Bosch WTW85561BY cena od 0 Kč

Bosch WTW85561BY

Hodnocení: 10x
  • 3.6

Bosch WTW85561BY ideální sušička pro sušení kteréhokoliv vlněného prádla. Sušička padá do energetické třídy A++ a díky tomu výrazně šetří energii i vaší peněženku. Disponuje předním plněním, několika programy a tichým chodem. Vaše prádlo suší velmi šetrně. Nedochází k mačkání nebo namotávání. Nechybí ani LED displej s informacemi o probíhajícím procesu. Skvělý pomocník do domácnosti. ...a dál?

Recenze Bosch WTW85561BY

Adéla, 4. dubna 2017


PRO:   Skvěle suší
  Úsporná díky tepelnému čerpadlu
  Snadné čištění filtru
PROTI:   Pro někoho možná cena, ale nemám problém si za kvalitu připlatit.

Je to naše druhá sušička, opět Bosch a opět dobrá volba. Nedejte na recenze, které tvrdí, že se vám srazí prádlo. Může se to stát snad jen v případě, že si koupíte levný šmejd a nebo uživatelskou chybou, kdy dáte do sušičky prádlo na špatný program. Chytré a tím i dražší sušičky mají dokáží sami rozpoznat co suší a tomu provoz přizpůsobí a nic se nesrazí. Nedám na sušičku dopustit...

Zobrazit celou recenzi
Hodnocení:
  • 5
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Marssi, 31. července 2015


PRO:   je to moje první sušička, ale za mě velká spokojenost. Pradlo je nadýchané, voní, zbavené chlupů od psa, hned po usušení ukládám do skříně, takže nikde žádny sušák a následné žehlení.
PROTI:   o ničem zatím nevím.

Hodnocení:
  • 5
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Bosch WTW85561BY

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.