MENU

Srovnání cen » Domácnost a kancelář » Klima » Domácí Ventilátory » Srovnání cen Cata B-23 RA

Domácí Ventilátory

Cata B-23 RA

Hodnocení: 1x
  • 3.5
EAN: 8422248007740

Reverzibilní ventilátor S REGULÁTOREM OTÁČEK, s automatickou žaluzií pro restaurace, bary, spol. prostory, 5rychlostní regulátor na zeď v balení,montáž na zeď i do okna (sada ZDARMA) CHARAKTERISTIKA:Axiální ventilátory s automatickou žaluzií se skládají z vnitřní jednotky a vnější krycí mřížky. Modely s označením RA ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Srovnání cen Cata B-23 RA

Cata B-23 RA v kostce

Průměrné hodnocení

3,5
  • 3.5

Na základě 1 hodnocení

70 % zákazníků vám produkt doporučuje

Pro a proti Cata B-23 RA

  • Tento výrobek používám opakovaně pro své zákazníky, protože přesně splňuje mé požadavky.

  • nic záporného

Specifikace Cata B-23 RA

Kategorie Domácí Ventilátory
Výrobce CATA
Nejnižší cena 3 930 Kč

Cata B23-RA, Ventilátor pro restaurace, bary, spol. prostory, Montáž na zeď i do okna (sada ZDARMA) 5 rychlostní regulátor na zeď, s reverzací chodu Automatická žaluzie CHARAKTERISTIKA:Axiální ventilátory s automatickou žaluzií se skládají z vnitřní jednotky a vnější krycí mřížky. Modely s označením RA jsou vybaveny externím 5-rychlostním přepínačem s možností volby směru vzduchu. Ventilátory se vyznačují velmi nízkou provozní hlučností, snadnou montáží a snadnou údržbou. POUŽITÍ: Odvětrávání společenských » ... a dál?

Produkt Cata B-23 RA

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Cata E100 GTH

Cata E100 GTH

od 2 289 Kč

Cata B-23 A

Cata B-23 A

od 2 962 Kč

SENCOR SFN 9011SL

SENCOR SFN 9011SL

od 2 299 Kč

Cata E100 G

Cata E100 G

od 876 Kč

Cata E100 GT

Cata E100 GT

od 1 185 Kč

Cata X-MART 10 T

Cata X-MART 10 T

od 916 Kč


Novinky z okolí


Cata B-30 A

Cata B-30 A

od 3 886 Kč

Cata LHV 400

Cata LHV 400

od 3 930 Kč

Cata B-23 A

Cata B-23 A

od 2 962 Kč

Cata LHV 350

Cata LHV 350

od 3 145 Kč

Cata EMPIRE U-NIK LF

Cata EMPIRE U-NIK LF

od 3 390 Kč

Cata B-23 RA - parametry

Název produktu: Cata B-23 RA
Výrobce: CATA
Minimální cena: 3 930 Kč
Maximální cena: 4 999 Kč
Ušetríte až: 1 069 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Reverzibilní ventilátor S REGULÁTOREM OTÁČEK, s automatickou žaluzií pro restaurace, bary, spol. prostory, 5rychlostní regulátor na zeď v balení,montáž na zeď i do okna (sada ZDARMA) CHARAKTERISTIKA:Axiální ventilátory s automatickou žaluzií se skládají z vnitřní jednotky a vnější krycí mřížky. Modely s označením RA jsou vybaveny externím 5-rychlostním přepínačem s možností volby směru vzduchu. Ventilátory se vyznačují velmi nízkou provozní hlučností, snadnou montáží a snadnou údržbou. POUŽITÍ: Odvětrávání společenských místností, kanceláří, čekáren, restaurací a podobných prostor. Montáž ve svislé poloze s odtahem přes zeď nebo přes okno. Ventilátor je určen pro provoz ve vnitřním základním prostředí s okolní teplotou od 0 do +40°C, pro dopravu čistého vzduchu bez prachu, mastnost, chemických výparů a dalších znečištění. Dále je nutné zajistit, aby ventilátor nenamrzal a nestékal do něj kondenzát vody z chladnějšího prostředí (zvenku).SKŘÍŇ:Skříň a čelní kryt jsou zhotoveny z mechanicky

odolného termoplastu ABS bílé barvy s vysokou barevnou stálostí. OBĚŽNÉ KOLO:Axiální oběžné kolo je vyrobeno z ABS.MOTOR:Asynchronní s kotvou nakrátko a rozběhovým kondenzátorem. Motor je vybaven kluznými ložisky s tukovou náplní pro celou dobu životnosti. Dále je opatřen jednorázovou tepelnou pojistkou proti přetížení. Pracovní teplota je max. 40°C. Stupeň krytí je IPX4. Napájení 230V/50Hz.SVORKOVNICE:Svorkovnice je přístupná po odšroubování zajišťovacího šroubu a po sejmutí čelního krytu. Jednotlivé svorky mají písmenné označení: N – nulový vodičL – fáze Další svorky umožňují pevné nastavení směru proudění vzduchu a u variant RA připojení přiloženého externího přepínače rychlostí s možností volby směru proudění vzduchu. OVLÁDACÍ PRVKY:Ventilátor se zapíná i vypíná libovolným externím vypínačem 230V/50Hz. U variant RA je součástí dodávky externí regulátor rychlostí s možností volby směru proudění vzduchu.SMĚR PRŮTOKU:Směr průtoku odsávaného vzduchu je od mřížky čelního krytu k zadnímu výfukovému hrdlu.

Změna směru průtoku je možná u variant RA přepnutím na externím ovladači, u ostatních variant změnou zapojení propojek na svorkovnici.MONTÁŽ:Ventilátory lze montovat ve svislé poloze jak na zeď, tak i do okna. Montáž na zeď se provádí upevněním vnitřní jednotky a vnější krycí mřížky pomocí vrutů a hmoždinek, které jsou součástí dodávky. Při montáži do okna se vnitřní jednotka a vnější dekorativní mřížka sešroubuje přes otvory ve skle.AUTOMATICKÉ ŽALUZIE:Ventilátory jsou vybaveny automaticky ovládanou žaluzií, která ve vypnutém stavu uzavírá nasávací otvor. REGULACE OTÁČEK:Provádí se u modulů RA 5-ti rychlostním externím ovladačem, u ostatních modelů lze regulovat otáčky elektronickými nebo transformátorovými regulátory otáček změnou napětí.HLUK:Hladina hluku je měřena ve vzdálenosti 2m v ose sání při plném chodu ventilátoru.ÚDRŽBA:Čelní kryt lze po odšroubování zajišťovacího šroubu sejmout a očistit. Vzhledem k tomu, že při sejmutí čelní desky dochází k odkrytí sv


Recenze Cata B-23 RA

Světlana Hilbertová, 2. června 2015


PRO:   Tento výrobek používám opakovaně pro své zákazníky, protože přesně splňuje mé požadavky.
PROTI:   nic záporného

Hodnocení:
  • 5
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Cata B-23 RA

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.