Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Srovnání cen Canpol babies chrastítko do kočárku žirafy a opičky

Hračky

Canpol babies chrastítko do kočárku žirafy a opičky

Hodnocení: 1x
  • 4

Canpol Babies Chrastítko do kočárku žirafya opičkyChrastítko do kočárku je určeno nejmenším dětem, které se ještěsamy nepohybují. Atraktivní tvary a intenzivní barvy upoutají pozornostdítěte. Udržujte v čistotě. Myjte kartáčkem v teplé vodě přípravkemurčeným dětem, příležitostně přelijte vařící vodou.Pozor! Důležité ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 3.67
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Canpol babies chrastítko do kočárku žirafy a opičky

Kategorie Hračky
Výrobce CANPOL
Nejnižší cena 129 Kč

Chrastítko do kočárku je určeno nejmenším dětem, které se ještě samy nepohybují. Chrastítko do kočárku je určeno nejmenším dětem, které se ještě samy nepohybují. Atraktivní tvary a intenzivní barvy upoutají pozornost dítěte. Udržujte v čistotě. Myjte kartáčkem v teplé vodě přípravkem určeným dětem, příležitostně přelijte vařící vodou. Chrastítko do kočárku odpovídá požadavkům: Směrnice Rady 88/378/EEC o sbližování právních předpisů členských států týkajících se bezpečnosti hraček, EN 71 - 1 Bezpečnost hraček - » ... a dál?

Produkt Canpol babies chrastítko do kočárku žirafy a opičky

Canpol babies chrastítko do kočárku žirafy a opičky - parametry

Název produktu: Canpol babies chrastítko do kočárku žirafy a opičky
Výrobce: CANPOL
Minimální cena: 129 Kč
Maximální cena: 165 Kč
Ušetríte až: 36 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Canpol Babies Chrastítko do kočárku žirafya opičkyChrastítko do kočárku je určeno nejmenším dětem, které se ještěsamy nepohybují. Atraktivní tvary a intenzivní barvy upoutají pozornostdítěte. Udržujte v čistotě. Myjte kartáčkem v teplé vodě přípravkemurčeným dětem, příležitostně přelijte vařící vodou.Pozor! Důležité pro bezpečnost a zdraví vašehodítěte! Před každým použitím zkontrolujte kvalitu výrobku. Při prvníchznámkách opotřebení nebo poškození již výrobek dále nepoužívejte –vyměňte ho za nový. Hračku používejte pouze pod přímým dohledemdospělé osoby.Upozornění! Nepoužívejte hračku pro děti, které sezačínají samostatně zvedat na ruce a kolena. Předejdete tím možnémuzamotání dítěte do hračky.Chrastítko do kočárku odpovídápožadavkům:Směrnice Rady 88/378/EEC o sbližování právních předpisů členskýchstátů týkajících se bezpečnosti hraček,EN 71 – 1 Bezpečnost hraček – Část 1: Mechanické a fyzikálnívlastnosti EN 71 – 2 Bezpečnost hraček – Část 2: Hořlavost EN71 – 3 Bezpečnost hraček – Část 3: Migrace určitých prvků Canpol chrastítko na kočárek plastové Žirafy a opice je univerzální na všechny typy kočárků. atraktivní tvary a intenzivní barvy upoutají pozornost dítěte chrastítko na kočárek s opičkami a žirafou je vhodné od narození omyvatelné plastové chrastítko řetěz uchytíme pomocí plastových spon na kočárek udržujte v čistotě délka chrastítka: 60 cm, postavičky 7 x 7 cm ilustrační foto, figurky mohou být pozměněny např. 2 opičky a 1 žirafka Návod k použití: Udržujte v čistotě. Myjte kartáčkem v teplé vodě přípravkem určeným dětem, příležitostně přelijte vařící vodou.Pozor! Důležité pro bezpečnost a zdraví vašeho dítěte!Před každým použitím zkontrolujte kvalitu výrobku. Při prvních známkách opotřebení nebo poškození již výrobek dále nepoužívejte – vyměňte ho za nový. Hračku používejte pouze pod přímým dohledem dospělé osoby.Upozornění! Nepoužívejte hračku pro děti, které se začínají samostatně zvedat na ruce a kolena. Předejdete tím možnému zamotání dítěte do hračky.Chrastítko do kočárku odpo...


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.