MENU

Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Ostatní hračky » Srovnání cen Bruder Lesnický traktor JOHN DEERE s přívěsem na dřevo se 4 kládami 2133

Ostatní hračky

Bruder Lesnický traktor JOHN DEERE s přívěsem na dřevo se 4 kládami 2133

Hodnocení: 1x
 • 3.5
EAN: 4001702021337

Má vaše ratolest slabost pro autentické hračky? Lesnický traktor Bruder JOHN DEERE s přívěsem na dřevo se 4 kládami 2133 detailně kopíruje reálnou předlohu – v měřítku 1:16. Parádně doplní sbírku zemědělské a stavební techniky. Má drapák pro nakládku dřeva, který lze otáčet o 360 stupňů. Otáčet můžete i kabinu. Realisticky působí také otevírací dveře a kryt motoru. Terénní nápravy jsou připraveny na všechny nástrahy divočiny. Hurá na dřevo! více podrobností

Radost vám udělá:
 • 4.96636
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen Bruder Lesnický traktor JOHN DEERE s přívěsem na dřevo se 4 kládami 2133

Specifikace Bruder Lesnický traktor JOHN DEERE s přívěsem na dřevo se 4 kládami 2133

Kategorie Ostatní hračky
Výrobce BRUDER
Nejnižší cena 896 Kč

Přepravník na dřevo John Deere - Bruder 02133 Model byl vyroben v měřítku 1:16 ke skutečnému stroji jako věrná plastová kopie. Jde o velice kvalitní zpracování německé firmy BRUDER do nejmenších detailů, vyrobeno v Německu z vysoce kvalitního ABS plastu, pružného plastu s lesklým povrchem, precizně bez jakýchkoli otřepů či přetoků. Traktor má otevírací dveře a funkční chapadlo na dřevo. Vhodné pro děti od 3 let. Materiál: plast Rozměry: 60 x 16 x 22 cm Země původu: » ... a dál?

Produkt Bruder Lesnický traktor JOHN DEERE s přívěsem na dřevo se 4 kládami 2133

Bruder Lesnický traktor JOHN DEERE s přívěsem na dřevo se 4 kládami 2133 - parametry

Název produktu: Bruder Lesnický traktor JOHN DEERE s přívěsem na dřevo se 4 kládami 2133
Výrobce: BRUDER
Minimální cena: 896 Kč
Maximální cena: 1 211 Kč
Ušetríte až: 315 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
 • 3.5
Podrobný popis:

Lesnický traktor JOHN DEERE 1210E s přívěsem na dřevo se 4 kládami Bruder 2133 Kácení a transport dřeva na pilu je hračka díky Lesnickému traktoru John Deere 1210E. Traktor Bruder 02133 má spoustu funkcí - otevírací dveře a kryt motoru, kabinu otočnou o 360 ° a sklopné schůdky. Součástí balení jsou 4 klády, které lehce uložíte na valník díky o 360 ° otočnému nakladači s drapákem. Nápravy mají terénní úpravu a lesní traktor tak zdolá bez problémů každý těžký terén. Je čas odvézt pokácené, odvětvené, rozřezané a složené dřevo na pilu, kde na něj už netrpělivě

čekají. Pořiď si ke svému lesnímu traktoru další příslušenství Bruder např. Štípačku dřeva Bruder 2339, Dřevařský set s figurkou Bruder 62650 nebo další Kulatinu Bruder 2343 a zažij tak ještě více legrace. Odvez ještě více dřeva díky Přepravníku na dřevo Bruder 2251 nebo Přívěsu na dřevo Bruder 2213. Měřítko: 1:16 Rozměry: 64 x 16,4 x 22,5 cm Materiál: ABS plast, polykarbonát Výrobce: Bruder Země původu: Německo Věk: 4+ Lesnický traktor John Deere + přívěs na dřevo + 4 klády Bruder 02133 - 3D obrázek

