Bino Buben
Bino Buben

TOP 32
Bino Buben

80%
od 534 Kč
Plastový dětský bubínek s popruhem na zavěšení na tělo tak, aby bubeník mohl mít obě ruce volné. Přiložené paličky jsou dřevěné. Bubínek je dodávaný i s ladícím klíčem. Firma Bino rozšířila prodej kvalitních dřevěných hraček do více jak 40 zemích světa. Původně německá firma sídlící již dlouhé roky v české republice obhajuje u svých výrobků zdravotní nezávadnost a obhajuje všechny požadované normy Evropské unie.  Přednosti: trénuje sluchové…
Nabytek-forliving.cz
Za dopravu 149 Kč 8 dní
985 Kč Do eshopu

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Bino Buben
Výrobce: Bino
Minimální cena: 534 Kč
Maximální cena: 985 Kč
Ušetříte až: 451 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4,00 bodů z 5
Hodnocení:
4

Popis produktu

Plastový dětský bubínek s popruhem na zavěšení na tělo tak, aby bubeník mohl mít obě ruce volné. Přiložené paličky jsou dřevěné. Bubínek je dodávaný i s ladícím klíčem.

Firma Bino rozšířila prodej kvalitních dřevěných hraček do více jak 40 zemích světa. Původně německá firma sídlící již dlouhé roky v české republice obhajuje u svých výrobků zdravotní nezávadnost a obhajuje všechny požadované normy Evropské unie. 

Přednosti:

  • trénuje sluchové vnímání
  • rozvíjí koordinaci pohybů

Veďte děti k hudbě odmalička!

Vhodné pro děti od 3 let Materiál: dřevo, plast, kov, textil Průměr bubnu: 24 cm

Nechte dítě bubnovat do pochodu i do tance na parádní barevný buben. Díky praktickému popruhu umožňuje bubeníkovi hrát také ve stoje nebo za pochodu. Součástí bubínku je také ladící klíč. Skvělá hračka podporující senzomotorický rozvoj. Rozměry balení 25 x 25 x 16 cm. Vhodné pro děti od 3 let.Uvedená cena je za 1 kus zboží. Dětský bubínek v hezkých barvách s dřevěnými paličkami jistě zaujme každého malého hudebně nadaného raubíře. Díky praktickému popruhu bude hra na bubínek ve stoje či při pochodu pohodlná pro každé dítko. Součástí balení je i ladící klíč. Hra na buben podporuje cit pro rytmus a motoriku dětí.   Věk: 3+ Rozměry: 15x24x24Věk: 3+ Osvědčený hudební nástroj pro malé děti, motivuje k vlastní hudební produkci, rozvíjí hudební cit, učí rozeznávat tóny. Vynikající jako příprava před systematickou výukou hry na skutečný hudební nástroj.  Česká značka kvalitních dřevěných hraček z Klatov vyvážející své výrobky do celého světa.Všechny tyto dřevěné hračky mají zdravotní atest a splňují tak všechny normy EU. Bicí hudební nástroj pro děti, na kterém se učí rytmu. Barevný dětský buben s dvěmi paličkami ze dřeva o průměru 24cm a textilním popruhem na zavěšení, který uvolňuje mladým bubeníkům ruce. Praktický popruh umožňuje hru ve stoje, a nebo při pochodu. Podporuje u dětí cit pro rytmus a motoriku.   Součástí bubínku je i ladící klíč. Rozměry 24x24x15 cm. 

Recenze

Celkové hodnocení

80
80%
5
1x
4
0x
3
1x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.

Vaše recenze