Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Bohuslav Petr: Zákon o myslivosti

Učebnice/Odborná literatura

Bohuslav Petr: Zákon o myslivosti

Hodnocení: 1x
  • 4

Zákon o myslivosti. Komentář - Bohuslav Petr V nakladatelství Wolters Kluwer právě vychází očekávaný komentář k zákonu č. 449/2001 Sb., o myslivosti, zpracovaný kolektivem zkušených autorů z řad odborníků v oblasti práva a myslivosti pod vedením Bohuslava Petra, místopředsedy Krajského soudu v Českých Budějovicích. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 2.95068
doprava zdarma
skladem

Jaké má kniha
Zákon o myslivosti
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Bohuslav Petr: Zákon o myslivosti koupíte i tady

Specifikace Bohuslav Petr: Zákon o myslivosti

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 514 Kč

Kniha – autor Bohuslav Petr, 300 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá. V nakladatelství Wolters Kluwer právě vychází očekávaný komentář k zákonu č. 449/2001 Sb., o myslivosti, zpracovaný kolektivem zkušených autorů z řad odborníků v oblasti práva a myslivosti pod vedením Bohuslava Petra, místopředsedy Krajského soudu v Českých Budějovicích. Současný zákon přinesl moderní definici myslivosti a nezabývá se pouze právem na chov a lov zvěře, ale akcentuje rovněž ochranu zvěře a význam spolkové činnosti směřující » ... a dál?

Produkt Bohuslav Petr: Zákon o myslivosti

Bohuslav Petr: Zákon o myslivosti - parametry

Název produktu: Bohuslav Petr: Zákon o myslivosti
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 514 Kč
Maximální cena: 779 Kč
Ušetríte až: 265 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Zákon o myslivosti. Komentář - Bohuslav Petr V nakladatelství Wolters Kluwer právě vychází očekávaný komentář k zákonu č. 449/2001 Sb., o myslivosti, zpracovaný kolektivem zkušených autorů z řad odborníků v oblasti práva a myslivosti pod vedením Bohuslava Petra, místopředsedy Krajského soudu v Českých Budějovicích. Současný zákon přinesl moderní definici myslivosti a nezabývá se pouze právem na chov a lov zvěře, ale akcentuje rovněž ochranu zvěře a význam spolkové činnosti směřující k udržení a rozvoji mysliveckých tradic a zvyků. Zákon upravuje mimo jiné chov a zachování druhů zvěře, problematiku držení zvěře v zajetí, tvorbu a využití honiteb, postavení a právní poměry honebních společenstev, lov zvěře a v neposlední řadě řeší otázky náhrady škody a výkonu státní správy myslivosti. V publikaci čtenář nalezne jak výklad k jednotlivým ustanovením zákona o myslivosti, jenž reaguje i na dopad nového občanského zákoníku na myslivost, tak vybraná soudní rozhodnutí vztahující se k dané problematice. Komentář je určen široké veřejnosti, odborné i laické. Může být vítanou pomůckou pro úředníky státní správy, myslivecké spolky a jejich členy, pro vlastníky a uživatele honiteb i pro každého, kdo se myslivosti věnuje při své profesi či jen ze zájmu. z kategorie Knihy | Odborná literatura | Společenské vědy | Právo | Zákony od Wolters Kluwer naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.