MENU

Srovnání cen » Hobby, koníčky » Společenské hry » Deskové hry » Srovnání cen BLACKFIRE Coatl

Deskové hry

BLACKFIRE Coatl

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 8595680301162

ADC Blackfire - Coatl, 1 - 4 hráči, od 14 let Blíží se jmenování nového aztéckého velekněze. Aby uchazeči o pozici dokázali své zásluhy, účastní se prestižního turnaje, při kterém musí na bohy náležitě zapůsobit. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
doprava zdarma
skladem

Filtrovat: i

Doporučujeme BLACKFIRE Coatl

Nejlevnější nabídky

Specifikace BLACKFIRE Coatl

Kategorie Deskové hry
Výrobce BLACKFIRE
Nejnižší cena 859 Kč

Blíží se jmenování nového aztéckého velekněze. Vytvořte ty nejúžasnější a nejelegantnější sochy opeřených hadů, nejčastěji známých pod jménem Cóatl. Hráči se snaží získat co nejvíce bodů prestiže vytvářením nejhodnotnějších soch cóatlů. Hráč, který získá nejvíce bodů prestiže, se stává vítězem. ... a dál?

Produkt BLACKFIRE Coatl

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranouBLACKFIRE Coatl - parametry

Název produktu: BLACKFIRE Coatl
Výrobce: BLACKFIRE
Minimální cena: 859 Kč
Maximální cena: 989 Kč
Ušetríte až: 130 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:


ADC Blackfire - Coatl, 1 - 4 hráči, od 14 let


Blíží se jmenování nového aztéckého velekněze. Aby uchazeči o pozici dokázali své zásluhy, účastní se prestižního turnaje, při kterém musí na bohy náležitě zapůsobit.

Kýžený titul aztéckého velekněze získá ten, kdo dokáže vytvořit ty nejsložitější a nejelegantnější sochy cóatla (opeřeného hada).

Hráči se snaží získat co nejvíce bodů prestiže vytvářením nejhodnotnějších soch cóatlů. Hráč, který získá nejvíce bodů prestiže, se stává vítězem.

Během hry hráči vytvářejí cóatly spojováním dílků hlav, těl a ocasů tak, aby vyhověli požadavkům karet proroctví, která si přejí naplnit. Čím více požadavkům karet proroctví cóatl vyhoví, tím více bodů prestiže přinese.

Cóatl může také přinést bonusové body prestiže, pokud vyhoví požadavkům jedné z karet chrámů.

Ukončení hry začne v okamžiku, kdy některý z hráčů dokončí svého třetího cóatla, pokud dojde k vyčerpání zásoby dílků těl.


Obsah:

54 karet proroctví

15 karet chrámů,

1 panel zásob / bodování

4 hráčské panely

150 dílků cóatla (15 ocasů, 15 hlav,120 částí těla),

12 žetonů obětí

1 žeton prvního hráče

3 sáčky na zásobyPočet hráčů: 1 - 4 hráči

Věk hráčů: od 10 let

Doba hraní: 30 - 60 min
Strategická hra pro 1–4 hráče, vhodné od 10 let . Rodinná hra Coatl je nápaditou strategickou hrou pro 1 až 4 hráče. Postavte si mýtické opeřené hady, snažte se, aby jste vytvořili ty nejsložitější a nejelegantnější sochy cóatla (opeřeného hada). Pokud získáte co nejvíce bodů prestiže vytvářením nejhodnotnějších soch coatlů, pak získáte titul aztéckého velekněze. Coatly vzniknou spojováním dílků hlav, těl a ocasů tak, aby vyhověly požadavkům karet proroctví. Čím více požadavků karet proroctví coatl splní, tím více bodů prestiže socha přinese. Hra končí v okamžiku, kdy některý z hráčů dokončí svého třetího cóatla nebo když dojde k vyčerpání zásoby dílků těl. Rodinná hra Coatl je vhodná pro hráče od 10 let. Klíčové vlastnosti rodinné strategické hry CoatlRodinná hra Coatl je nápaditou strategickou hrou pro 1 až 4 hráčeStavění mýtického opeřeného hada Coatla spojováním dílků hlav, těl a ocasůVýzva v podobě plnění požadavků karet proroctvíHra končí, když některý z hráčů dokončí třetího co


Přidat recenzi pro BLACKFIRE Coatl

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

BLACKFIRE Dobble Anniversary

BLACKFIRE Dobble Anniversary

Nová edice postřehového bestselleru k 10. výročí hry! 2 samostatné balíčky 55 karet velkého formátu. První balíček obsahuje svítícími symboly z říše strašidel a druhý balíček symboly se zlatou barvou ve stylu oslavy. Rychlost, postřeh, reflexy! Dobble »

od 559 Kč

v 8 obchodech

DAYS OF WONDER Jízdenky, prosím! Evropa

DAYS OF WONDER Jízdenky, prosím! Evropa

ADC Blackfire - Jízdenky, prosím! Evropa, 2 - 5 hráčů, od 8 let Veleúspěšná hra o stavbě železnic po celé Evropě. Jízdenky, prosím! postaví hráče do rolí stavitelů železničních »

od 959 Kč

v 8 obchodech

Blackfire Zombie Kidz: Evoluce

Blackfire Zombie Kidz: Evoluce

Do vaší školy se dobývají ZOMBIE!

od 469 Kč

v 9 obchodech

BLACKFIRE Velryby ničí svět

BLACKFIRE Velryby ničí svět

Publikace: Velryby ničí svět - karetní hra - Petr Vojtěch; Jindřich Pavlásek. Velryby ničí svět je rychlá karetní hra pro 3 - 6 velryb, které se nebojí vzít spravedlnost do vlastních rukou. Dost bylo igelitových pytlíků, je čas pomstít Moby Dicka! Krásně »

od 279 Kč

v 5 obchodech

BLACKFIRE Medvěd WRR

BLACKFIRE Medvěd WRR

Vžijte se do kůže medvěda Wrr a zabraňte proradným pirátům uskutečnit jejich velkolepý plán na ovládnutí knižního světa! Prozkoumejte nekonečný vesmír, Divoký západ či rozbouřené moře a zkompletujte knihařský stroj dříve, než se to podaří kapitánu »

od 239 Kč

v 7 obchodech

Blackfire Moje zlato!

