Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Cesta Ypsilon

Knihy naučná literatura

Cesta Ypsilon

Hodnocení: 1x
  • 4

Cesta Ypsilon – aneb Od počátku k dnešku - Jaroslav Etlík, Vladimír Just, Jan Schmid . Publikace CESTA YPSILON aneb OD POČÁTKU K DNEŠKU shrnuje a dokumentuje (textově i fotograficky) všechny inscenace, které Ypsilonka od roku 1964 vytvořila. Je tu zachycena celá historie divadla od počátků až do dnešních dnů. Autory ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.89203
skladem

Jaké má kniha
Cesta Ypsilon
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Cesta Ypsilon koupíte i tady

Specifikace Cesta Ypsilon

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 696 Kč

Publikace Cesta Ypsilon aneb Od počádku k dnešku shrnuje a dokumentuje (textově i fotograficky) všechny inscenace, které Ypsilonka od roku 1964 vytvořila. Je tu zachycena celá historie divadla od počátků až do dnešních dnů. ... a dál?

Produkt Cesta Ypsilon

Cesta Ypsilon - parametry

Název produktu: Cesta Ypsilon
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 696 Kč
Maximální cena: 936 Kč
Ušetríte až: 240 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Cesta Ypsilon – aneb Od počátku k dnešku - Jaroslav Etlík, Vladimír Just, Jan Schmid . Publikace CESTA YPSILON aneb OD POČÁTKU K DNEŠKU shrnuje a dokumentuje (textově i fotograficky) všechny inscenace, které Ypsilonka od roku 1964 vytvořila. Je tu zachycena celá historie divadla od počátků až do dnešních dnů. Autory knihy jsou Jan Schmid a Jaroslav Etlík, předmluvu ke knížce napsal teatrolog prof. Vladimír Just. Svým obsahem kniha navazuje na dvě předchozí publikace Můj divadelní svět a Skripta Y, které Studio Ypsilon před časem vydalo, a které se rovněž věnovaly hlubší reflexi ypsilonské divadelní tvorby. Tyto publikace se jí však věnovaly spíše z teoretického hlediska, případně na bázi hlubinných historicko-teoretických analýz. Zamýšlená publikace by měla mít oproti tomu povahu zcela dokumentární a faktografickou. Měla by obsahovat veškeré údaje o každé provedené inscenaci, a to do nejmenších detailů. Nepůjde tedy jen o informace základní a obvyklé, např. kdy se konala premiéra té či oné inscenace a kdo ji režíroval, databáze by měla detailně vypovídat i o obsazení všech titulů, včetně alternací, či pozdějších přeobsazení jednotlivých úloh. To vše pak bude bohatě dokumentováno fotografickým materiálem. Cesta Ypsilon – aneb Od počátku k dnešku - Jaroslav Etlík, Vladimír Just, Jan Schmid od nakladatelství Studio Y v kategorii | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.