Srovnání cen » Koníčky a outdoor » RC modely » RC modely aut » Srovnání cen Články o Recenze Napsat recenzi pro Informace o Poradna Buddy Toys BRC 18.610 Rock Climber červený
Buddy Toys BRC 18.610 Rock Climber červený
- 4
RC auto na dálkové ovládání pro kluky, měřítko: 1:18, elektrický stejnosměrný motor, maximální rychlost: 8km/h, dosah přenosu: 50m, s náhonem na 4 kola, délka auta: 33cm, materiál: plast, červená barva, vhodné na doma, balení obsahuje model a ovladač, potřeba dokoupit 5ks baterií typu AA, doporučený věk od 6 let . ...a dál?
Produkt Buddy Toys BRC 18.610 Rock Climber červený neprodává žádný obchod s kamennou pobočkou. Zobrazte si všechny obchody.
Produkt Buddy Toys BRC 18.610 Rock Climber červený nemá žádný obchod skladem. Zobrazte si všechny obchody.
Produkt Buddy Toys BRC 18.610 Rock Climber červený neprodává žádný obchod s možností platby kartou. Zobrazte si všechny obchody.
Srovnání cen Buddy Toys BRC 18.610 Rock Climber červený
Specifikace Buddy Toys BRC 18.610 Rock Climber červený
Kategorie | RC modely aut |
Výrobce | Buddy Toys |
Nejnižší cena | 799 Kč |
BRC 18.610 RC Rock Climber BUDDY TOYS Autíčko BRC 18.610 RC Rock Climber na dálkové ovládání v měřítku 1:18, autíčko je díky pohonu všech 4 kol a kloubovému odpružení vhodné do těžkého terénu kameny, štěrk, prašná cesta, kořeny. Díky pistolovému ovladači je ovládání tohoto modelu velmi jednoduché. Auto BBRC 18.610 RC vyvine rychlost až 8km/h. V předních světlech tohoto autíčka jsou LED diody. Technické parametry: Rock Climber Autíčko na dálkové ovládání v měřítku 1:18 Vhodné do těžkého terénu kameny, » ... a dál?

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou
Novinky z okolí
Buddy Toys BRC 18.610 Rock Climber červený - parametry
Název produktu: | Buddy Toys BRC 18.610 Rock Climber červený |
---|---|
Výrobce: | Buddy Toys |
Minimální cena: | 799 Kč |
Maximální cena: | 799 Kč |
Ušetríte až: | 0 Kč |
Průměrné hodnocení uživatelů: | 4 bodů z 5 |
Počet hodnocení: | 1 x |
Hodnocení: |
|
Podrobný popis: |
RC auto na dálkové ovládání pro kluky, měřítko: 1:18, elektrický stejnosměrný motor, maximální rychlost: 8km/h, dosah přenosu: 50m, s náhonem na 4 kola, délka auta: 33cm, materiál: plast, červená barva, vhodné na doma, balení obsahuje model a ovladač, potřeba dokoupit 5ks baterií typu AA, doporučený věk od 6 let . Rock Climber je autíčko na dálkové ovládání v měřítku 1:18 vhodné do těžkého terénu, ale zvládá i kameny, štěrk, prašnou cestu a kořeny.Klíčové vlastnosti:Velikost 26 cmKloubové odpruženíPohon všech 4 kolRychlost 8 km/hPistolový ovladačFrekvence 2,4 GHzDosah 50 mBaterie: (Baterie nejsou součástí balení)Autíčko: 4x AAOvladač: 3x AAVhodné pro děti od 8 let. RC model auta Rock Climber je kvalitně propracovaný model auta s přesným ovládáním. Je vhodný do terénu s kameny, štěrkem, prašnou cestou a dokonce i kořeny.Auto také obsahuje přední LED světla.Obsah balení:auto (4x AA baterie - nejsou součástí balení)pistolový ovladač (3x AA baterie - nejsou součástí balení)Specifikace produktu:Měřítko: 1/18Velikost: 26 cmRychlost: 8 km/hPistolový ovladač - frekvence 2,4 GHz, dosah 50 mKloubové odpružení, pohon všech 4 kolVhodné pro děti od 6 let Rock ClimberAuta na dálkové ovládání nezklamou žádné malé dítě, ale pohrají si jistě i tatínci. RC modely jsou u dětí velmi oblíbené, procvičí si jemnou motoriku rukou a koordinaci oko-ruka.Autíčko na dálkové ovládání v měřítku 1:18Vhodné do těžkého terénu kameny, štěrk, prašná cesta, kořenyLED přední světlaVelikost 26 cmKloubové odpružení, pohon všech 4 kolRychlost 8 km/hPistolový ovladač, frekvence 2,4 GHz, dosah 50 mMůže jezdit víc autíček najednouVhodné pro děti od 6 letBaterie:Autíčko 4x AAOvladač 3x AABaterie nejsou součástí balení Toto autíčko má kloubové odpružení a pohon na všechna čtyři kola. Je vhodné to těžkého terénu, jako jsou kameny, štěrk, kořeny nebo prašná cesta. Diferenciál a gumová kolečka zajistí ještě lepší průchodnost terénem. Auto je zmenšené v poměru 1:18. Ovládá se pomocí pistolového ovladače s dosahem 50 metrů s frekvencí 2,4 Ghz. Maximální rychlost modelu je 8 km/h. Napájení je řešeno 4 bateriemi AA pro autíčko a 3 bateriemi AA pro ovladač. Balení obsahuje návod v českém jazyce, samotné autíčko a ovladač, baterie nejsou součástí dodávky. |
Buddy Toys BRC 18.611 Rock Climber modrý
RC auto na dálkové ovládání pro holky i kluky, měřítko: 1:18, elektrický stejnosměrný motor, maximální rychlost: 8km/h, dosah přenosu: 50 m, s náhonem na 4 kola, modrá barva, vhodné na doma, balení obsahuje model a ovladač, potřeba dokoupit 2 ks baterií »
GP Super LR6 (AA) 10ks v blistru
Typ baterie: AA Druh baterie: Alkalická Napětí akumulátoru/baterie (V): 1.5 Počet ks v balení (ks): 10 Měrný počet kusů (ks): 10 GP Super AA, 10 ks Baterie jsou základ téměř veškeré moderní elektroniky. Mnohdy si to ani neuvědomujeme, ale představují »
Buddy Toys BRQ 110 RC Dron 10
Dron Buddy Toys BRQ 110 Kvadroptéra DRON 103 letové režimy (začátečník - normal - expert)Lze létat i interiéru i exteriéruNízká hmotnost a odolná konstrukceSnadné »
GP ReCyko Pro HR6 (AA) 2000mAh 4ks+2ks
Typ baterie: AA Druh baterie: Ni-MH Kapacita baterie (mAh): 2000 Napětí akumulátoru/baterie (V): 1.2 Počet ks v balení (ks): 6 Měrný počet kusů (ks): 6 Nabíjecí baterie GP důmyslně využívají výhod NiMH nabíjecích baterií a alkalických baterií. Díky »
BUDDY TOYS BRQ 130 RC Dron 30
- 3.64286
Kvadroptéra DRON 30 3 letové režimy (začátečník - normal - expert) LED osvětlení modelu (přední 2 zelené LED diody a zadní 2 červené LED diody) Lze létat v interiéru i »
U takto označeného obchodu máte vždy jistotu bezpečného nákupu i vrácení zboží.