Vyvážecí - John Deere 1210E - Harvestor je víceoperační stroj, který při těžbě dříví kácí, odvětvuje, rozřezává a ukládá strom na valník v jednom cyklu. Harvestor má instalovaný nakladač s drapákem pro nakládání dřeva, který je otočný o 360 stupňů, posuvné klanice, kyvné 4 nápravy pro kopírování náročného terénu při práci v lese. Vůz má na konci další závěsné zařízení pro připojení další vlečky. Kabina traktoru se otáčí o 360 stupňů má otevírací dveře vyplněné polykarbonátem a skládací schody. Součástí vozu je 4 kusy klád. John Deere 1210E:

-otevírací kryt motoru

-otočná kabina o 360 °

-otevírací dveře

-sklopné schůdky Přívěs na klády:

-součástí 4 kulatiny

-nakladač pro nakládání dřeva Měřítko 1:16.

Velikost: 64 x 16,4 x 22,5 cm Model byl vyroben v měřítku 1:16 ke skutečnému stroji jako věrná plastová kopie. Jde o velice kvalitní zpracování německé firmy BRUDER do nejmenších detailů, vyrobeno v Německu z vysoce kvalitního ABS plastu, pružného plastu s lesklým povrchem, precizně bez jakýchkoli otřepů či přetoků.

Auto váha 2kg. Modely společnosti Bruder patří mezi špičku na trhu v oblasti plastových modelů zemědělské a stavební techniky. Modely jsou velmi oblíbené mezi dětmi i rodiči díky své kompatibilitě, autentickému zpracování do nejmenších detailů a hlavně kvalitě. Vyrobeny jsou z velmi kvalitního a odolného plastu. Realistické zpracování, množství detailně propracovaných doplňků a celkový design plastových modelů potěší srdce každého kluka. BRUDER Farmer John Deere je velmi autentický model lesnického traktoru s ramenem. Model disponuje instalovaným nakladačem s drapákem pro nakládání dřeva, který je otočný o 360°, posuvnými klanicemi a kyvnou nápravou pro kopírování terénu. Kabina traktoru se otáčí o 360 stupňů, má otevírací dveře vyplněné polykarbonátem a skládací schody. Lesnický traktor má na konci závěsné zařízení pro připojení další vlečky. Součástí balení jsou 4 kusy klád. S tímto mod


Přidat recenzi pro Bruder Lesnický traktor JOHN DEERE s přívěsem na dřevo se 4 kládami 2133

 • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Bruder Cisterna s postřikovačem 02020

Bruder Cisterna s postřikovačem 02020

Model cisterny Fliegl lze po odklopení horního víka naplnit vodou, kterou pomocí vypouštěcího vetilu lze opět snadno vyprázdnit. Přívěs cisterna s postřikovačem Fliegl je nefunkční napodobenina cisterny, připojitelná ke všem traktorům a strojům BRUDER »

od 489 Kč

v 9 obchodech

BRUDER Třístranný sklápěcí valník

BRUDER Třístranný sklápěcí valník

 • 3.5

Hračky |

Bruder Přívěs sklápěcí Fliegl s nástavci zelený, třístranný je propracovaný variabilní přívěs určený pro traktory série 3000. Pomocí ovládacího prvku v přední části přívěsu nad závěsným zařízením můžete ovládat směr sklopení nákladové platformy. Poloha »

od 499 Kč

v 10 obchodech

Bruder Kombajn na brambory GRIMME SE 75

Bruder Kombajn na brambory GRIMME SE 75

 • 4

Hračky |

Kombajn na brambory je velký a detailně propracovaný model kombajnu. Nejdůležitější částí je přebírací pás, který se snadno ovládá pomocí ruční kličky. Z pásu jsou brambory transportovány přímo do zásobníku, který je možné dle přání nastavit. Stabilitu »

