Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Charles Hose, William McDougall: Tetování na Borneu

Knihy

Charles Hose, William McDougall: Tetování na Borneu

Hodnocení: 1x
  • 4

Tetování je rozšířeně praktikové mezi kmeny Bornea. Užívá se velké množství různých vzorů, které se aplikují na různé části těla. Papírová prezentace většiny doposud zjištěných faktů byla publikována jedním z nás (C. H.) ve spolupráci s panem R. Shelfordem, dřívějším kurátorem Sarawackého muzea, který věnoval ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.86451
skladem

Jaké má kniha
Tetování na Borneu
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Charles Hose, William McDougall: Tetování na Borneu koupíte i tady

Specifikace Charles Hose, William McDougall: Tetování na Borneu

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 70 Kč

Tetování je rozšířeně praktikové mezi kmeny Bornea. Užívá se velké množství různých vzorů, které se aplikují na různé části těla. Papírová prezentace většiny doposud zjištěných faktů byla publikována jedním z nás (C. H.) ve spolupráci s panem R. Shelfordem, dřívějším kurátorem Sarawackého muzea, který věnoval zvláštní pozornost tomuto předmětu; my zde tudíž reprodukujeme větší část obsahu tohoto vydání, s jistými lehkými změnami, a chceme vyjádřit své díky panu Shelfordovi za jeho laskavé svolení použít tímto » ... a dál?

Produkt Charles Hose, William McDougall: Tetování na Borneu

Charles Hose, William McDougall: Tetování na Borneu - parametry

Název produktu: Charles Hose, William McDougall: Tetování na Borneu
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 70 Kč
Maximální cena: 89 Kč
Ušetríte až: 19 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Tetování je rozšířeně praktikové mezi kmeny Bornea. Užívá se velké množství různých vzorů, které se aplikují na různé části těla. Papírová prezentace většiny doposud zjištěných faktů byla publikována jedním z nás (C. H.) ve spolupráci s panem R. Shelfordem, dřívějším kurátorem Sarawackého muzea, který věnoval zvláštní pozornost tomuto předmětu; my zde tudíž reprodukujeme větší část obsahu tohoto vydání, s jistými lehkými změnami, a chceme vyjádřit své díky panu Shelfordovi za jeho laskavé svolení použít tímto způsobem jeho publikaci.

Velká různost bornejských kmenů poskytuje, co se týče studia jejich tetování a tetovacích metod, velký prostor pro výzkum, pokud chceme obdržet informace z první ruky. Pokryli jsme značné území na Borneu a vyslechli jsme členy skoro každého kmene obývajícího Sarawak ohledně jejich tetování, ale nemůžeme tvrdit, že jsme tento předmět zcela vyčerpali. Ve vnitrozemí Dutch Borneo a BritishNorth Borneo jsou kmeny, které jsme nenavštívili, proto je naše povědomí o tamním tetování neúplné.

Praxe tetování je tak široce rozšířena po celém Borneu, že se zdá jednodušší vytvořit seznam kmenů, které se netetují, než těch které ano. Dělíme tento list na dvě části: první, která zahrnuje kmeny, které původně tetování nepoužívaly, i když dnes má spousta jedinců těla ozdobená designy okopírovanými od okolních kmenů; druhá část zahrnuje kmeny (hlavně Klemantany) které se praxe vzdaly kvůli kontaktu s Muslimy a dalšími vlivy. kniha, Tetování na Borneu, Charles Hose D.Sc., William McDougall M.B., F.R.S., Bodyart Press Charles Hose; William McDougallBodyart PressKniha, čeština, 80 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.