Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen Bromhexin 8 mg 25 tablet

Léky

Bromhexin 8 mg 25 tablet

Hodnocení: 1x
  • 4

kód SÚKL: 0051621 Přípravek k léčení všech onemocnění dýchacích cest, která jsou provázena tvorbou hustého, vazkého hlenu Bromhexin 8 Berlin - Chemie mění složení hlenu, zkapalňuje ho a tím ulehčuje jeho vykašlávání. Účinek se projeví po 5 hodinách po požití. Bez porady s lékařem může být přípravek užíván dospělými ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83375
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Bromhexin 8 mg 25 tablet koupíte i tady

Specifikace Bromhexin 8 mg 25 tablet

Kategorie Léky
Výrobce BERLIN-CHEMIE
Nejnižší cena 35 Kč

Přípravek se užívá k léčení všech onemocnění dýchacích cest, která jsou provázena tvorbou hustého, vazkého hlenu. Bromhexin 8 mění složení hlenu, zkapalňuje ho a tím ulehčuje jeho vykašlávání. ... a dál?

Produkt Bromhexin 8 mg 25 tablet

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Bromhexin 8 mg 25 tablet - parametry

Název produktu: Bromhexin 8 mg 25 tablet
Výrobce: BERLIN-CHEMIE
Minimální cena: 35 Kč
Maximální cena: 65 Kč
Ušetríte až: 30 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

kód SÚKL: 0051621 Přípravek k léčení všech onemocnění dýchacích cest, která jsou provázena tvorbou hustého, vazkého hlenu Bromhexin 8 Berlin - Chemie mění složení hlenu, zkapalňuje ho a tím ulehčuje jeho vykašlávání. Účinek se projeví po 5 hodinách po požití. Bez porady s lékařem může být přípravek užíván dospělými nebo podáván dětem od šesti let při onemocnění dýchacích cest jako jsou akutní zánět hrtanu, průdušnice, chřipka a dráždivý kašel při nachlazení. Na doporučení lékaře, který určí dávkování i délku, se přípravek užívá u chronických zánětů hrtanu, průdušnice, průdušek bronchiektazií (rozšíření průdušek), průduškového astmatu, pneumokoniózy (zaprášení plic), před a po operaci plic, průdušek a při bronchografii. Přípravek mohou užívat dospělí, děti od šesti let a mladiství. Užívání Bromhexinu 8 Berlin - Chemie současně s antibiotiky (erythromycinem, cephalexinem, oxytetracyklinem) vede ke zlepšení průniku antibiotik do plicní tkáně. Složení: Léčivá látka: Bromhexini hydrochloridum 8 mg v 1 obalené tabletě laktosa, kukuřičný škrob, želatina, kolidní bezvodý oxid křemičitý, magnesium-stearát, sacharosa, uhličitan vápenatý, hydrát zásaditého uhličitanu hořečnatého, mastek, oxid titaničitý, makrogol 600, povidon 25, tekutá glukosa, chinolinová žluť, karnaubský vosk Dávkování: Pokud lékař nedoporučí jinak, užívají se Bromhexin 8 Berlin - Chemie v následujících dávkách: Děti a mladiství od 6 do 14 let 3 x denně 1 obalené tablety, bez porady s lékařem nejdéle 3 dny. Dospělí a mladiství nad 14 let 3 x denně 1-2 obalené tablety, bez porady s lékařem nejdéle 5 dní. Odstup mezi jednotlivými dávkami má být nejméně 4 hodiny. Pokud se stav během užívání přípravku nezlepší nebo naopak zhorší, poraďte se s lékařem. U lehčích akutních onemocnění je možné léčbu ukončit již po několika dnech, chronická onemocnění (např. chronický zánět průdušek) vyžadují nepřetržité podávání přípravku často po dobu několika týdnů, podle doporučení lékaře. Při předávkování nebo náhodném požití přípravku dítětem se poraďte s lékařem. Uchovávejte při teplotě do 25°C. Přípravek nesmí být používán po uplynutí doby použitelnosti vyznačené na obalu. Přípravek musí být uchováván mimo dosah dětí. Usnadňuje odkašlávání a zřeďuje hlen při akutních a chronických zánětlivých a infekčních onemocněních horních i dolních dýchacích cest. Je určen pro dospělé a děti od 6 let věku. Bromhexin 8 - 25 tablet Berlin-Chemie od Berlin-Chemie na www.GigaLekarna.cz za 43 Kč .


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.