Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy osobnosti a fakta » Srovnání cen C. W. Star Busmann: Západní tažení - Druhá světová válka

Knihy osobnosti a fakta

C. W. Star Busmann: Západní tažení - Druhá světová válka

Hodnocení: 1x
  • 4

"Temnou noc prořízl barevný kužel světla. Vojáci znepokojeně hledí vzhůru. Je vyslána hlídka, ale s nepořízenou se vrací zpět. Byl to německý špion, kdo dával noční znamení? To zůstane navždy hádankou, jednou z mnoha hádanek z let 1939-1940, let plných napětí a hrozícího válečného nebezpečí. Zatímco ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Západní tažení - Druhá ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? C. W. Star Busmann: Západní tažení - Druhá světová válka koupíte i tady

Specifikace C. W. Star Busmann: Západní tažení - Druhá světová válka

Kategorie Knihy osobnosti a fakta
Nejnižší cena 95 Kč

"Temnou noc prořízl barevný kužel světla. Vojáci znepokojeně hledí vzhůru. Je vyslána hlídka, ale s nepořízenou se vrací zpět. Byl to německý špion, kdo dával noční znamení? To zůstane navždy hádankou ... a dál?

Produkt C. W. Star Busmann: Západní tažení - Druhá světová válka

C. W. Star Busmann: Západní tažení - Druhá světová válka - parametry

Název produktu: C. W. Star Busmann: Západní tažení - Druhá světová válka
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 95 Kč
Maximální cena: 283 Kč
Ušetríte až: 188 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

"Temnou noc prořízl barevný kužel světla. Vojáci znepokojeně hledí vzhůru. Je vyslána hlídka, ale s nepořízenou se vrací zpět. Byl to německý špion, kdo dával noční znamení? To zůstane navždy hádankou, jednou z mnoha hádanek z let 1939-1940, let plných napětí a hrozícího válečného nebezpečí. Zatímco život ve zmobilizované Belgii a Nizozemí jde dál, Německá říše se připravuje na velký úder na Západě…" Příběh odvahy a statečnosti, zrady a podvodu, silné vůle a schopnosti se prosadit, lstivosti a touze po svobodě. To vše je ilustrováno stovkami fotografií - některé pocházejí z archivů, které jsou jen omezeně přístupné. Kniha podrobně popisuje průběh 2. světové války, materiály ze všech koutů světa byly dlouhodobě shromažďovány. Pocházejí nejen z tajných archivů oné doby, vyjádření politiků a vojáků, ale také výpovědi důstojníků a dalších, kteří se událostí bezprostředně účastnili. V knize je jasně a srozumitelně zaznamenán průběh 2. světové války: od vzniku nacionálního socialismu a fašismu až po procesy proti válečným zločincům v Norimberku.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.