Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Chirurgická a intervenční léčba cévních onemocnění

Knihy

Chirurgická a intervenční léčba cévních onemocnění

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Chirurgická a intervenční léčba cévních onemocnění - Krajíček Milan, H. Peregrin Jan, Roček Miloslav, a kolektiv Šebesta Pavel . Publikace s touto tematikou se objevuje na našem knižním trhu po více než 16 letech. Autoři - naši přední odborníci - pojali a zpracovali téma zcela komplexně. Ve své knize postihli rozvoj ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83768

Jaké má kniha
Chirurgická a intervenč..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Chirurgická a intervenční léčba cévních onemocnění

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 416 Kč

Publikace: Chirurgická a intervenční léčba cévních onemocnění - Krajíček Milan;Peregrin Jan H.;Roček Miloslav;Šebesta Pavel;kolektiv. Publikace s touto tematikou se objevuje na našem knižním trhu po více než 16 letech. Autoři - naši přední odborníci - pojali a zpracovali téma zcela komplexně. Ve své knize postihli rozvoj oboru v posledních letech, jak v porozumění celé problematice, tak v diagnostice a léčbě. Krásná barevná publikace obsahuje část obecnou, tak speciální. Je bohatě vybavena obrazovou » ... a dál?

Produkt Chirurgická a intervenční léčba cévních onemocnění

Chirurgická a intervenční léčba cévních onemocnění - parametry

Název produktu: Chirurgická a intervenční léčba cévních onemocnění
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 416 Kč
Maximální cena: 466 Kč
Ušetríte až: 50 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Chirurgická a intervenční léčba cévních onemocnění - Krajíček Milan, H. Peregrin Jan, Roček Miloslav, a kolektiv Šebesta Pavel . Publikace s touto tematikou se objevuje na našem knižním trhu po více než 16 letech. Autoři - naši přední odborníci - pojali a zpracovali téma zcela komplexně. Ve své knize postihli rozvoj oboru v posledních letech, jak v porozumění celé problematice, tak v diagnostice a léčbě. Krásná barevná publikace obsahuje část obecnou, tak speciální. Je bohatě vybavena obrazovou dokumentací (na 400 vyobrazení), perfektní profesionální schémata operací a operačních postupů byla vytvořena jedním z autorů - docentem Šebestou. Tato základní učebnice oboru by měla oslovit co nejširší okruh čtenářů - od studujících medicíny se zájmem o tento obor až po lékaře připravující se na atestaci z cévní chirurgie či intervenční radiologie a ostatní specialisty. Chirurgická a intervenční léčba cévních onemocnění - Krajíček Milan, H. Peregrin Jan, Roček Miloslav, a kolektiv Šebesta Pavel od nakladatelství GRADA Publishing, a.s. v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.