinárium

Zdeněk Pohlreich: Kulinárium

Vařte doma v klidu. Šéfkuchař Zdeněk Pohlreich vás polopatě seznámí s "taji" kuchařských metod. Jakmile je totiž zvládnete, už vás nic nezaskočí při přípravě jakéhokoli pokrmu.„O receptech vaření není,“ říká Zdeněk Pohlreich. „Celý vtip je v tom, že »

od 447 Kč

v 1 obchodě

Zdeněk Pohlreich: Lehká kuchyně

Zdeněk Pohlreich: Lehká kuchyně

  • 3.66667

Knihy | Kuchařky

Kuchařka věnovaná zdravému jídlu, které ale nepostrádá podstatu gastronomie, za kterou Zdeněk Polreich považuje vynikající chuť a vzhled pokrmů. V krátkém úvodu se autor zamýšlí nad principy stolování v současné společnosti a udílí cenné rady jak správně »

od 389 Kč

ve 2 obchodech

Edice České televize Doteky přírody

Edice České televize Doteky přírody

Doteky přírody - Václav Chaloupek Upolín, lakušník, sklenobýl, čertkus… Nejen na tyto rostliny s pohádkovými názvy narazíte v české a moravské krajině, kterou vás provede její znalec a milovník – Václav Chaloupek. Ukáže vám, kde se dají najít orchideje »

od 330 Kč

v 1 obchodě

Anthony McCarten: Nejtemnější hodina

Anthony McCarten: Nejtemnější hodina

Nejtemnější hodina - McCarten Anthony V květnu 1940 Velká Británie vstoupila do války. Nacistické Německo obsazuje jeden stát za druhým. Winston Churchill se v kritické situaci stává ministerským předsedou. Jak může změnit náladu lidu a udržet jeho silnou »

od 268 Kč

v 1 obchodě

Miroslav Graclík, Václav Nekvapil: Legendární seriál Chalupáři

Miroslav Graclík, Václav Nekvapil: Legendární seriál Chalupáři

Legendární seriál CHALUPÁŘI - příběh natáčení a osudy jeho hrdinů - Miroslav Graclík, Václav Nekvapil. Chalupáři patří mezi nejoblíbenější seriály natočené Českou televizí a při pravidelných reprízách se vždy umisťují velmi vysoko na žebříčcích »

od 263 Kč

ve 2 obchodech

Jasper Rees: Božská Florence

Jasper Rees: Božská Florence

Božská Florence - Rees Jasper Pozoruhodný životní příběh Florence Foster Jenkins, „proslulé“ americké sopranistky. Tato žena tolik toužila stát se operní pěvkyní, že to nakonec dokázala i přesto, že neměla snad ani kapku hudebního sluchu a zpívala »

od 223 Kč

v 1 obchodě

Stieg Larsson: Muži, kteří nenávidí ženy

Stieg Larsson: Muži, kteří nenávidí ženy

Novinář Mikael Blomkvist má za úkol vyšetřit starý kriminální případ: Harriet Vangerová, vnučka průmyslníka Vangera, zmizela beze stopy téměř před čtyřiceti lety. Blomkvist se seznámí s Lisbeth Salanderovou, mladou svéhlavou ženou, nepřekonatelnou »

od 189 Kč

ve 2 obchodech

Jaroslav Kmenta: Gangster KA Afričan - Film vs. realita

Jaroslav Kmenta: Gangster KA Afričan - Film vs. realita

Gangster Ka: Afričan / Film vs. realita - Kmenta Jaroslav Gangster Ka: Afričan / Film vs. realita Kniha o filmech Gangster Ka a Gangster Ka: Afričan. Zákulisí z natáčení filmů inspirovaných knihami o Radovanu Krejčířovi. Kniha obsahuje manuál k pochopení, »

od 146 Kč

ve 2 obchodech

Zdeněk Zapletal: Život a doba soudce A. K.

Zdeněk Zapletal: Život a doba soudce A. K.

Život a doba soudce A. K. - Zdeněk Zapletal. Pohledný čtyřicátník Adam Klos je občanskoprávní soudce. Vlastně ani nemohl být ničím jiným, do právnické rodiny se narodil – otec je ústavní soudce, matka soukromá advokátka. Adama ale jeho práce příliš »

od 89 Kč

v 1 obchodě

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.