MENU

Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Protetické pomůcky » Srovnání cen Bio Agens Research and Develop Chytrá houba Pythie Bio Biodeur 3x5g

Protetické pomůcky

Bio Agens Research and Develop Chytrá houba Pythie Bio Biodeur 3x5g

Hodnocení: 24x
  • 3.75
EAN: 8594160740057

Chytrá houba PYTHIE BIO BIODEUR je biologický přípravek vhodný pro péči o nehty a pokožku na nohách se sklonem k plísním i pro péči o nohy se sklonem k zápachu a potivosti. Chytrá houba PYTHIE BIO BIODEUR obsahuje Pythium oligandrum (Chytrá houba), tento houbový mikroorganismus proniká svými vlákny do buněk ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.52707
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen Bio Agens Research and Develop Chytrá houba Pythie Bio Biodeur 3x5g

Specifikace Bio Agens Research and Develop Chytrá houba Pythie Bio Biodeur 3x5g

Kategorie Protetické pomůcky
Výrobce Bio Agens
Nejnižší cena 338 Kč

Chytrá houba Pythie Bio Biodeur je biologický přípravek, který je vhodný pro péči o nehty a pokožku na nohách se sklonem k plísním, zápachu a potivosti. Při aplikace se přípravek dostane i pod nehet, tudíž není třeba nehet pilovat a v žádném případě ani strhávat. Rychle pronikne do buněk plísní, ze kterých si pro sebe získává živiny. Pythium olígandrum je živý organismus, který útočí na plísně a kvasinkové organismy na pokožce nohou a na chodidlech a proniká též pod nehty. Při klinickém testování nebyly » ... a dál?

Produkt Bio Agens Research and Develop Chytrá houba Pythie Bio Biodeur 3x5g

Bio Agens Research and Develop Chytrá houba Pythie Bio Biodeur 3x5g - parametry

Název produktu: Bio Agens Research and Develop Chytrá houba Pythie Bio Biodeur 3x5g
Výrobce: Bio Agens
Minimální cena: 338 Kč
Maximální cena: 399 Kč
Ušetríte až: 61 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.75 bodů z 5
Počet hodnocení: 24 x
Hodnocení:
  • 3.75
Podrobný popis:

Chytrá houba PYTHIE BIO BIODEUR je biologický přípravek vhodný pro péči o nehty a pokožku na nohách se sklonem k plísním i pro péči o nohy se sklonem k zápachu a potivosti. Chytrá houba PYTHIE BIO BIODEUR obsahuje Pythium oligandrum (Chytrá houba), tento houbový mikroorganismus proniká svými vlákny do buněk plísňového nebo kvasinkového parazita a čerpá z něj pro svou výživu potřebné látky, tímto mechanismem vytlačuje z kožních prostorů patogenní kožní houby.

Použití:

Návod pro péči o nehty náchylných k mykózám nehtů na nohou:

1. Sejmeme šestihranný uzávěr a dolijeme vlažnou vodou, protřepeme a suspenzi dále ředíme do 0,05 ( nehty na jedné noze) až 0,1 litru (pro nehty na dvou nohách) vlažné vody.

2. Zahuštěnou suspenzi rozdělíme na dvě poloviny. Jednu polovinu ponecháme pro použití na druhý den.

3. Druhou polovinu nalijeme na vatu (tampón, gázu, z které vytvoříme obklad na zabalení nehtů )a s dostatečně nasátou suspenzí (0,025 litru na jednu nohu) zabalíme nehty. Obklad přiložíme tak, aby byl ve styku i s prsty ze spodní strany.

4. Na nohu nasadíme mikrotenový sáček, oblečeme ponožku a necháme působit po dobu noci.

5. Úkony 3 a 4 opakujeme následující den (na dva dny 1 ampulka).

6. Za dva týdny až měsíc opakujeme body 1- 5.

7. Za další dva týdny až měsíc opakujeme body 1- 5.

Příklad: Pondělí a úterý, za dva týdny až měsíc pondělí a úterý a za další dva týdny až měsíc opět pondělí a úterý. Aplikaci je nejlépe provádět večer před spaním.

Upozornění: Na vytření obuvi se používá zbytek rozředěné suspenze, který zůstane v nádobě, kde přípravek připravujeme. Po dobu 12 hodin od jednotlivé aplikace nepoužíváme žádné jiné přípravky k ošetřování pokožky, kromě běžné hygieny. Popis Chytrá houba Pythie Bio Biodeur je biologický přípravek, který je vhodný pro péči o nehty a pokožku na nohách se sklonem k plísním, zápachu a potivosti. Při aplikace se přípravek dostane i pod nehet, tudíž není třeba nehet pilovat a v žádném případě ani strhávat. Rychle pronikne do buněk plísní, ze kterých si pro sebe získává živiny. Pythium olígandrum je živý organismus, který útočí na plísně a kvasinkové organismy na pokožce nohou a na chodidlech a proniká též pod nehty. Při klinickém testování nebyly zaznamenány žádné vedlejší účinky. Dávkování a způsob užití Aplikujte dva dny za sebou z jedné dávky (např. pondělí a úterý), poté za dva týdny až měsíc opět dvoudenní aplikaci (pondělí a úterý) a za dva týdny až měsíc poslední dvoudenní aplikaci (opět pondělí a úterý). Přípravek aplikujte nejlépe večer před spaním. Při koupeli nohou sejměte šestihranný uzávěr a dolijte vlažnou vodou, protřepejte a dále řeďte do 2-3 l vlažné vody. Chodidla a prostory mezi prsty omývejte po dobu 20-40 minut, nohy nechte oschnout, neutírejte je. Roztok schovejte do druhého dne a aplikaci opakujte. Poté roztok dále neuchovávejte.   Při zábalu nehtů sejměte šestihranný uzávěr a dolijte vlažnou vodou, protřepejte a dále řeďte do 0,05 l na jednu nohu až 0,1 l na obě nohy vlažné vody. Roztok nalijte na


Přidat recenzi pro Bio Agens Research and Develop Chytrá houba Pythie Bio Biodeur 3x5g

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.