Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky pro ženy » Podobné produkty Candibene 100 mg 6 tablet

Léky pro ženy

Candibene 100 mg 6 tablet

Hodnocení: 1x
  • 4

Bez porady s lékařem můžete Candibene 100mg používat při následujících příznacích kandidózy: svědění v oblasti pochvy a vulvy, trvalé pálení pochvy a vulvy, zarudnutí, zduření a bolestivost tkání pochvy a vulvy, výtok z pochvy (bělavý, bez zápachu). - PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE CANDIBENE 100 mg ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.3
skladem
MENOFEM 90 tablet

MENOFEM 90 tablet

MENOFEM se užívá ke zmírnění lehkých až středně těžkých neurovegetativních potíží provázejících období klimakteria (přechodu) jako návaly horka, pocení, nervozita, podrážděnost, depresivní rozlady, poruchy spánku, poruchy soustředění. - PŘÍBALOVÁ »

od 353 Kč

v 24 obchodech

Gyno-Pevaryl 150 150 mg 3 čípky

Gyno-Pevaryl 150 150 mg 3 čípky

Určeno dospělým ženám a dívkám od 16 let. Obsahuje ekonazol-nitrát, který potlačuje a zastavuje množení kvasinek a plísní, které mohou vyvolávat onemocnění ženského pohlavního ústrojí (zevních rodidel a pochvy) a zánět předkožky žaludu u mužů. - PŘÍBALOVÁ »

od 129 Kč

v 26 obchodech

Candivac 30 tablet

Candivac 30 tablet

Candivac je speciální přípravek určený zejména proti kandidózám a pro celkové zvýšení imunity organismu. Přípravek obsahuje příznivou kombinaci vybraných kmenů kandid a propionibakteria, která zajišťuje podporu specifické imunity proti zánětům pohlavního »

od 225 Kč

v 31 obchodech

Swiss ESTROVONE 90 tablet

Swiss ESTROVONE 90 tablet

Swiss Estrovone efektivně ulevuje od nepříjemných příznaků doprovázejících menopauzu. Pomáhá při návalech horka a pocení, bušení srdce, migrénách, nespavosti, závratích, podrážděnosti, úzkostlivosti, depresích, zvýšené únavě a při snížení libida. Příznivě »

od 376 Kč

v 27 obchodech

Clotrimazol AL 100 100 mg 6 tablet

Clotrimazol AL 100 100 mg 6 tablet

Clotrimazol AL 100 je přípravek určený k léčbě kvasinkových či plísňových ( zejména rodu Candida) infekcí pochvy Přečtěte si pozorně tento příbalový leták, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Vždy používejte tento přípravek přesně v souladu s »

od 54 Kč

v 18 obchodech

Canesten 6 vaginální krém 35 g

Canesten 6 vaginální krém 35 g

6-ti denní léčba při mykotických onemocněních, vhodná i pro častěji se opakujicí záněty. K vaginálnímu použití. 6-ti denní léčba při mykotických onemocněních, vhodná i pro častěji se opakujicí záněty. K vaginálnímu použití. Jedná se o humánní léčivý »

od 144 Kč

v 19 obchodech

Jenamazol vaginální krém 2% 20 g

Jenamazol vaginální krém 2% 20 g

Jenamazol 2%, vaginální krém, je širokospektré antimykotikum, působící proti řadě choroboplodných houbovitých mikroorganizmů, včetně dermatofytů, kvasinek a plísní. Navíc působí proti bičíkovci poševnímu (Trichomonas vaginalis) a některým druhům bakterií. »

od 103 Kč

v 24 obchodech

Rosalgin rozustný prášek 6 ks

Rosalgin rozustný prášek 6 ks

Příbalová informace: informace pro uživatele Rosalgin 500 mg, granule pro přípravu vaginálního roztoku Benzydamini hydrochloridum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek používat, protože obsahuje pro Vás důležité »

od 121 Kč

v 25 obchodech

MASTODYNON kapky 50 ml

MASTODYNON kapky 50 ml

Přípravek se používá při poruchách menstruačního cyklu (poruchy frekvence krvácení), při premenstruálním syndromu. - PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Mastodynon Léčivé látky: Agnus castus, Caulophyllum thalictroides, Cyclamen europaeum, »

od 177 Kč

v 26 obchodech

Calcii Carbonici 0,5 g 100 tablet

Calcii Carbonici 0,5 g 100 tablet

Calcii carbonici se používá k prevenci i léčbě nedostatku vápníku při jeho nedostačujícím přívodu při těhotenství a kojení, hojení zlomenin, eliminaci traumat, dlouhodobé léčbě kortikoidy, poruchách vápníkového metabolismu, alergických chorobách vzniklých »

od 119 Kč

v 25 obchodech

Pharmatex vaginální krém 72 g

Pharmatex vaginální krém 72 g

Lokální (místní) kontraceptivum se spermicidním účinkem. - SLOŽENÍ:Léčivá látka: Benzalkonii chloridi solutio 500 g/l 2,40 g (ekv. Benzalkonii chloridum 1,20 g) ve 100 g vag. krému.Pomocné látky: Kyselina citronová, makrogol-palmitostearát, levandulová »

od 221 Kč

v 23 obchodech

LEROS Fytokliman Planta 20x1,5 g

LEROS Fytokliman Planta 20x1,5 g

Čaj pro ženy - ke zmírnění obtíží v období klimakteria. - FYTOKLIMAN PLANTA čaj pro ženy - zmírnění obtíží klimakteria léčivý čaj Složení Hyperici herba 0,300 g (třezalková nať), Alchemillae herba 0,300 g (kontryhelová nať), Crataegi folium cum flore »

od 32 Kč

v 18 obchodech

THYMOMEL Sirup 250 ML

THYMOMEL Sirup 250 ML

Tradiční rostlinný léčivý přípravek obsahuje výtažky z tymiánu, mateřídoušky, jitrocele a med. Použití tohoto tradičního rostlinného léčivého přípravku je založeno výlučně na zkušenosti z dlouhodobého použití. - PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO »

od 95 Kč

v 14 obchodech

Clotrimazol AL 200 200 mg 3 tablety

Clotrimazol AL 200 200 mg 3 tablety

Clotrimazol AL 200 je přípravek určený k léčbě kvasinkových či plísňových (zejména rodu Candida) infekcí pochvy 1. CO JE CLOTRIMAZOL AL 200 A K ČEMU SE POUŽÍVÁ Co je Clotrimazol AL 200 Klotrimazol, léčivá látka přípravku Clotrimazol AL 200, je »

od 54 Kč

v 16 obchodech

Fermalac 10 čípky

Fermalac 10 čípky

FERMALAC Vaginal je léčivý přípravek používaný v gynekologii při prevenci a léčbě vaginálních infekcí. Obsahuje mléčné mikroorganismy, které se vyskytují také ve střevě a v pochvě. Tyto mikroorganismy dovedou přetvářet přirozené cukry na mléčnou kyselinu, »

od 218 Kč

v 14 obchodech

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.