MENU

Srovnání cen » Hobby, koníčky » Společenské hry » Deskové hry » Srovnání cen BLACKFIRE 7 Divů světa DUEL - Agora rozšíření

Deskové hry

BLACKFIRE 7 Divů světa DUEL - Agora rozšíření

Hodnocení: 1x
  • 5
EAN: 5425016924327

Desková hra - rozšíření k základní hře, rodinná hra, pro kohokoliv, vhodné od 10 let, pro 2 až 2 hráče, délka hry minimálně 30 min . Souprava je určena pro rozšíření veleúspěšné deskové rodinné karetní hry. 7 Divů světa DUEL - Agora přikládá senátory a posiluje jejich vliv pomocí dekretů nebo spiklenců. Toto druhé ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.55128
skladem

Filtrovat: i

Doporučujeme BLACKFIRE 7 Divů světa DUEL - Agora rozšíření

Specifikace BLACKFIRE 7 Divů světa DUEL - Agora rozšíření

Kategorie Deskové hry
Výrobce BLACKFIRE
Nejnižší cena 489 Kč

Rozšíření k základní hře "DUEL" dodá hráčům ještě větší prožitek ze hry. Rozšíření "Agora" přináší do hry desku senátu, na které budou hráči skrze senátory soupeřit o vliv nad jeho jednotlivými částmi. Ovládnutí většiny senátu je pak novou podmínkou vítězství ve hře.   Ke hře potřebujete základní hru 7 Divů světa - DUEL! Balení obsahuje: 1 deska senátu 24 kostek vlivu 13 karet senátorů 2 karty divů 16 karet spiknutí 16 žetonů dekretů 2 žetony pokroku 4 žetony vojenství » ... a dál?

Produkt BLACKFIRE 7 Divů světa DUEL - Agora rozšíření

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranouBLACKFIRE 7 Divů světa DUEL - Agora rozšíření - parametry

Název produktu: BLACKFIRE 7 Divů světa DUEL - Agora rozšíření
Výrobce: BLACKFIRE
Minimální cena: 489 Kč
Maximální cena: 489 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 5
Podrobný popis:

Desková hra - rozšíření k základní hře, rodinná hra, pro kohokoliv, vhodné od 10 let, pro 2 až 2 hráče, délka hry minimálně 30 min . Souprava je určena pro rozšíření veleúspěšné deskové rodinné karetní hry. 7 Divů světa DUEL - Agora přikládá senátory a posiluje jejich vliv pomocí dekretů nebo spiklenců. Toto druhé rozšíření přidává novou podmínku k vítězství, kterou je politická nadvláda. Karetní hra 7 Divů světa DUEL - Agora je určena pro dva hráče, trvá 30 minut, je v češtině a vhodná pro děti od 10 let. Klíčové vlastnosti rozšíření karetní hry 7 Divů světa DUEL - AgoraDruhé rozšíření úspěšné deskové rodinné karetní hryUrčeno pro děti od 10 let7 Divů světa DUEL - Agora je pro dva hráčeRozšíření přidává senátory, jejich vliv v senátu a novou podmínku k vítězství: politickou nadvláduHra 7 Divů světa DUEL - Agora je v češtiněDoba hraní přibližně 30 minutRozměr balení: 10 × 6 × 20 cm 7 Divů světa DUEL - Agora rozšíření HRA ROKU 2017 - 7 Divů světa - DUEL se dočkala rozšíření!Toto rozšíření dodá hráčům ještě větší prožitek ze hry. Získej si přízeň božstev, nebo pocítíte jejich hněv!Díky božským mocnostem panteonu budete moci využít zvláštní schopnosti a tím zcela změnit rytmus celé hry. Ke hře je vyžadována základní hra 7 Divů světa - DUEL Obsah balení: 1 deska panteonu, 15 karet božstev, 1 karta brány, 5 karet velkého chrámu, 2 karty divů, 10 žetonů mytologie, 3 žetony obětin z kategorie Hry | Společenské hry od ADC Blackfire naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Rozšíření k základní hře "DUEL" dodá hráčům ještě větší prožitek ze hry. Rozšíření "Agora" přináší do hry desku senátu, na které budou hráči skrze senátory soupeřit o vliv nad jeho jednotlivými částmi. Ovládnutí většiny senátu je pak novou podmínkou vítězství ve hře.   Ke hře potřebujete základní hru 7 Divů světa - DUEL! Balení obsahuje: 1 deska senátu 24 kostek vlivu 13 karet senátorů 2 karty divů 16 karet spiknutí 16 žetonů dekretů 2 žetony pokroku 4 žetony vojenství 1 blok na výsledky 1 karta nápovědy 1 pravidla Toto rozšíření hry 7 divů světa: Duel přidává senátory a jejich vliv v senátu. Snažte se ovládat jeho komory a získávat výhody z dekretů, nebo povolejte spiklence, kteří dokáží celou situaci zvrátit. Toto rozšíření také přidává novou podmínku k vítězství: Politickou nadvládu.


