Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen Betadine roztok 120 ml

Léky

Betadine roztok 120 ml

Hodnocení: 15x
  • 4

Přípravek se používá k místní dezinfekci pokožky i sliznic včetně dezinfekce otevřených poranění a předoperační dezinfekci výrobce Egis Pharmaceuticals Plc, Budapešť, Maďarsko, ve spolupráci: Mundipharma A.G. Basilej, Švýcarsko. držitel registračního rozhodnutí Egis Pharmaceuticals Plc, Budapešť, Maďarsko, ve ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.29667
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Betadine roztok 120 ml koupíte i tady

Specifikace Betadine roztok 120 ml

Kategorie Léky
Výrobce EGIS
Nejnižší cena 112 Kč

Přípravek Betadine se používá k místní dezinfekci pokožky i sliznic včetně dezinfekce otevřených poranění a předoperační dezinfekci. ... a dál?

Produkt Betadine roztok 120 ml

Betadine roztok 120 ml - parametry

Název produktu: Betadine roztok 120 ml
Výrobce: EGIS
Minimální cena: 112 Kč
Maximální cena: 479 Kč
Ušetríte až: 367 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 15 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Přípravek se používá k místní dezinfekci pokožky i sliznic včetně dezinfekce otevřených poranění a předoperační dezinfekci výrobce Egis Pharmaceuticals Plc, Budapešť, Maďarsko, ve spolupráci: Mundipharma A.G. Basilej, Švýcarsko. držitel registračního rozhodnutí Egis Pharmaceuticals Plc, Budapešť, Maďarsko, ve spolupráci: Mundipharma A.G. Basilej, Švýcarsko. složení - (zpravidla) účinné látky Iodopovidonum 100 mg v 1 ml vodného roztoku (odpovídá 10% roztoku). složení - pomocné látky Glycerol, nonoxinol, bezvodá kyselina citronová, čištěná voda, hydrogenfosforečnan sodný, hydroxid sodný. indikační skupina Lokální antiseptikum, dezinficiens. charakteristika Roztok Betadine je dezinfekční prostředek, který ničí řadu choroboplodných zárodků (antimikrobiální účinek) a je vhodný k dezinfekci pokožky a sliznic.

Působí na bakterie, plísně, viry a prvoky. Přípravek je prakticky netoxický.

Roztok Betadine je antimikrobiálně účinný v rozznezí pH 1,5-6. indikace nebo použití (parafarm.) Přípravek se používá k místní dezinfekci pokožky i sliznic včetně dezinfekce otevřených poranění a předoperační dezinfekci. Přípravek je také určen k léčení bakteriálních a plísňových onemocnění.

Přípravek mohou použít dospělí i děti od 6 měsíců věku. kontraindikace Přípravek se nesmí používat při: přecitlivělosti na jód a nebo na některou z pomocných látek, některých onemocněních štítné žlázy, zánětu kůže provázeného výsevem puchýřků (dermatitis herpetiformis Duhring) a před léčbou nebo vyšetřením radioaktivním jódem.

Pouze ze zvlášť závažných důvodů (po zvážení poměru rizik a výhod) se používá u dětí do 6 měsíců, a to pod lékařským dohledem.

Pokud se stavy uvedené v tomto odstavci vyskytnou teprve během používání přípravku, informujte o tom svého ošetřujícího lékaře. nežádoucí účinky U citlivých lidí se může v ojedinělých případech objevit přechodné podráždění pokožky jako pálení, svědění kůže, zarudnutí (až puchýře), splývající vyrážka až mokvání. Pokud k podráždění dojde nebo se během používání přípravku vyskytnou jiné neobvyklé reakce, poraďte se o dalším používání tohoto přípravku s lékařem. interakce Účinky přípravku Betadine, roztok a účinky jiných současně užívaných léků se mohou navzájem ovlivňovat. Váš lékař by proto měl být informován o všech lécích, které v současné době užíváte nebo které začnete užívat, a to na lékařský předpis i bez něj. Než začnete k roztoku Betadine současně užívat volně prodejný lék, poraďte se se svým ošetřujícím lékařem. Pokud Vám bude lékař doporučovat nebo předepisovat nějaký lék, informujte ho, že používáte přípravek Betadine, roztok.

Roztok Betadine se nesmí kombinovat současně s jinými dezinfekčními přípravky obsahujícími rtuť. Rtuť reaguje s jódem obsaženým v přípravku na jodid rtuťnatý, který je silně leptavý. Proto nelze nanášet sloučeniny rtuti současně s roztokem Betadine nebo v krátké době po jeho použití.

S přípravkem Betadine roztok nesmějí být současně podávány enzymatické prostředky na ošetřování ran, protože enzymatické slo


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.