Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Cecelia Holland: Vášnivá a nespoutaná

Próza - beletrie

Cecelia Holland: Vášnivá a nespoutaná cena od 0 Kč

Cecelia Holland: Vášnivá a nespoutaná

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Vášnivá a nespoutaná - Osudy královny Eleonory - Cecelia Hollandová. Barvitý román vypráví o královně Eleonoře Akvitánské – nejpozoruhodnější ženě středověku. Byla samostatná a cílevědomá; proslula svou krásou, nespoutaností, inteligencí a odvahou. Už jako francouzská i anglická královna, provdaná za ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Cecelia Holland: Vášnivá a nespoutaná - parametry

Název produktu: Cecelia Holland: Vášnivá a nespoutaná
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Vášnivá a nespoutaná - Osudy královny Eleonory - Cecelia Hollandová. Barvitý román vypráví o královně Eleonoře Akvitánské – nejpozoruhodnější ženě středověku. Byla samostatná a cílevědomá; proslula svou krásou, nespoutaností, inteligencí a odvahou. Už jako francouzská i anglická královna, provdaná za francouzského krále Ludvíka VII. a matka dvou dcer, se seznámila s mladým Jindřichem Plantagenetem. Vznikl vášnivý vztah, který živila nejenom touha, ale i vidina, že by se spolu mohli stát nejsilnějším vládnoucím párem tehdejšího západního světa. Ponořte se do příběhu z časů, kdy Eleonora opouští francouzský dvůr a snaží se získat divokého normandského vévodu, do něhož vkládá veliké naděje – a sny o získání další koruny.Ukázka z textuSíň ztichla, všichni se snažili zachytit každičké slovo. Bernard jako vždy upoutal veškerou pozornost, ovládal dav jako nějaký mág. Všichni ostatní slyšeli jen další hrozbu, říkala si. Jen ona věděla, že jí právě otevřel dveře. Skočila do nich. „Musíme požádat o anulaci, sire. Pro blaho Francie. Vidíte přece, že i sám požehnaný Bernard souhlasí.“ „Sire, co Akvitánie!“ vykřikl Thierry. „K čemu je Akvitánie, když nemáme prince, který by jí vládl, až zemřete?“ pronesla a šlehla po Thierrym pohledem. „Ale jemu samozřejmě na takových věcech jako dědictví nezáleží.“ Thierry trhl hlavou. Ludvík na ni zíral s otevřenou pusou. Bernard svíral prsty a napřahoval je k ní, jako by se ji chystal roztrhat na kusy. Zvedl víčka a upřel na ni ohnivě modrý pohled. „Jak se opovažuješ!“ vyhrkl. „Jak se opovažuješ!“ Opřela se a užívala si ten jeho výbuch s vítězoslavným pocitem. Publikace: Vášnivá a nespoutaná - Osudy královny Eleonory - Cecelia Hollandová. Cecelia HollandováOsudy královny EleonoryKnižní klub 2013Kniha, čeština, 304 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.