Přidat recenzi pro BLACKFIRE 7 Divů světa DUEL - Agora rozšíření

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

BLACKFIRE Coatl

BLACKFIRE Coatl

ADC Blackfire - Coatl, 1 - 4 hráči, od 14 let Blíží se jmenování nového aztéckého velekněze. Aby uchazeči o pozici dokázali své zásluhy, účastní se prestižního turnaje, při »

od 859 Kč

v 5 obchodech

BLACKFIRE 7 Divů světa - Nová edice

BLACKFIRE 7 Divů světa - Nová edice

Desková hra - strategická hra, pro kohokoliv, vhodné od 10 let, pro 3 až 7 hráčů, délka hry minimálně 30 min . Výroční verze strategické společenské hry 7 divů světa slaví 10 let velkým redesignem, ale podstata hry zůstává stejná. Hráči poměří své síly na »

od 979 Kč

v 6 obchodech

Fantasy Flight Games Marvel Champions LCG: Vzestup Red Skulla - rozšíření

Fantasy Flight Games Marvel Champions LCG: Vzestup Red Skulla - rozšíření

Strategická hra , vhodné od 14 let, je potřeba vlastnit původní hru . Marvel Champions LCG: Vzestup Red Skulla je rozsáhlé rozšíření karetní hry Marvel Champions: základní hra. Toto rozšíření postaví tebe a tvé přátele před dosud největší zkoušku, »

od 984 Kč

v 5 obchodech

Fantasy Flight Games Fallout Shelter: desková hra

Fantasy Flight Games Fallout Shelter: desková hra

Na povrch dopadly bomby, ale 600 metrů pod ním ve vašem VAULT-TEC Vaultu přežívá vzkvétající a spokojená společnost. Tedy do dne, kdy nečekaně zemřel váš Správce. Nyní je na vás a ostatních zástupcích, abyste se postarali o bezpečí, produktivitu a »

od 879 Kč

v 6 obchodech

Cool Mini Or Not Munchkin: Podzemí

Cool Mini Or Not Munchkin: Podzemí

Ve hře Munchkin Dungeon se hráči stávají Munchkiny prozkoumávajícími tajemné podzemí. V každém kole postupují dolů různými podzemními prostory a místnostmi, tak daleko jak se jen odváží, než se budou muset postavit tomu co je čeká ve finální místnosti, »

od 1 289 Kč

v 8 obchodech

ADC Blackfire ADC Blackfire FanZóna - fotbalový kvíz

ADC Blackfire ADC Blackfire FanZóna - fotbalový kvíz

****Zažijte napětí a adrenalin jako na fotbalovém stadionu s elektronickou vědomostní hrou Fanzóna! Poměřte své síly s kamarády či rodinou a zjistěte, kdo se jako první dostane k míči a správně zodpoví otázku, kterou vám položí komentátor Petr Svěcený. »

od 589 Kč

v 7 obchodech

Fantasy Flight Games MARVEL: Rukavice nekonečna

Fantasy Flight Games MARVEL: Rukavice nekonečna

MARVEL: Rukavice nekonečna OSUD VESMÍRU JE VE VAŠICH RUKOU!V této svižné karetní hře budete riskovat a dedukovat, abyste rozhodli o osudu vesmíru! Hrajte za Thanose a najděte všechny kameny nekonečna, nebo za tým hrdinů, který se ho snaží zastavit. »

od 399 Kč

v 7 obchodech

Fantasy Flight Games Pán prstenů: Putování po Středozemi - Stínové cesty (rozšíření)

Fantasy Flight Games Pán prstenů: Putování po Středozemi - Stínové cesty (rozšíření)

V dolech Morie i v Temném hvozdu sílí hrozba. Trpaslíci naslouchali a pokyvovali plnovousy, neboť věděli, že se do toho hvozdu budou muset brzy odvážit a že po horách je to nejriskantnější překážka, kterou musí zdolat, než se dostanou k drakově baště. »

od 1 949 Kč

ve 4 obchodech

BLACKFIRE Kolonie

BLACKFIRE Kolonie

ADC Blackfire - Kolonie, 2 - 4 hráči, od 14 let Kolonie je nový vzrušující přírůstek do rodiny her doplněných o knihu dobrodružství (Adventure »

od 1 919 Kč

ve 3 obchodech

Space Cowboys Jaipur

Space Cowboys Jaipur

Jaipur je dokonalá karetní hra pro dva hráče. Coby vlivný obchodník se na místním trhu pohybujete jako doma - víte, co nakupovat, prodávat, kdy nabídnout velbloudy. Stačí jen málo - dvě pečeti dokonalosti - a stanete se prvním Mahárádžovám »

od 519 Kč

ve 3 obchodech

ADC Blackfire hra 7 divů světa DUEL

ADC Blackfire hra 7 divů světa DUEL

  Rozviňte svou armádu, budujte honosné domy a doveďte svojí civilizaci ke konečnému vítězství! 7 Divů světa: Duel nabízí zbrusu nový karetní systém, tři možnosti vítězství, vědecký pokrok, originální vojenský systém a 12 divů světa. To vše způsobuje »

od 799 Kč

v 1 obchodě

Asmodée Jungle Speed Eco

Asmodée Jungle Speed Eco

Jungle Speed Eco Myslíte si, že máte dobrý postřeh? Rychlé reflexy? Umíte dlouho udržet maximální pozornost? Dobře reagujete při změně situace? Pokud ano, tak je Jungle Speed právě pro vás!Na začátku hry se hráči spravedlivě podělí o balíček karet. Poté »

od 345 Kč

v 1 obchodě

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.