Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Böhm Arnošt: Pojištění pohledávek v mezinárodním obchodě

Knihy

Böhm Arnošt: Pojištění pohledávek v mezinárodním obchodě

Hodnocení: 1x
  • 4

Kniha pojednává o speciálním segmentu pojištění - pojištění zahraničních exportních úvěrů a pohledávek vůbec. Komerční pojišťovny historicky nerady pojišťovaly politická rizika exportních úvěrů s ohledem na možnou realizaci enormních výplat a většinově se omezovaly na pojišťování komerčních rizik exportních úvěrů ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Böhm Arnošt: Pojištění pohledávek v mezinárodním obchodě koupíte i tady

Specifikace Böhm Arnošt: Pojištění pohledávek v mezinárodním obchodě

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 156 Kč

Kniha pojednává o pojištění zahraničních exportních úvěrů a pohledávek vůbec (Hlavní principy a postupy pojišťování a financování vývozu se státní podporou, výčet úvěrových pojišťoven, systém pojištěn ... a dál?

Produkt Böhm Arnošt: Pojištění pohledávek v mezinárodním obchodě

Böhm Arnošt: Pojištění pohledávek v mezinárodním obchodě - parametry

Název produktu: Böhm Arnošt: Pojištění pohledávek v mezinárodním obchodě
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 156 Kč
Maximální cena: 199 Kč
Ušetríte až: 43 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kniha pojednává o speciálním segmentu pojištění - pojištění zahraničních exportních úvěrů a pohledávek vůbec. Komerční pojišťovny historicky nerady pojišťovaly politická rizika exportních úvěrů s ohledem na možnou realizaci enormních výplat a většinově se omezovaly na pojišťování komerčních rizik exportních úvěrů (platební neschopnosti dlužníka). Po listopadové revoluci v rámci proexportních opatření byla u nás založena pojišťovna EGAP, která jako státní peněžní ústav měla tato exportně politická rizika pojišťovat a v níž byl autor publikace ve vysoké exekutivní funkci. Autor v knize vymezuje institucionální rámec mezinárodního systému úvěrového pojištění a pokračuje přes hlavní principy a postupy pojišťování a financování vývozu se státní podporou, výčet úvěrových pojišťoven ve světě, charakterizování státní podpory pojišťování a financování vývozu v ČR, praxi úvěrového pojištění EGAP a systém pojištění krátkodobých pohledávek proti komerčním rizikům v České republice. Tato prakticky orientovaná publikace je vybavena množstvím adekvátních příloh, rejstříkem, tabulkami a obrázky. Jejím cílem je přiblížit podnikatelské a odborné veřejnosti zásady mezinárodního systému pojištění pohledávek a poskytnout informaci o nabízených pojistných produktech. Zároveň kniha dobře poslouží studentům pojišťovnictví, financí, bankovnictví a mezinárodního obchodu na vysokých školách. Publikace: Pojištění pohledávek v mezinárodním obchodě - Böhm Arnošt. Publikace: Pojištění pohledávek v mezinárodním obchodě - Böhm Arnošt. Autor knihy Arnošt Böhm, Vydavatelstvo Professional Publishing,


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.