MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hry » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Bronislav Ostřanský: Atlas muslimských strašáků

Knihy naučná literatura

Bronislav Ostřanský: Atlas muslimských strašáků

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788020024282

Atlas muslimských strašáků – aneb Vybrané kapitoly z "mediálního islámu" - Bronislav Ostřanský. Zájem o islám soustavně narůstá, což se odráží v knihkupectvích i v médiích. Přitom řada kontroverzních jevů, jež léta plní zpravodajské rubriky, se v základních příručkách o islámu nevyskytuje vůbec nebo jen ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85837

Jaké má kniha
Atlas muslimských straš..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Doporučujeme Bronislav Ostřanský: Atlas muslimských strašáků

Specifikace Bronislav Ostřanský: Atlas muslimských strašáků

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 210 Kč

Atlas muslimských strašáků - Bronislav Ostřanský Zájem o islám soustavně narůstá, což se odráží v knihkupectvích i v médiích. Přitom řada kontroverzních jevů, jež léta plní zpravodajské rubriky, se v základních příručkách o islámu nevyskytuje vůbec nebo jen okrajově. Nezasvěcený pozorovatel tak může snadno nabýt dojmu, jako by existovaly islámy dva, mediální a ten z knihoven či univerzit. A právě tuto mezeru by rád zaplnil Atlas muslimských strašáků, jenž se záměrně soustředí na ta islámská či muslimská témata, » ... a dál?

Produkt Bronislav Ostřanský: Atlas muslimských strašáků

Bronislav Ostřanský: Atlas muslimských strašáků - parametry

Název produktu: Bronislav Ostřanský: Atlas muslimských strašáků
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 210 Kč
Maximální cena: 210 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Atlas muslimských strašáků – aneb Vybrané kapitoly z "mediálního islámu" - Bronislav Ostřanský. Zájem o islám soustavně narůstá, což se odráží v knihkupectvích i v médiích. Přitom řada kontroverzních jevů, jež léta plní zpravodajské rubriky, se v základních příručkách o islámu nevyskytuje vůbec nebo jen okrajově. Nezasvěcený pozorovatel tak může snadno nabýt dojmu, jako by existovaly islámy dva, mediální a ten z knihoven či univerzit. A právě tuto mezeru by rád zaplnil Atlas muslimských strašáků, jenž se záměrně soustředí na ta islámská či muslimská témata, která bývají tolik medializována i diskutována a často přijímána s nepochopením či obavami. Čtenář zde nalezne hesla lehčí, ale i temnější. Bronislav Ostřanský, soustavně polemiky o islámu sleduje a rozborem vybraných „strašáků“ by chtěl přispět k lepšímu chápání islámu a muslimů. Atlas muslimských strašáků – aneb Vybrané kapitoly z "mediálního islámu" - Bronislav Ostřanský od nakladatelství Academia v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Přidat recenzi pro Bronislav Ostřanský: Atlas muslimských strašáků

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.