Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na bolest a zvýšenou teplotu » Srovnání cen Brufen 400 400 mg 30 tablet

Léky na bolest a zvýšenou teplotu

Brufen 400 400 mg 30 tablet

Hodnocení: 1x
  • 4

Přípravek se užívá např. ke snižování horečky, k léčbě mírné a střední bolesti, např. bolesti hlavy včetně migrény, bolesti zad, zubů, při bolestech svalů a kloubů, které provázejí chřipková onemocnění a při bolestivé menstruaci. - PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE BRUFEN 400 potahované tablety ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.29667
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Brufen 400 400 mg 30 tablet

Kategorie Léky na bolest a zvýšenou teplotu
Výrobce ABBOTT
Nejnižší cena 44 Kč

Brufen 400 je nesteroidní antirevmatikum s výrazným účinkem snižujícím horečku (antipyretickým), tlumícím bolest (analgetickým) i u bolestivých stavů nerevmatického původu a s účinkem protizánětlivým (antiflogistickým) ... a dál?

Produkt Brufen 400 400 mg 30 tablet

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Brufen 400 400 mg 30 tablet - parametry

Název produktu: Brufen 400 400 mg 30 tablet
Výrobce: ABBOTT
Minimální cena: 44 Kč
Maximální cena: 55 Kč
Ušetríte až: 11 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Přípravek se užívá např. ke snižování horečky, k léčbě mírné a střední bolesti, např. bolesti hlavy včetně migrény, bolesti zad, zubů, při bolestech svalů a kloubů, které provázejí chřipková onemocnění a při bolestivé menstruaci. - PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE BRUFEN 400 potahované tablety (Ibuprofenum) Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však přípravek Brufen 400 musíte užívat pečlivě podle návodu, aby vám co nejvíce prospěl. Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. Pokud se vaše příznaky zhorší nebo se nezlepší do 3-5 dnů, musíte se poradit s lékařem. Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře, nebo pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci, prosím, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. V příbalové informaci naleznete: 1. Co je přípravek Brufen 400 a k čemu se používá 2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete přípravek Brufen 400 užívat 3. Jak se přípravek Brufen 400 užívá 4. Možné nežádoucí účinky 5 Jak přípravek Brufen 400 uchovávat 6. Další informace 1. CO JE BRUFEN 400 A K ČEMU SE POUŽÍVÁ Brufen 400 je nesteroidní antirevmatikum s výrazným účinkem snižujícím horečku (antipyretickým), tlumícím bolest (analgetickým) i u bolestivých stavů nerevmatického původu a s účinkem protizánětlivým (antiflogistickým). U nemocných s revmatickým onemocněním kloubů Brufen zmenšuje bolest, ranní ztuhlost, místní příznaky zánětu (otok, zčervenání), a tím zvyšuje pohyblivost kloubů. Indikační skupina Analgetikum, antipyretikum, nesteroidní antirevmatikum Brufen 400 se užívá: ke snižování horečky k léčbě mírné a střední bolesti, např. bolesti hlavy včetně migrény, bolesti zad, zubů, pooperační bolesti, bolesti při poraněních měkkých tkání jako je pohmoždění nebo podvrtnutí při bolestech svalů a kloubů, které provázejí chřipková onemocnění při bolestivé menstruaci na doporučení lékaře při revmatických onemocněních. 2. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE PŘÍPRAVEK BRUFEN 400UŽÍVAT Neužívejte přípravek jestliže jste přecitlivělý(á) na léčivou látku nebo některou složku přípravku jestliže jste přecitlivělý(á) na kyselinu acetylsalicylovou nebo jiné protizánětlivé léky, což se projevuje jako průduškové astma, kopřivka nebo rýma pokud se u vás vyskytuje aktivní vřed žaludku nebo dvanáctníku (nebo pokud se u vás vyskytl opakovaně v minulosti) pokud trpíte poruchou krvetvorby nebo srážlivosti krve jestliže se u vás v minulosti vyskytlo krvácení z trávicího traktu, jež bylo vyvoláno léčbou nesteroidními protizánětlivými léky pokud trpíte závažným srdečním selháváním Přípravek nesmí užívat ženy ve 3. třetině těhotenství, pouze na doporučení lékaře ho užívají ostatní těhotné a kojící ženy. Pro vysoký obsah léčivé látky není přípravek Brufen 4


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.