od 726 Kč

v 8 obchodech

Bruder Secí stroj LEMKEN Solitair 02026

Bruder Secí stroj LEMKEN Solitair 02026

 • 4

Hračky |

Secí stroj LEMKEN je naprosto detailně provedený stroj, který je věrnou kopií originálního stroje LEMKEN. Nabízí množství funkcí - je vybaven zásobníkem na osivo, který je možné naplnit pískem, nebo jiným sypkým materiálem a opět snadno vyprázdnit pomocí »

od 636 Kč

v 8 obchodech

BRUDER Postřikovač Amazone

BRUDER Postřikovač Amazone

 • 4

Hračky |

opěrná noha ke sklopení dolů dvoudílný žebřík k vysunutí vodní nádrž na cca 390 ml ruční pumpa k pohánění vody do ramen postřikovače výsuvná ramena ke sklápění - »

od 626 Kč

v 9 obchodech

Bruder valník

Bruder valník

BRUDER 2010 Valník s dvojitou stěnou: Valník s dvojitou stěnou a výklopnou korbou. Jedná se o mechanicky ovládané modely, vyrobené z kvalitních houževnatých plastů. Velký počet modelů umožňuje mnoho vzájemných kombinací. Vlastnosti produktu Rozměry Délka »

od 319 Kč

v 9 obchodech

Bruder 02214

Bruder 02214

 • 4

Hračky |

Sběrač slámy Pőttinger Jumbo je vyroben ve skvělém barevném designu, propracovaný do nejmenších detailů. Je vybaven sklápěcí opěrnou nohou, která zajišťuje dokonalou stabilitu celého vozu. Boční stěny je možné otevřít včetně odklápěcího žebříku a pomocná »

od 674 Kč

v 8 obchodech

Bruder Traktor Fendt 209 se lžící a valníkem

Bruder Traktor Fendt 209 se lžící a valníkem

Traktor Fendt 209 S s čelním nakladačem a přívěsem 01999 BRUDER   Model traktoru se sklápěcím přívěsem (valníkem) a čelním nakladačem (lžící).   Specifikace   lze kombinovat s modely, figurkami a příslušenstvím BRUDER ovládá se buď volantem uvnitř, anebo »

od 485 Kč

v 5 obchodech

Bruder Míchačka Strautmann

Bruder Míchačka Strautmann

 • 4

Hračky |

Model míchačky krmiva propracovaný do detailů se může pochlubit nejen skvělým designem, ale především svými funkcemi. Uvnitř vozu jsou umístěné plastové plně otočné nože, vypouštěcí šoupátko s možností otevření a pohyblivý dopravní pás. Dokonalou »

od 449 Kč

v 6 obchodech

Bruder JOHN DEERE Balíkovač slámy

Bruder JOHN DEERE Balíkovač slámy

Balíkovač slámy JOHN DEERE je detailně propracovaný model s klasickým zelenožlutým designem značky JOHN DEERE. Je vybaven sklápěcí nohou, která zajišťuje celému vozu dokonalou stabilitu. Součástí jsou 2 kusy hranatých balíků slámy, které jsou při jízdě »

od 426 Kč

v 7 obchodech

BRUDER Přívěs balíkovač Claas Rollant 250

BRUDER Přívěs balíkovač Claas Rollant 250

Balíkovač Claas Rollant 250 je s funkcí pick-up sklopný a obsluhuje se pomocí tlačítka. Má odklopitelný zadní a boční panel. Jedotlivé balíky jsou samostatně vyklopeny ven. Tento lis na balíky má také závěs pro zapojení navíječky balíků (navíječka balíků »

od 394 Kč

v 8 obchodech

Bruder Obraceč sena KRONE

Bruder Obraceč sena KRONE

 • 4

Hračky |

Obracečka sena Krone KWT 8,82 02224 BRUDER   Velmi detaině propracovaný model doplňku, který lze připojit za všechny traktory BRUDER. Specifikace lze »

od 375 Kč

v 6 obchodech

Bruder Přepravník na balíky 02220

Bruder Přepravník na balíky 02220

 • 4

Hračky |

Tento přívěs můžeme na polích vidět velmi hojně na podzim, kdy zemědělci svážejí ze svých polí balíky. Právě k jejich transportu je tento vůz uzpůsoben. Přední i zadní sloupky se dají snadno sklopit, popř. demontovat. Vůz je velmi prostorný a lze na něj »

