Brabantia Tropical Leaves
Brabantia Tropical Leaves

TOP 30 Brabantia Tropical Leaves

80% 1x
od 2 849 Kč

Žehlící prkno Tropical Leaves je určeno pro pohodlné a pravidelné žehlení a je vhodné pro parní jednotky, ale i pro všechny běžné žehličky.

Pracovní plocha žehlícího prkna je 124x45 cm a  je upevněna…

Alza.cz Spolehlivý eshop
Doprava zdarma 3 dny
2 849 Kč Do eshopu

Parametry produktu

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Brabantia Tropical Leaves
Výrobce: Brabantia
Minimální cena: 2 849 Kč
Maximální cena: 2 849 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4,00 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
4

Popis produktu

Žehlící prkno Tropical Leaves je určeno pro pohodlné a pravidelné žehlení a je vhodné pro parní jednotky, ale i pro všechny běžné žehličky.

Pracovní plocha žehlícího prkna je 124x45 cm a  je upevněna na stabilním profilovém rámu o průměru 25 mm, který je vyroben z lakované oceli. Stabilitu zajišťuje pevná konstrukce se čtyřmi nožičkami. Kovová odkládací plocha je vhodná pro parní jednotku, ale i pro všechny běžné žehličky. Maximální rozměr parního setu je 40x22 cm.

Prkno má dětskou pojistku proti nechtěnému složení. Protiskluzové ochranné kryty na nohách žehlícího prkna brání posunu po podlaze a současně ji chrání před poškrábáním. Prkno je výškově nastavitelné na 7 poloh - od 75 cm do 98 cm. Pracovní plocha má potah ze 100% bavlny s motivem TROPICAL LEAVES a na spodní straně má vrstvu elastické pěny.

Žehlicí prkno - délka žehlicí plochy 124cm, šířka žehlicí plochy 45cm, minimální výška 75cm, maximální výška 98cm, nastavitelná výška a držák na žehličku . V každé domácnosti najde své místo najdete v něm spásu, když se snažíte udolat čerstvě vysušené prádlo. Žehlicí prkno Brabantia Tropical Leaves je chytře vymyšlené a kvalitně vyvedené s šířkou plochy přesně 45 cm. Délka celých 124 cm nadto slibuje, že vám nepochybí místo i na namáhavé žehlení ubrusů. Silnou stránkou prkna je konstrukce, je stabilní, poctivá a stojí pokaždé bez hnutí, nemělo by se proto snadno převrhnout. Nastavitelná výška je samozřejmá a vy díky ní můžete zajistit prkno v přiměřené poloze. Tento model má samozřejmě úchyt žehličky, s bezpečným uložením pak nehrozí popálení. Hlavní vlastnosti prkna na žehlení Brabantia Tropical Leaves K žehlicímu prknu patří držák na žehličku Klasicky pojatá konstrukce, které jednoduše nastavíte výšku Rychlé a bezpečné rozložení i složení rámu Šířka žehlicího prkna je 45 cm a délka prkna je 124 cm

Recenze

Celkové hodnocení

0
0% 0x
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Přidejte svůj názor a pomozte tak ostatním s nakupováním

Přidat recenzi

Přidejte svůj názor

Ohodnoťte *
* Váš e-mail je potřeba pro ověření recenze