Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Bohumila Baštecká, Jan Mach: Klinická psychologie

Učebnice/Odborná literatura

Bohumila Baštecká, Jan Mach: Klinická psychologie

Hodnocení: 1x
  • 4

Klinické psychologii je přes sto let. Vztahuje se k člověku v nemoci i ve zdraví a ke zdravotnickým systémům, které o něj pečují. Pohled na to, co zdraví, nemoc a kvalitní systém je, se ale v důsledku společenských změn proměňuje. Pojmy jako stres, psychické trauma, emoční krize, životní spokojenost a životní styl, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.89186
skladem

Jaké má kniha
Klinická psychologie
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Bohumila Baštecká, Jan Mach: Klinická psychologie koupíte i tady

Specifikace Bohumila Baštecká, Jan Mach: Klinická psychologie

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 762 Kč

Předkládaná učebnice kromě jedincovy cesty ke zdraví či nemoci nepomíjí ani objevování toho, co je rolí, úkolem a zodpovědností klinického psychologa při spolupráci s pacienty a jejich rodinami a v týmu s kolegy. ... a dál?

Produkt Bohumila Baštecká, Jan Mach: Klinická psychologie

Bohumila Baštecká, Jan Mach: Klinická psychologie - parametry

Název produktu: Bohumila Baštecká, Jan Mach: Klinická psychologie
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 762 Kč
Maximální cena: 1 340 Kč
Ušetríte až: 578 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Klinické psychologii je přes sto let. Vztahuje se k člověku v nemoci i ve zdraví a ke zdravotnickým systémům, které o něj pečují. Pohled na to, co zdraví, nemoc a kvalitní systém je, se ale v důsledku společenských změn proměňuje. Pojmy jako stres, psychické trauma, emoční krize, životní spokojenost a životní styl, štěstí, sociální opora a sociální kapitál, odolnost, optimismus, kvalita života a péče, sociální spravedlnost a rovnost se k nemoci a zdraví vážou rozmanitými způsoby podle souvislostí historických a v kontextu jedincova osobního a rodinného času a jeho osobnosti, vztahů, spirituality a dynamického přizpůsobení se změnám prostředí. Předkládaná učebnice kromě jedincovy cesty ke zdraví či nemoci nepomíjí ani objevování toho, co je rolí, úkolem a zodpovědností klinického psychologa při spolupráci s pacienty a jejich rodinami a v týmu s kolegy. PhDr. Bohumila Baštecká, Ph.D., působí jako psycholožka v sociální a klinické oblasti a vysokoškolská pedagožka. Zabývá se supervizí, individuální a komunitně orientovanou pomocí po neštěstích, poradenstvím a krizovou připraveností. JUDr. Jan Mach působí jako advokát a vyučuje medicínské právo. Je ředitelem právní kanceláře České lékařské komory, právníkem Asociace klinických psychologů ČR, Asociace klinických logopedů ČR, České ortodontické společnosti a řady poskytovatelů zdravotních služeb. kniha, Klinická psychologie, Bohumila Baštecká, Kolektiv autorů, Jan Mach, PORTÁL


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.