Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Srovnání cen Bigjigs Rail Třícestná výhybka

Hračky

Bigjigs Rail Třícestná výhybka

Hodnocení: 1x
  • 4

Dřevěné koleje vláčkodráhy Bigjigs –Třícestná výhybka – 2ksPopis:Toto balení obsahuje 2 kusy rozcestníků z našeho BigJigsželezničního sortimentu, kterými je možno jet třemi směry.Vyrobeny jsou z kvalitního tvrdého dřeva a jsou kompatibilní s dalsímidřevěnými železničními systémy našich vláčkodrách a tím se ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 3.48077
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Bigjigs Rail Třícestná výhybka

Kategorie Hračky
Výrobce Bigjigs Rail
Nejnižší cena 134 Kč

Příslušenství k vláčkodráze dřevěné, doporučený věk od 3 let. Bigjigs je anglická společnost založená roku 1985, která zasvětila svou činnost tvorbě těch nejúžasnějších hraček ze dřeva. Jejich hlavní devizou je spokojenost zákazníků a nekompromisní důraz na kvalitu a originalitu užitých materiálů. Nechte se okouzlit tím nejpřírodnějším materiálem a poznejte, jaké to je - hrát si opravdu kvalitně, hrát si se dřevem. Svět dřevěných vláčkodráh Bigjigs nabízí opravdu nepřeberné možnosti - využijte svou kreativitu a » ... a dál?

Produkt Bigjigs Rail Třícestná výhybka

Bigjigs Rail Třícestná výhybka - parametry

Název produktu: Bigjigs Rail Třícestná výhybka
Výrobce: Bigjigs Rail
Minimální cena: 134 Kč
Maximální cena: 144 Kč
Ušetríte až: 10 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Dřevěné koleje vláčkodráhy Bigjigs –Třícestná výhybka – 2ksPopis:Toto balení obsahuje 2 kusy rozcestníků z našeho BigJigsželezničního sortimentu, kterými je možno jet třemi směry.Vyrobeny jsou z kvalitního tvrdého dřeva a jsou kompatibilní s dalsímidřevěnými železničními systémy našich vláčkodrách a tím se stanousvkělým přírustkem do vaší sbírky železnic.Bigjigs dřevěnévláčkodráhy a jejich příslušenství je možno kombinovat se všemidalšími značkami dřevěných vláčkodráh na trhu. Vláčkodráhy Bigjigsjsou s nimi plně kompatibilní.Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývalavýrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručněs láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu.Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha dalším nápadům arozšíření nabídky o další dřevěné hračky. Přibylo zasílánípoštou a prodej přes katalog.Spokojenost a věhlas značky rostla, takže následoval velkoobchodníprodej a pro udržení výrobních cen přesun a rozšíření výroby navýchod. Nové značky kvalitních a nápaditých hraček si v Anglii všimlydalší velké prodejní firmy.Dnes Bigjigs hračky zůstávájí vevlastnictví rodiny s obrovskými sklady v jiho-východní Anglii. Společnosti nadále dodává své hračky široké zákaznické základně ve VelkéBritánii a západní Evropě podpořená loajálním, oddaným a tvrděpracujícím týmem zaměstnanců. Veškeré dřevěné hračky BigJigs jsounavržené v Anglii a vyrobené jak tamtéž, tak i ve východní Evropě ajihovýchodní Asii. Kvalita hraček značky BigJigs je testována a odpovídávšem podmínkám pro prodej v EU a USA. Příslušenství k vláčkodráze dřevěné, doporučený věk od 3 let. Bigjigs je anglická společnost založená roku 1985, která zasvětila svou činnost tvorbě těch nejúžasnějších hraček ze dřeva. Jejich hlavní devizou je spokojenost zákazníků a nekompromisní důraz na kvalitu a originalitu užitých materiálů. Nechte se okouzlit tím nejpřírodnějším materiálem a poznejte, jaké to je - hrát si opravdu kvalitně, hrát si se dřevem. Svět dřevěných vláčkodráh Bigjigs nabízí opravdu nepřeberné možnosti - využijte svou kreativitu a prostřednictvím jednotlivých setů dřevěných vláčkodráh si vytvořte přesně takový železniční svět, jaký jste si vždy představovali. Hračky jsou určeny nejen pro děti, ale také pro vášnivé milovníky vlaků a všeho okolo. Vláčkodráhy a všechny hračky v této edici jsou kombinovatelné s dalšími značkami vláčkodráh na trhu a váš výběr dalších součástí tak není ničím omezen. Třícestná výhybka je skvělým způsobem jak například z nádraží vyrazit hned třemi směry. V balení naleznete hned dvě výhybky. Dřevěné koleje jako doplněk k vláčkodráze. Spojením 2ks těchto trojcestných výhybek získáme velkou výhybku s šesti různými výjezdy ve tvaru "X" 32x14cm.

 


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.