Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Chramostová I. a: Prvouka 5 - Člověk a jeho svět - PS (5.r.ZŠ)

Učebnice/Odborná literatura

Chramostová I. a: Prvouka 5 - Člověk a jeho svět - PS (5.r.ZŠ)

Hodnocení: 1x
  • 4

Pracovní sešit je určen k upevnění a dalšímu rozšíření učiva. Obsahuje úkoly zaměřené zejména na propojování poznatků a dohledávání informací. Žáci se rovněž naučí pracovat s textem a v rámci praktických úloh vyvozovat vlastní závěry. Úkoly jsou v pracovním sešitě voleny tak, aby žáky motivovaly ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Chramostová I. a: Prvouka 5 - Člověk a jeho svět - PS (5.r.ZŠ) koupíte i tady

Specifikace Chramostová I. a: Prvouka 5 - Člověk a jeho svět - PS (5.r.ZŠ)

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 116 Kč

Pracovní sešit navazuje na učebnici Člověk a jeho svět 5 a poskytuje žákům příležitost zopakovat si učivo z učebnice a navíc se dozvědět řadu dalších zajímavostí. Přírodovědná část pracovního sešitu ... a dál?

Produkt Chramostová I. a: Prvouka 5 - Člověk a jeho svět - PS (5.r.ZŠ)

Chramostová I. a: Prvouka 5 - Člověk a jeho svět - PS (5.r.ZŠ) - parametry

Název produktu: Chramostová I. a: Prvouka 5 - Člověk a jeho svět - PS (5.r.ZŠ)
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 116 Kč
Maximální cena: 129 Kč
Ušetríte až: 13 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Pracovní sešit je určen k upevnění a dalšímu rozšíření učiva. Obsahuje úkoly zaměřené zejména na propojování poznatků a dohledávání informací. Žáci se rovněž naučí pracovat s textem a v rámci praktických úloh vyvozovat vlastní závěry. Úkoly jsou v pracovním sešitě voleny tak, aby žáky motivovaly k různorodé práci.

Pracovní sešit navazuje na učebnici Člověk a jeho svět 5 a poskytuje žákům příležitost zopakovat si učivo z učebnice a navíc se dozvědět řadu dalších zajímavostí.

Přírodovědná část pracovního sešitu vede žáky k uvědomění si vzájemných vztahů organismů i vztahů mezi organismy a jejich prostředí. Své znalosti si žáci ověří v praxi při zajímavých pokusech a pozorováních.

Ve společensko-historické části pracovního sešitu si žáci osvojí práci s texty, časovou osou a naučí se vyhledávat informace související s historií místního regionu.

Pracovní sešit je možné využít k samostatné či skupinové práci v hodině nebo k domácí přípravě.

Součástí pracovního sešitu je arch samolepek, které žáci využijí při řešení některých úkolů.

S doložkou MŠMT. ISBN: 978-80-7358-170-1

EAN: 9788073581701

A4, sešit., 80 str. Člověk a jeho svět pro 5.ročník ZŠ - Pracovní sešit - Chramostová I. a kolektiv. Člověk a jeho svět pro 5.ročník ZŠ - Pracovní sešit - Chramostová I. a kolektiv od nakladatelství v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.