MENU

Srovnání cen » Hobby, koníčky » Společenské hry » Deskové hry » Srovnání cen BLACKFIRE Pán prstenů: Putování po Středozemi

Deskové hry

BLACKFIRE Pán prstenů: Putování po Středozemi

Hodnocení: 1x
  • 5
EAN: 8594054919927

Milujete Pána prstenů? V tom případě si užijete deskovou hru BLACKFIRE Pán prstenů: Putování po Středozemi, která vás vtáhne do světa fantazie a dobrodružství. Postavte se mocným protivníkům a bojujte proti zlu ohrožujícímu celou zemi jako jedna z postav Tolkienova příběhu. Hra je určena pro hráče starší 14 let. Celkově ji může hrát 1 až 5 hráčů. Pro bezproblémové hraní je nutné tažení bezplatné aplikace. Jedna hra se hraje cca 60 minut. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Doporučujeme BLACKFIRE Pán prstenů: Putování po Středozemi

Specifikace BLACKFIRE Pán prstenů: Putování po Středozemi

Kategorie Deskové hry
Výrobce BLACKFIRE
Nejnižší cena 2 199 Kč
Počet hráčů 1 - 5

Pán prstenů: Putování po Středozemi je hra, která vyžaduje, aby si jeden z hráčů do vhodného zařízení stáhl bezplatnou aplikaci Journeys in Middle-earth.Aplikace (Journeys in Middle-earth) určuje výzvy a obsah, se kterým se hráči během hry setkají, od umísťování mapových dílů a žetonů, až po chování nepřátel.Aplikace také hráčům umožňuje svůj postup ve hře uložit. Díky tomu mohou kampaň dokončit během několika herních sezení.Aplikaci Journeys in » ... a dál?

Produkt BLACKFIRE Pán prstenů: Putování po Středozemi

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranouBLACKFIRE Pán prstenů: Putování po Středozemi - parametry

Název produktu: BLACKFIRE Pán prstenů: Putování po Středozemi
Výrobce: BLACKFIRE
Minimální cena: 2 199 Kč
Maximální cena: 2 499 Kč
Ušetríte až: 300 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 5
Počet hráčů 1 - 5
Podrobný popis:

Pán prstenů: Putování po Středozemi je kooperativní hra pro jednoho až pět hráčů. Během hry se skupina hrdinů vydává vstříc nebezpečným dobrodružstvím, aby společně prozkoumávali a přežili v obrovském epickém fantasy světě J.R.R. Tolkienova Pána prstenů. Při svém putování budou čelit mocným protivníkům, objevovat ztracené poklady, odhalovat dávno zapomenuté znalosti a upravovat dovednosti podle rolí v jejich Společenstvu. Temnota povstává, zlo sílí, stín a zkaženost se rozšiřují. Je nejvyšší čas, aby se hrdinové vydali na své putování po Středozemi. Každá hra Pána prstenů: Putování po Středozemi představuje jedno dobrodružství velké kampaně. Během každého dobrodružství se hrdinové pokouší splnit sérii úkolů dříve, než je přemůže zlo rozpínající se po Středozemi. Hrdinové postupují kampaní bez ohledu na výsledky jednotlivých dobrodružství. Nakonec, po dokončení série dobrodružství, dosáhne kampaň svého závěru, který skončí buď úspěchem, nebo neúspěchem celé družiny hrdinů. Hra Pán prstenů: Putování po Středozemi vyžaduje, aby si jeden z hráčů do vhodného zařízení stáhl bezplatnou aplikaci Journeys in Middle-earth. Aplikace určuje výzvy a obsah, se kterým se hráči během hry setkají, od umísťování mapových dílů a žetonů, až po chování nepřátel. Aplikace také hráčům umožňuje svůj postup ve hře uložit. Díky tomu mohou kampaň dokončit během několika herních sezení. Aplikaci Journeys in Middle-earth lze volně stáhnout z některého z následujících obchodů: Amazon™ Appstore, Apple iOS App Store™, Google Play™nebo Steam®. Pokaždé, když se hráči pustí do dobrodružství, aplikace Putování po Středozemi toto dobrodružství vyplní obsahem vybraným z mnoha možností. Stejné dobrodružství se bude v mnoha ohledech lišit: velikostí a rozložením mapy, střetnutími s nepřáteli i obyvateli, událostmi, které hrdiny potrápí, a mnoha dalšími. Díky tomu mohou hráči při stejné kampani zažít pokaždé jiné příběhy. Věk od: 14+ Doba hraní: 60-120 min Počet hráčů: 1-5 Zakupte produkt Pán prstenů: Putování po Středozemi - kooperativní hra Blackfire z kategorie Hry, hračky, párty, karneval | Společenské hry | Vědomostní, logické a strategické hry od výrobce Fantasy Flight Inc. za cenu 2199 Kč.

HRA VYŽADUJE BEZPLATNOU DOPROVODNOU APLIKACI „Je to nebezpečný podnik, Frodo, vykročit ze dveří. Stoupneš do Cesty, a když nestojíš pevně, nevíš, kam tě může strhnout.“ – Bilbo Pytlík Putování po Středozemi je kooperativní desková hra plná dobrodružství a fantazie pro jednoho až pět hráčů. Spolu s přáteli se vžijete do rolí hrdinných postav z J. R. R. Tolkienova Pána prstenů, budete putovat po Středozemi, čelit mocným protivníkům, činit odvážná rozhodnutí a bojovat proti zlu, které ohrožuje celou zemi. Díky pohlcující kampani s bohatým rozvětveným příběhem, mnoha vedlejším úkolům a propracovanému systému generování map přináší Putování po Středozemi neustále nová překvapení a vysokou znovuhratelnost. Během vzájemně propojených příběhových scénářů musíte spolupr


Přidat recenzi pro BLACKFIRE Pán prstenů: Putování po Středozemi

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Fantasy Flight Games: Pán Prstenů - karetní hra

Fantasy Flight Games: Pán Prstenů - karetní hra

„Nám nepřísluší zvládnout všechny zvraty světa, jen udělat, co můžeme, pro dobro let, do nichž jsme postaveni, vykořeňovat zlo na polích, která známe, aby ti, kdo přijdou po nás, mohli obdělávat čistou zemi. Jaké počasí budou mít, o tom my »

od 798 Kč

v 5 obchodech

Fantasy Flight Games Pán prstenů: Putování po Středozemi - Stínové cesty (rozšíření)

Fantasy Flight Games Pán prstenů: Putování po Středozemi - Stínové cesty (rozšíření)

V dolech Morie i v Temném hvozdu sílí hrozba. Trpaslíci naslouchali a pokyvovali plnovousy, neboť věděli, že se do toho hvozdu budou muset brzy odvážit a že po horách je to nejriskantnější překážka, kterou musí zdolat, než se dostanou k drakově baště. »

od 1 949 Kč

ve 4 obchodech

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.