MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Brian Michael Bendis, Alex Maleev: Daredevil: Muž beze strachu 4

Próza - beletrie

Brian Michael Bendis, Alex Maleev: Daredevil: Muž beze strachu 4

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788074612312

Čeká vás nejakčnější příběh omnibusovské série. Komiks Daredevil: Muž beze strachu 4 se stane ozdobou vaší knihovny. Autorský tým Bendis a Maleev nasadil ďábelské příběhové tempo, které navíc podtrhuje fantastická kresba. Příběhy chvíli brnkají na psychologickou strunu, ale brzy to rozbalí naplno. Poznáte detaily Daredevilovy vlády nad Hell’s Kitchen. A uvidíte boj Kingpina s FBI o svobodu Matta Murdocka. Kombinace napětí, fantazie a brilantních nápadů vás zkrátka dostane. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 4.77989
skladem

Jaké má kniha
Daredevil: Muž beze str..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen Brian Michael Bendis, Alex Maleev: Daredevil: Muž beze strachu 4

Specifikace Brian Michael Bendis, Alex Maleev: Daredevil: Muž beze strachu 4

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 751 Kč

Kniha – autor Brian Michael Bendis; Alex Maleev, 400 stran, česky, pevná s přebalem matná. Spisovateli Brianu Michaelu Bendisovi a kreslíři Alexi Maleevovi se s Daredevilem podařilo něco, co nikdo nečekal - stvořili sérii originálních a strhujících příběhů, které posunuly Muže beze strachu do nové roviny. A vyrovnali se Daredevilovým tvůrcům - legendární dvojici Frank Miller - Klaus Janson. V originálním Desateru Bendis s Maleevem na vyprávěních místních lidí přibližují Daredevilovu vládu nad Hells Kitchen. V » ... a dál?

Produkt Brian Michael Bendis, Alex Maleev: Daredevil: Muž beze strachu 4

Brian Michael Bendis, Alex Maleev: Daredevil: Muž beze strachu 4 - parametry

Název produktu: Brian Michael Bendis, Alex Maleev: Daredevil: Muž beze strachu 4
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 751 Kč
Maximální cena: 919 Kč
Ušetríte až: 168 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Daredevil - Muž beze strachu 4 - Brian M. Bendis , Alex Maleev. Brianu Michaelu Bendisovi a Alexi Maleevovi se s Daredevilem podařilo něco, co nikdo nečekal – stvořili sérii originálních a strhujících příběhů, které posunuly Muže beze strachu do nové roviny. A vyrovnali se Daredevilovým tvůrcům – legendární dvojicí Frank Miller – Klaus Janson. V originálním „Desateru“ Bendis s Maleevem na vyprávěních místních lidí přibližují Daredevilovu vládu nad Hell’s Kitchen. V klaustrofobickém prostředí kostelního sklepa jeden po druhém líčí, jak jim Daredevil v průběhu své roční vlády pomohl, nebo jim naopak uškodil. A při té příležitosti odhalují svá vlastní bolestivá a děsivá tajemství. V „Murdockových listech“ svádějí uvězněný Kingpin (Wilson Fisk) a FBI boj svobodu Matta Murdocka. A co teprve kdyby Karen Page přežila útok Bullseye? Publikace: Daredevil - Muž beze strachu 4 - Brian M. Bendis , Alex Maleev.

Brian Michael Bendis; Alex MaleevMuž beze strachuBB ART 2012Kniha, čeština, 400 stranMuž beze strachu


Přidat recenzi pro Brian Michael Bendis, Alex Maleev: Daredevil: Muž beze strachu 4

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.