MENU

Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen BIOTUSSIL perorální kapky, roztok 100 ml

Léky

BIOTUSSIL perorální kapky, roztok 100 ml

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 00067133

„Pikovou dámu“ od Puškina netřeba představovat: kdo z nás nechodil do školy a nezná tuto mystickou práci o zlu hazardních her a vražedné nespoutané vášni ... Aspoň tak je nám to předloženo ve školních osnovách v literatuře. Nicméně, spisovatelka Nonna Isadskaya, obracející se na klasiku, vytvořila opravdový thriller, ...a dál?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace BIOTUSSIL perorální kapky, roztok 100 ml

Kategorie Léky
Výrobce BIOMEDICA
Nejnižší cena 165 Kč
Příznaky Kašel a odkašlávání
Forma přípravku Kapky
Forma přípravku Roztoky

Biotussil je tradiční rostlinný léčivý přípravek užívaný jako pomocný lék při onemocněních dýchacích cest včetně rýmy a zánětů vedlejších nosních dutin. ... a dál?

Produkt BIOTUSSIL perorální kapky, roztok 100 ml

Výrobek BIOTUSSIL perorální kapky, roztok 100 ml neprodává žádný internetový obchod zařazený na Srovname.cz. Můžete zkusit podobné produkty.

BIOTUSSIL perorální kapky, roztok 100 ml - parametry

Název produktu: BIOTUSSIL perorální kapky, roztok 100 ml
Výrobce: BIOMEDICA
Minimální cena: 165 Kč
Maximální cena: 165 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Příznaky Kašel a odkašlávání
Forma přípravku Kapky
Forma přípravku Roztoky
Podrobný popis:

„Pikovou dámu“ od Puškina netřeba představovat: kdo z nás nechodil do školy a nezná tuto mystickou práci o zlu hazardních her a vražedné nespoutané vášni ... Aspoň tak je nám to předloženo ve školních osnovách v literatuře. Nicméně, spisovatelka Nonna Isadskaya, obracející se na klasiku, vytvořila opravdový thriller, vnímajíc představivost s jeho odhalením. A čtenář začíná svou cestu s hlavní postavou, jejíž jméno je shodou okolností stejné, jako velkého ruského básníka, který nám vyprávěl příběh Heřmana a Lisy, a sám neví, že je v bludišti. A kdo ví, jestli chce opustit past? "Пиковая дама" Пушкина не нуждается в представлениях: кто из нас не проходил в школе эту мистическое произведение о пагубности азарта и смертоносности необузданных страстей... По крайней мере, так его представляют нам в школьной программе по литературе. Однако писательница Нонна Исадская, обратившись к классике, создала самый настоящий триллер, поражающий воображение своей развязкой. И читатель, начав свой путь вместе с

главным героем, которого по странному совпадению зовут так же, как и великого русского поэта, рассказавшего нам BIOTUSSIL perorální kapky je tradiční rostlinný léčivý přípravek, který se užívá jako pomocný lék při onemocnění dýchacích cest, dále při rýmě a zánětu vedlejších nosních dutin. Použití tohoto tradičního rostlinného léčivého přípravku je založeno výlučně na zkušenosti z dlouhodobého použití. Přípravek BIOTUSSIL je určen pro dospělé, dospívající a děti od 4 let věku. Jak se přípravek BIOTUSSIL perorální kapky užívá: Dospělí a dospívající od 12 let užívají 3x denně 50 kapek. Děti ve věku 7-12 let užívají 3x denně 25 kapek. Děti ve věku 4-7 let užívají 3x denně 10-15 kapek. Pokud se do 5 dnů u dospělých nebo do 3 dnů u dětí nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem. Složení: 100 g obsahuje tyto léčivé látky: Herbarum extractum pro Biotussil 97,80 g [ex Gentianae radix (hořcový kořen) 0,20 g, Primulae flos (prvosenkový květ) 1,50 g, Plantaginis folium (jitrocelový list) 1,50 g, Thymi herba (tymiánová nať) 1,50 g, Liquiritiae radix (lékořicový ...


Přidat recenzi pro BIOTUSSIL perorální kapky, roztok 100 ml

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.