CHICCO dětská digitální váha
CHICCO dětská digitální váha

CHICCO dětská digitální váha

od 1 940 Kč
Chicco Váha digitální dětská Ergonomicky vytvarovaná váha nabízí přesné digitální měření hmotnosti pro novorozené miminka. Váha je vyrobena se systémem tlumení vibrací se stabilizací vážení, tím dokáže zachytit rychle a co nejvíce přesně hmotnost vrtícího se miminka. Skladba a funkčnost: LCD displej umožňuje snadné a okamžité čtení zaznamenávání posledního měření hmotnosti škálování po 10 g zjistí i ty nejmenší změny hmotnosti ​​​​​​​Zajistěte…
4kids.cz
Za dopravu 99 Kč Skladem
1 940 Kč Do eshopu

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: CHICCO dětská digitální váha
Výrobce: CHICCO
Minimální cena: 1 940 Kč
Maximální cena: 1 999 Kč
Ušetříte až: 59 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Popis produktu

Chicco Váha digitální dětská

Ergonomicky vytvarovaná váha nabízí přesné digitální měření hmotnosti pro novorozené miminka.

Váha je vyrobena se systémem tlumení vibrací se stabilizací vážení, tím dokáže zachytit rychle a co nejvíce přesně hmotnost vrtícího se miminka.

Skladba a funkčnost:

  • LCD displej umožňuje snadné a okamžité čtení
  • zaznamenávání posledního měření hmotnosti
  • škálování po 10 g zjistí i ty nejmenší změny hmotnosti

​​​​​​​Zajistěte si váhu pro pravidelné zjišťování hmotnosti miminka!

Vhodné pro děti od narození. Rozsah váhy: od 30 g do 20 kg Rozměr váhy: 60 x 30 x 8 cm

Chicco Váha digitální dětská, Ergonomicky navrhnutá a kompaktně tvarovaná Chicco Baby Comfort digitální elektronická váha zváží Vaše dítě už od jeho prvních dnů. Rozsah váhy je od 30 g do 20 kg. Ergonomicky navrhnutá a kompaktně tvarovaná Chicco Baby Comfort digitální elektronická váha zváží Vaše dítě už od jeho prvních dnů. Rozsah váhy je od 30 g do 20 kg. Stupňování po 10 gramech zjistí i ty nejmenší změny v hmotnosti. Váha je pohodlná a jednoduchá na používání. Sofistikovaný systém tlumení vibrací dokáže stabilizovat vážení za účelem přesného a rychlého zjištění hmotnosti dítěte i vpřípadě, že se hýbe. LCD displey umožňuje jednoduché a okamžité čtení. Zaznamenání posledního měření hmotnosti je užitečné a praktické. Funkce "Tara" Vám umožní děťátko vážit i v případě, že má na sobě plenku. Dostatečně dlouhá vážící plocha umožňuje, že dítě po dobu vážení leží. Na spodní části vážící plochy je zobrazené pravítko, které Vám pomůže zjistit přibližnou výšku dítěte (až do 55 cm).

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.