Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Srovnání cen BRUDER Pásový buldozer s radlicí 1:16

Hračky

BRUDER Pásový buldozer s radlicí 1:16

Hodnocení: 1x
  • 4

Jsou vašemu dítěti alespoň 3 roky? Pak už je dost staré na hračku pro pořádné chlapy! Pásový buldozer BRUDER potěší nejen budoucí stavební šéfy. Autentický model v měřítku 1:16 věrně kopíruje předlohu Caterpillar. Detailní propracovaností uhrane i tatínky. Naklápěcí čelní radlice, gumové pásy a klasický těžký design učiní opravdové staveniště z každé hromádky písku. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 3.165
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? BRUDER Pásový buldozer s radlicí 1:16 koupíte i tady

Specifikace BRUDER Pásový buldozer s radlicí 1:16

Kategorie Hračky
Výrobce BRUDER
Nejnižší cena 258 Kč

Vibrační válec CATERPILLAR je vyroben dle originálu. Válec je vybaven funkčním volantem a nesmí chybět na žádném staveništi. Menší válec, šikovné provedení. Nádherný vibrační válec Caterpillar. Je možné ho kombinovat s výrobkem číslo: 01231 (lze dokoupit samostatně) Baterie nejsou součástí dodávky. Prvky: - funkční volant Podrobnosti: • Číslo výrobku výrobce: 02433 • Rozměr: 18 x 9,2 x 17,5 cm • Měřítko: 1:16 • Věk: od 3 let Pozor! - Upozornění! Nevhodné pro děti do 36 měsíců. Nebezpečí udušení malými díly. - » ... a dál?

Produkt BRUDER Pásový buldozer s radlicí 1:16

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


BRUDER Pásový buldozer s radlicí 1:16 - parametry

Název produktu: BRUDER Pásový buldozer s radlicí 1:16
Výrobce: BRUDER
Minimální cena: 258 Kč
Maximální cena: 549 Kč
Ušetríte až: 291 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:
  • Těžký stroj k vymýtění a odklizení, vhodný do neschůdného terénu. Je popoháněn svými řetězy. BRUDER jako vlastník mezinárodní licence CATERPILLAR vyrábí modely vozidel z umělé hmoty v měřítku 1:16. Model je vyroben dle originálních modelů CAT se všemi propracovanými detaily a typickým designem vozů CAT. Buldozer je vybaven masivní radlicí, kterou je možné snadno naklápět na obě strany, lze s ní též sjíždět dolů a nahoru. Pravé jednotlivé řetězy pohybují celým vozidlem. Tyto hračky BURDER jsou u dětí velmi oblíbená a to nejen díky svému vybavení, ale též cenové dostupnosti. Stavba vozidla: - otevírateln zád - radlice je pohyblivá Prvky: - řetězy (žádná kola) Pohybliv funkce: - přední radlice Podrobnosti:
  • Űíslo výrobku výrobce: 02443
  • Rozměr: 30,3 x 14,6 x 15,8 cm
  • Měřítko: 1:16
  • Věk: od 3 let Pozor! - Upozornění! Nevhodné pro děti do 36 měsíců. Nebezpečí udušení malými díly. - Doporučený věk: vhodné pro děti od 4 let - Vyrobeno z kvalitní umělé hmoty (ABS) - Made by Bruder

Detailně propracovaný model buldozeru s typickým designem vozů CATERPILLAR. Má gumové pásy, naklápěcí masivní čelní radlici, kterou je možné snadno naklápět na obě strany a lze s ní též sjíždět dolů a nahoru. Je velmi oblíbenou zmenšenou napodobeninou skutečného stroje. Hračka je vhodná pro hraní v písku. Německá značka Bruder vyrábí realistické modely dopravních a stavebních prostředků nejvyšší kvality s tradicí rodinné firmy již 80 let. Hračky Bruder jsou navrhovány dle reálných strojů do nejmenších detailů s funkčními mechanickými vlastnostmi. Hračky Bruder a jejich příslušenství jsou mezi sebou kompatibilní a variabilní. Každý kluk je nadšený z modelů aut a strojů, ale značka Bruder dává něco víc - funkčnost, reálnost, detaily a kvalitu použitého materiálu. Značka Bruder rozčleňuje hračky do třech sérií - Bruder - RoundMax, Profi série a Mini série.

Konstrukční vozy - CAT válcovací stroj při pokládání asfaltu 1:16. Tento válcovací stroj je vybaven dvěma tandemovými vibračními válci, které se pohybují současně a umožňují tak snadný pohyb dopředu i dozadu. I tento model, stejně jako ostatní z řady CAT, je dokonalým zpodobněním originálního vozidla CATERPILLAR včetně moderního žluto-černého designu a především četné škály funkcí. Vozidlo je vyrobeno z vysoce kvalitního plastu, který je odolný proti nárazu. Je vhodný ke hře doma i venku. Tento model doporučujeme pro další hrací kombinace doplnit o kompaktní nakladač CAT 02431. Jejich kombinace budou zárukou zábavy pro Vaše děti. Rozměry 180 x 170 x 90 Upozornění: Toto zboží není určeno pro distribuci v ČR.

Vibrační válec Caterpillar malý 02433 BRUDER

 

Vibrační válec je stroj na úpravu chodníků nebo malých komunikací. Specifikace lze kombinovat s modely, figurkami a příslušenstvím BRUDER

funkční volant

otočná zadní náprava

vibrační válec byl vyroben v měřítku 1:16 ke skutečnému válci jako věrná plastová kopie

jde o velice kvalitní zpracování německé firmy BRUDER do nejmenších detailů

precizní výrobek bez jakýchkoli otřep


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.