Bosch AKE 30 S
Bosch AKE 30 S

Bosch AKE 30 S

100%
Ideální pila pro příležitostnou péči o zahradu, jakou jsou např. opravné řezy ovocných stromů, řezání otopového dřeva či silnějších větví Přesný řez díky výkonnému motoru a kvalitnímu pochromovanému řetězu Bleskurychle reagující bezpečnostní brzda Robustní kvalitní konstrukce pro dlouhou životnost Technické parametry: Délka lišty 300 mm Rychlost řetězu 9 m/s Příkon 1800 W Hmotnost 3,9 kg Rychlý a výkonný pomocník Máte zahradu s bohatou…
Produkt již neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, ale máme pro vás podobné.

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Bosch AKE 30 S
Výrobce: Bosch
Průměrné hodnocení uživatelů: 5,00 bodů z 5
Hodnocení:
5

Vlastnosti

Vyvětvovací:
Ne
Jednoruční:
Ne

Popis produktu

  • Ideální pila pro příležitostnou péči o zahradu, jakou jsou např. opravné řezy ovocných stromů, řezání otopového dřeva či silnějších větví
  • Přesný řez díky výkonnému motoru a kvalitnímu pochromovanému řetězu
  • Bleskurychle reagující bezpečnostní brzda
  • Robustní kvalitní konstrukce pro dlouhou životnost
Technické parametry:
  • Délka lišty 300 mm
  • Rychlost řetězu 9 m/s
  • Příkon 1800 W
  • Hmotnost 3,9 kg
Rychlý a výkonný pomocník

Máte zahradu s bohatou zelení a ohlížíte se po vhodné pile pro běžnou, ale i náročnější práci? Volbu své pily zvažte vzhledem k porostům, které se na vaší zahradě nachází. Firma Bosch, profesionál na domácí a zahradní techniku pro kutily amatéry a středně pokročilé, doporučuje elektrickou řetězovou pilu Bosch AKE 30 S těm, kteří pravidelně provádějí ořez vzrostlejších keřů a stromů, ale současně potřebují udržovat i běžnější zahradní porosty.

Z pralesa rozkvetlou alej

Ovocné stromy, otopové dřevo či silnější větve. Ideální materiál, se kterým si řetězová pila Bosch AKE 30 S hravě poradí. Je navržena pro příležitostnou péči o zahradu, avšak na rozdíl od mnoha akumulátorových pil, se zvýšenou schopností provádět ořezy statnějších stromů a křovisek. I proto je pila vybavena výkonným motorem o příkonu 1800 W,s čímž jde ruku v ruce i robustní a kvalitní konstrukce pro dlouhou životnost.

Pro optimální řezný výkon slouží řetěz s rychlostí 9 m/s. Ačkoliv se řezací lišta o délce 300 mm může zdát málo, podle některých uživatelů dokáže zázraky. Zvládnete s ní zpracovat materiál, jehož odolnost nepokořily ani pily s podstatně větším rozměrem lišty. Pokud si děláte starosti o údržbu řetězu takového stroje, vězte, že pila Bosch AKE 30 S je schopná jejího automatického promazávání. Stačí pouze čas od času doplnit nádržku s olejem. Ukazatel stavu sám informuje, kdy je třeba tak učinit.

Pro kutily i kutilky

Ačkoliv jde v případě řetězové pily Bosch AKE 30 S o výkonnější typ zařízení, stále se uživatelům snaží co nejvíce usnadnit práci. Díky skvělé ergonomii a nízké hmotnosti nedosahující ani čtyř kilogramů si získá i ženy. Systém SDS navíc umožňuje jednoduchou výměnu opotřebovaného řetězu, aniž byste k tomu potřebovali další nástroje. Nechybí ani bezpečnostní brzda. Ta v případě potřeby přístroj okamžitě zastaví.

mimořádně spolehlivá řetězová pila Bosch se snadným ovládáním, systémem SDS – pro rychlou výměnu řetězu, ideální na  řezání otopového dřeva a silných větví, bleskurychle reagující bezpečnostní brzda mimořádně spolehlivá řetězová pila Bosch se snadným ovládáním, systémem SDS – pro rychlou výměnu řetězu, ideální na  řezání otopového dřeva a silných větví, bleskurychle reagující bezpečnostní brzda   velice lehké a snadno ovladatelné bosch-SDS pro výměnu a napínání řetězu bez použití nástrojů rychlost řetězu 9 m/s pro optimální řezný výkon bleskurychle reagující bezpečnostní brzda řetězu (Quick Stop) robustní kvalitní konstrukc

Recenze

Celkové hodnocení

100
100%
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.

Vaše recenze

Stromový masakr řetězovou pilou Bosch AKE 30 S, přesně to zažijete po zakoupení této lehké a snadno manipulovatelné řetěžové pily. Robustní třiceti centrimetrová lišta se spolehlivě zakousne a rozřeže jakékoliv dřevo. Ideální výbava pro toho, kdo má zahradničení spíše jako koníček, třeba na ořezávání ovocných stromků, či dřeva na zátop. Výhodou je rychle reagující bezpečností brzda, v případě potřeby. To vše a firma Bosch je prakticky zárukou kvality.