Caribica 0,7 l
Caribica 0,7 l

Caribica 0,7 l

od 1 140 Kč
Relicalio Dominicano Supremo je speciální edice stařených dominikánských rumů se stářím minimálně 15 let. Jedná se o nasládlý rum, který je vyráběn metodou solera. Jeho aroma připomíná vanilku, kokos a sušené ovoce. V chuti je elegantní a rafinovaný s jemným tónem balsamico, sušených hroznů a sladkého dřeva. Vychutnejte si jej s kostkou ledu. Výrobce: Palírna U Zeleného stromu, Obsah alkoholu: 37,5 % %, Objem: 0,7 l, Servírování: Vhodný do…
TopAlkohol.cz
Doprava zdarma Skladem
1 140 Kč Do eshopu

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Caribica 0,7 l
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 1 140 Kč
Maximální cena: 1 140 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Vlastnosti

Obsah alkoholu:
40 %, 37 %

Popis produktu

Relicalio Dominicano Supremo je speciální edice stařených dominikánských rumů se stářím minimálně 15 let. Jedná se o nasládlý rum, který je vyráběn metodou solera. Jeho aroma připomíná vanilku, kokos a sušené ovoce. V chuti je elegantní a rafinovaný s jemným tónem balsamico, sušených hroznů a sladkého dřeva. Vychutnejte si jej s kostkou ledu.

Výrobce: Palírna U Zeleného stromu, Obsah alkoholu: 37,5 % %, Objem: 0,7 l, Servírování: Vhodný do míchaných koktejlů. °C, Další informace: Bílý rum vyráběný z třtinového cukru. Je vhodný do klasických rumových koktejlů, jako jsou Cuba Libre či Mojito.

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.