Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Blanka Žižková, Miloš Velemínský st.: Péče o těhotné ženy

Knihy

Blanka Žižková, Miloš Velemínský st.: Péče o těhotné ženy

Hodnocení: 1x
  • 4

Kniha se zaměřuje na problematiku závislostí u těhotných žen či matek. Je rozdělena do tří hlavních kapitol. První kapitola vychází z dánského překladu knihy s názvem Péče o těhotné ženy užívající omamné látky a o rodiny s drogovými problémy, jejímž editorem je celosvětově uznávaná odbornice May Olofsson, M.D., která ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.86451
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Blanka Žižková, Miloš Velemínský st.: Péče o těhotné ženy koupíte i tady

Specifikace Blanka Žižková, Miloš Velemínský st.: Péče o těhotné ženy

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 258 Kč

Publikace popisuje mezioborový a interdisciplinární pracovní model, jehož cílem je poskytnout pomoc a péči těhotným ženám s drogovými problémy a dále pak jejich dětem. ... a dál?

Produkt Blanka Žižková, Miloš Velemínský st.: Péče o těhotné ženy

Blanka Žižková, Miloš Velemínský st.: Péče o těhotné ženy - parametry

Název produktu: Blanka Žižková, Miloš Velemínský st.: Péče o těhotné ženy
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 258 Kč
Maximální cena: 332 Kč
Ušetríte až: 74 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kniha se zaměřuje na problematiku závislostí u těhotných žen či matek. Je rozdělena do tří hlavních kapitol. První kapitola vychází z dánského překladu knihy s názvem Péče o těhotné ženy užívající omamné látky a o rodiny s drogovými problémy, jejímž editorem je celosvětově uznávaná odbornice May Olofsson, M.D., která se specializuje na problematiku závislostí u žen matek. Druhá kapitola seznamuje čtenáře se systémem péče o těhotné uživatelky drog, drogově závislé matky a jejich děti v zemích, jakou jsou: Česká republika, Slovenská republika a Rakouská republika. Třetí kapitola se zabývá zdravotním a sociálním dopadem výše uvedené problematiky. Obsah kapitoly je tvořen příspěvky, které byly prezentovány na mezinárodní konferenci s názvem: Těhotné uživatelky drog zdravotní a sociální dopad, jejímž realizátorem byla Zdravotně sociální fakulta Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích. Konference se zúčastnily nejen odborníci z ČR, ale také Slovenska, Dánska, Rakouska a USA. Tato publikace popisuje mezioborový a interdisciplinární pracovní model, jehož cílem je poskytnout pomoc a péči těhotným ženám s drogovými problémy a dále pak i jejich dětem. Na tomto pracovním modelu spolupracovali řadu let autoři publikace s pracovníky rodičovské ordinace. Kniha chce poskytnout rady a inspiraci pro odborníky, kteří pracují ve zdravotnictví a v sociální sféře s těhotnými ženami, s dětmi a s rodinami s dětmi, jež mají problémy s drogami. Publikace je rovněž určena psychiatrům, pedagogům a zaměstnancům dalších profesí... May Olofssonová Péče o těhotné ženy užívající psychotropní látky v těhotenství - Miloš Velemínský, Blanka Žižková od authora Miloš Velemínský, Blanka Žižková a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz 2008. Soubor rozhodnutí jako jediná sbírka obsahuj


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.