od 359 Kč

v 5 obchodech

Bruder Pluh Lemken Vari Titan 2250

Bruder Pluh Lemken Vari Titan 2250

 • 4

Hračky |

Stejně jako originál je tento model pluhu Lemken impozantní konstrukcí k obdělávání půdy, která je v zemědělství takřka nepostradatelná. Pluh má o 180 stupnů otočné radlice, sklápěcí oj a vysokonastavitelný podvozek. U pluhu je možné nastavit dvě polohy, »

od 356 Kč

v 8 obchodech

BRUDER Přívěs rozmetač

BRUDER Přívěs rozmetač

BRUDER 2209-Velké rozmetadlo- velmi detaině propracovaný doplňěk ke všem traktorům BRUDER, které najdete u nás v sekci Traktory! Roumetadlo bylo vyrobeno v měřítku 1:16 ke skutečnému rozmetadlu jako věrná plastová kopie. Jde o velice kvalitní zpracování »

od 349 Kč

v 8 obchodech

Bruder Obalovač na balíky 2122

Bruder Obalovač na balíky 2122

Balíky jsou naloženy ramenem na obalovač. Při vložení balíku se aktivuje točení a simulace balení. Nastavitelná a naklápěcí oj. Nakládací a vykládací rameno. Při vložení balíku a točením se spustí točící válce nápravy. Poté se balík přesune pomocí ramene. »

od 345 Kč

v 7 obchodech

Bruder Shrnovač sena KRONE

Bruder Shrnovač sena KRONE

 • 3.5

Hračky |

Bruder 2216 Shrnovač sena KRONE Věrná kopie originálu se všemi funkcemi a provedením. Obracečka má dvě ramena s lopatkami, které se pohybují kolem ramene. Ramena je možné při transportu vyklopit nahoru. Rozměry 335x450x85mm. Vhodné pro děti od 3 »

od 325 Kč

v 7 obchodech

Bruder Přívěs podmítač diskový Kuhn

Bruder Přívěs podmítač diskový Kuhn

Tento model Discover XL se pyšní nejen výrazným designem značky KUHN, ale především svojí funkčností a propracováním do detailu. Kultivátor je vybaven čtyřmi diskovými branami s 54 otočnými kotouči. Při převozu je možné brány zdvihnout a stroji nechybí »

od 228 Kč

v 7 obchodech

Bruder Sklápěcí vůz

Bruder Sklápěcí vůz

 • 4

Hračky |

Bruder Přívěs sklápěcí červený je opravdu věrnou kopií dvounápravového přívěsu. Má otevírací postranní i zadní bočnice a sklopnou ložnou plochu. Přívěs lze připojit za traktory všech sérií, Jeep Wrangler a Mercedes Benz Sprinter.Německá značka Bruder »

od 214 Kč

v 8 obchodech

BRUDER Traktor Claas Nectis 267 s čelním nakladačem

BRUDER Traktor Claas Nectis 267 s čelním nakladačem

Traktor Claas Nectis 267 F s čelním nakladačem a valníkem Bruder 1998 Každý malý zemědělec potřebuje ke své práci kvalitní a pořádný traktor a právě takovým všestranným pomocníkem je Traktor Claas Nectis 267 F s čelním nakladačem a valníkem Bruder »

od 509 Kč

ve 3 obchodech

Bruder Přepravník na domácí zvířata 02029

Bruder Přepravník na domácí zvířata 02029

 • 4

Hračky |

V hospodářství musí zvířata být občas transportována. Právě k transportu zvířat se dokonale hodí tento model přepravního vozu. Jeho výhodou je snadná kombinovatelnost při zapojení za traktory či unimogy. Tento přepravník je novinkou firmy BRUDER. Pro »

od 339 Kč

ve 2 obchodech

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.