Buddy Toys BGP 2012 Kufřík dílna
Buddy Toys BGP 2012 Kufřík dílna

TOP 2
Buddy Toys BGP 2012 Kufřík dílna

od 245 Kč
Kufřík pro kluky, vhodné od 3 let . Je vaše dítě malý kutil, který by nejraději všechno sám prozkoumal a spravil? Chce napodobovat tatínka či dědečka v dílně? Potěší ho herní set Buddy Toys Dílna v kufříku. Na pracovním ponku najdete vše, co váš šikula potřebuje k práci - pilu, šroubovák, šroubky, matičky a další příslušenství. Během hry si děti mohou všechno rozložit, takže mají po ruce přesně to nářadí, jež chtějí použít. Jakmile si dohrají,…
Alza.cz
Za dopravu 59 Kč Skladem
299 Kč Do eshopu

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Buddy Toys BGP 2012 Kufřík dílna
Výrobce: Buddy Toys
Minimální cena: 245 Kč
Maximální cena: 350 Kč
Ušetříte až: 105 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Popis produktu

Kufřík pro kluky, vhodné od 3 let . Je vaše dítě malý kutil, který by nejraději všechno sám prozkoumal a spravil? Chce napodobovat tatínka či dědečka v dílně? Potěší ho herní set Buddy Toys Dílna v kufříku. Na pracovním ponku najdete vše, co váš šikula potřebuje k práci - pilu, šroubovák, šroubky, matičky a další příslušenství. Během hry si děti mohou všechno rozložit, takže mají po ruce přesně to nářadí, jež chtějí použít. Jakmile si dohrají, opět vše složí do praktického kufříku, který lze vzít s sebou například při cestování. Hračka je vyrobená z kvalitního a odolného plastu. Herní sada s dílnou podporuje hru na profese a je vhodná pro děti od tří let. Klíčové vlastnosti hračky Dílna v kufříku od Buddy ToysObsahuje vše, co malí kutilové k práci potřebujíV balení najdete 31 kusů dílenského náčiní a doplňkůLze ji jednoduše rozložit a opět složit do zářivě žlutého kufříku, takže je ideální na cestyPraktické ouško usnadňuje přenášeníHraní rolí rozvíjí fantazii, podporuje vzájemnou komun Kufřík dílna. Dětská dílna v přenosném kufříku pro všechny malé šikuly. Sada obsahuje pilu, šroubováky a spoustu šroubů a matek. Všechno toto příslušenství můžete uklidit zpět do kufříku a vyrazit opravovat co je potřeba. Kufřík dílna. Dětská dílna v přenosném kufříku pro všechny malé šikuly. Sada obsahuje pilu, šroubováky a spoustu šroubů a matek. Všechno toto příslušenství můžete uklidit zpět do kufříku a vyrazit opravovat co je potřeba. Vyrobeno z odolného a kvalitního plastu. - Kufřík je vhodný pro děti od 3 let. - Praktické ouško na přenášení - Rozměr 10 x 21 x 27 cm - 31 kusů příslušenství, které lze uklidit do kufříku.

Máte doma malého kutila? Nabízíme vám dětskou dílnu v přenosném Kufříku. V balení naleznete pilu, šroubováky a spoustu šroubů a matek. Po práci si pak jednoduše všechno příslušenství uklidíte do kufříku. Nechte je ať Vám při práci pomůžou a pěkně je za to poplácejte po rameni.

Specifikace produktu:

 • Praktické ouško na přenášení
 • Rozměr 10 x 21 x 27 cm
 • 31 kusů příslušenství, které lze uklidit do kufříku
 • Vyrobeno z odolného a kvalitního plastu.
 • Kufřík je vhodný pro děti od 3 let
Vlastnosti produktu
 • Dílna v kufříku
 • 31 kusů příslušenství, které lze uklidit do kufříku
 • Rozměr: 10 x 21 x 27 cm
 • Praktické ouško na přenášení
 • Vyrobeno z kvalitního a odolného plastu
 • Pro děti od 3 let

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.