Blackfire Moje zlato!

Společenská hra pro 2–4 hráče, doporučený věk od 5 let, alespoň na 10 min hraní, česká lokalizace . V dětské kostkové hře Moje zlato! se hráči stanou zvířecími kapitány a vydají se na pirátskou výpravu. Jejich úkolem bude najít potopené poklady, které »

od 245 Kč

v 5 obchodech

TLAMA games Architekti Západního království

TLAMA games Architekti Západního království

Hra Architects of the West Kingdom se odehrává na území Západofranské říše za vlády Karlovců okolo roku 850. V roli dvorních architektů budujete nejrůznější stavby po celém nově vzniklém království. Snažíte se co nejvíce zaujmout panovníka a udržet si »

od 1 259 Kč

v 1 obchodě

Asmodee Bum Bum Burrito

Asmodee Bum Bum Burrito

Karetní hra pro 2–6 hráčů, vhodné od 7 let, česká lokalizace . Jedinečná hra, která se tolik liší od klasických karetních her! Bum Bum Burrito je skvělá zábava na párty, večírky a oslavy od tvůrců Výbušných koťátek. S Bum Bum Burito budete hledat trojice »

od 559 Kč

ve 4 obchodech

TLAMA games Teotihuacan: City of Gods CZ/EN

TLAMA games Teotihuacan: City of Gods CZ/EN

Vydejte se zpátky v čase do Teotihuacanu - největšího města své doby ve Střední Americe. Staňte se svědky slávy a úpadku mocné civilizace. Taktizujte, bohatněte, získávejte přízeň bohů a staňte se stavitelem velkolepé Pyramidy Slunce. Ve hře »

od 1 119 Kč

ve 3 obchodech

TLAMA games Gugong CZ+ENG

TLAMA games Gugong CZ+ENG

Roku 1570 se v Číně ujímá vlády císař Lung-čching z dynastie Ming. Přebírá však zemi v úpadku po řadě let špatného hospodaření a kvetoucí korupce. Přebývá v Zakázaném městě, které je sídlem již celé řady panovníků jeho dynastie. Tento obrovský komplex »

od 1 259 Kč

ve 3 obchodech

BLACKFIRE Modrá laguna

BLACKFIRE Modrá laguna

Hra rodinná. Máte v krvi dobrodružství? Toužíte objevit a pak kolonizovat neznámé ostrovy? Pak je pro vás rodinná desková hra Modrá laguna jako stvořená. Vydejte se prozkoumat panenské ostrovy ležící v modré laguně a zjistit, čím by pro vás mohly být »

od 479 Kč

ve 3 obchodech

BLACKFIRE Zasni se

BLACKFIRE Zasni se

Společenská hra pro 2–8 hráčů, doporučený věk od 7 let, alespoň na 15 min hraní, česká lokalizace . Také si ne vždy dokážete vybavit, co se vám v noci zdálo? Ve společenské hře Zasni se budete se svými spoluhráči sny nejprve vytvářet a následně se je »

od 429 Kč

ve 3 obchodech

BLACKFIRE 7 Divů světa DUEL - Agora rozšíření

BLACKFIRE 7 Divů světa DUEL - Agora rozšíření

Desková hra - rozšíření k základní hře, rodinná hra, pro kohokoliv, vhodné od 10 let, pro 2 až 2 hráče, délka hry minimálně 30 min . Souprava je určena pro rozšíření veleúspěšné deskové rodinné karetní hry. 7 Divů světa DUEL - Agora přikládá senátory a »

od 489 Kč

v 1 obchodě

BLACKFIRE Jungle Speed - nová verze

BLACKFIRE Jungle Speed - nová verze

Karetní hra pro 2–10 hráčů, doporučený věk od 7 let, alespoň na 15 min hraní, česká lokalizace . Nová verze populární párty hry Jungle Speed je tu! Jedná se o rychlou hru pro rodinu nebo partu kamarádů zaměřenou na postřeh. Hráči postupně odkrývají své »

od 369 Kč

v 1 obchodě

BLACKFIRE Kdo to byl?

BLACKFIRE Kdo to byl?

Společenská hra s 36 kartami. Kdo udělal to hovínko uprostřed obýváku? Byl to papoušek, křeček, rybka, myška nebo želva? V zábavné karetní hře pro 3 až 6 hráčů Kdo to byl? musíte najít správného viníka nebo si nepořádek uklidíte sami. Vyhrává hráč, který »

od 299 Kč

v 1 obchodě

Gamewright Sushi GO

Gamewright Sushi GO

Autor: Phil Walker-HardingNáročnost: 1.16 / 5Hodnocení BoardGameGeek: 7.1/10 (27 876 hráčů) Předej sushi! V této rychlé karetní hře je cílem získat tu nejlepší kombinaci sushi, která sviští okolo. Sbírej body za výrobu¨největšího množství maki rolek nebo »

od 275 Kč

v 1 obchodě

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.